Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafa samolubie jeden
0
Szczena, mordo ty moja.
2
@Sebolinho oczywiście że tak szczególnie w walce o górne piłki i nie tylko
0
Kluczowe 15 minut się zaczęło.
0
@prochnica 2 czerwone, 4 żółte i dwa karne.
1
Idę się napić bo na trzeźwo tego turkusu się po prostu nie oglądać.
4
Yamal dostał w twarz. Gdzie jest jebany VAR?
2
Tam był faul na Cubarsi czy nie?
0
@RC28 powinien już zejść bo żółta powinna być 20 minut temu
3
Parodia w turkusie. Szkoda gadać.
1
Pieprzony bandyta.
4
Jeeeeeeeeeest. Ale to zrobili. Vamoooooooos
0
Ręka - gumożuj pieprzony.
0
Komentarz nr 93. Jebany sędzia.
1
A Lucas co od jebał i gdzie kartka?
0
Mógł Feran dupę ruszyć.
2
I co Rudiger bez kartki?
A ręka?
5
Uczciwe sędziowanie, taaaaak.
0
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
10
Tu nie trzeba nic pisać bo Barcelona pisze to sama. VeB. Wesołych świąt wszystkim.
3
I jak ich nie kochać. VeB
0
Karny jak nic ale pewnie będzie spalony 10 minut przed
0
Szmata w żółtym.
0
Czemu do cholery oni zawsze chcą wjechać z piłką do bramki.
1
Vamoooooooooooos
1
Chyba mamy spory problem.
1
Brawo ping pong.
0
Aż szczena opadła. Brawo Wojtek.
3
Do dupy z tym terminarzem. 30 minut gry a oni już oddychają rękawami. Wincej meczów kurde.
1
Za dużo szumu wokół Szczeny ostatnio i jeszcze presja od Marka. Znowu gra jakby chciał coś udowodnić.