0

Zajebiste zmiany

0

Ch.., dupa i kamieni kupa. Panie Flick czas na miotłę numer 2 i to już. VeB

2

Pieprzony krasnal. Masz swoje zaufanie Flick

1

Pajac ding dong. Ja wiem że Niemcy lubią krasnale ogrodowe ale czemu w bramce?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czy gra z nami bramkarz?

0

Sto. Brawo Lewy. VeB

0

Ma Flick do przemyślenia. Coś jest nie tak. VeB

0

Raczej już wszystko o meczu zostało napisane to tylko dodam, że sędzia ch i k. I dobranoc wszystkim. Wypadek przy pracy. VeB

1

Będzie suszarka w szatni jak nic

1

Fakt dzisiaj nie trybi trochę

0

Pajac w czerwonym.

0

No i się wyjaśniło.

1

Złodzieje cholerne.

0

Ręcznik w formie. Brawo

3

@fotohobby już wcześniej coś tam Flickowi paluszkiem kiwał. Pajac jak Vini

1

Co tam Ancelotti miał do Flicka.

1

Kosmos. Panowie kosmos.

0

Vamooooooooooooos

0

Kartki w szatni znalazł pajac.

0

Na 3:0. Lewy no czemu.

0

Vamooooooooooooos

3

Kartki w szatni pajac zostawił

1

Nie kraczę, ale ten jeden dzień odpoczynku więcej widać.

0

Czerwona jak nic, prześcieradła pieprzone

0

Trzeba było podać

1

Co ten pajac w żółtym odpierdziela

0

Jak dotrwam do końca bez zawału to będzie cud.

0

Kosmita, kur.a kosmita.

7

I co tu napisać. Panie Flick - dziękuję. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?