Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebiste zmiany
0
Ch.., dupa i kamieni kupa. Panie Flick czas na miotłę numer 2 i to już. VeB
2
Pieprzony krasnal. Masz swoje zaufanie Flick
1
Pajac ding dong. Ja wiem że Niemcy lubią krasnale ogrodowe ale czemu w bramce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czy gra z nami bramkarz?
0
Sto. Brawo Lewy. VeB
0
Ma Flick do przemyślenia. Coś jest nie tak. VeB
0
Raczej już wszystko o meczu zostało napisane to tylko dodam, że sędzia ch i k. I dobranoc wszystkim. Wypadek przy pracy. VeB
1
Będzie suszarka w szatni jak nic
1
Fakt dzisiaj nie trybi trochę
0
Pajac w czerwonym.
0
No i się wyjaśniło.
1
Złodzieje cholerne.
0
Ręcznik w formie. Brawo
3
@fotohobby już wcześniej coś tam Flickowi paluszkiem kiwał. Pajac jak Vini
1
Co tam Ancelotti miał do Flicka.
1
Kosmos. Panowie kosmos.
0
Vamooooooooooooos
0
Kartki w szatni znalazł pajac.
0
Na 3:0. Lewy no czemu.
0
Vamooooooooooooos
3
Kartki w szatni pajac zostawił
1
Nie kraczę, ale ten jeden dzień odpoczynku więcej widać.
0
Czerwona jak nic, prześcieradła pieprzone
0
Trzeba było podać
1
Co ten pajac w żółtym odpierdziela
0
Jak dotrwam do końca bez zawału to będzie cud.
0
Kosmita, kur.a kosmita.
7
I co tu napisać. Panie Flick - dziękuję. VeB