0

Rafa samolubie jeden

0

Szczena, mordo ty moja.

2

@Sebolinho oczywiście że tak szczególnie w walce o górne piłki i nie tylko

0

Kluczowe 15 minut się zaczęło.

0

@prochnica 2 czerwone, 4 żółte i dwa karne.

1

Idę się napić bo na trzeźwo tego turkusu się po prostu nie oglądać.

4

Yamal dostał w twarz. Gdzie jest jebany VAR?

2

Tam był faul na Cubarsi czy nie?

0

@RC28 powinien już zejść bo żółta powinna być 20 minut temu

3

Parodia w turkusie. Szkoda gadać.

1

Pieprzony bandyta.

4

Jeeeeeeeeeest. Ale to zrobili. Vamoooooooos

0

Ręka - gumożuj pieprzony.

0

Komentarz nr 93. Jebany sędzia.

1

A Lucas co od jebał i gdzie kartka?

0

Mógł Feran dupę ruszyć.

2

I co Rudiger bez kartki?

A ręka?

5

Uczciwe sędziowanie, taaaaak.

0

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

10

Tu nie trzeba nic pisać bo Barcelona pisze to sama. VeB. Wesołych świąt wszystkim.

3

I jak ich nie kochać. VeB

0

Karny jak nic ale pewnie będzie spalony 10 minut przed

0

Szmata w żółtym.

0

Czemu do cholery oni zawsze chcą wjechać z piłką do bramki.

1

Vamoooooooooooos

1

Chyba mamy spory problem.

1

Brawo ping pong.

0

Aż szczena opadła. Brawo Wojtek.

3

Do dupy z tym terminarzem. 30 minut gry a oni już oddychają rękawami. Wincej meczów kurde.

1

Za dużo szumu wokół Szczeny ostatnio i jeszcze presja od Marka. Znowu gra jakby chciał coś udowodnić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?