4

Znowu machanie łapami

0

W końcu. I tak mamy grać. Vamoooos

0

Bez komentarza.

0

Jak nie Araujo to Balde. Az tak chcą aby Loniaki wrócił???

38

Co oni dzisiaj odjebali. Co za mecz do zapamiętania na następną dekadę. Dobranoc wszystkim co oglądali do końca. VeB

3

I mam przejechane bo obudziłem wszystkich. Vamoooos.

2

Jaki kurwa faul się pytam

0

@Karolo1 kontuzję ma

0

Obrona na czele z Araujo nie dojechala

2

@oddychaj może nie lubi Greków.

1

Karny z dupy ale podyktował dla nas to musiał sędzia odrobić. Ilość karnych musi się zgadzać.

2

Mógł Balde odpuścić

0

@BrudneSerca17 vipbox.lc/

0

Weszło. Brawo sędzia. Vamoooos.

0

Karny jak nic, musi być.

0

Szkoda że Inigo ma kontuzję, z nim obrona lepiej wyglądała.

1

@GREGRTS ale przecież nie stoisz w bramce

2

Jednego tylko nie rozumiem. Ostatnie dwa mecze zagrali tak że człowiek by ich na rękach nosił a dzisiaj uj. Zero walki, zero zaangażowania. Po prostu zero. I to zawsze tak jest. Najpierw manita a później uj wie co.

0

Co za pajac w czerwonym.

0

Olmo za Gaviego. No panie Flick.

2

Ping pong wchodzi. Jak ja kocham Flicka.

2

Nie potrafiliśmy i nadal nie potrafimy grać przeciwko autobusowi.

4

Ten uj w czerwonym znowu kartek zapomniał.

3

Co ten ręcznik zrobił.

0

No i mamy Torre.

3

Baby shark do do do do. VeB

1

To teraz będą Barcelonie do trzech razy spalony bramki gwizdać. Banda sprzedajnych gnoi.

10

Wałek ze spalonym jak z butem rozmiar 50 Lewego. Szkoda gadać.

4

Taką bramkę Żulowi zabrali. Nosz kurna.

0

Co się odpierdala????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?