2

Co za ręcznik. Szkoda pisać.

0

8 bramek. Oby tak dalej. VeB

0

Vamos Wojtek. Vamos Barca. VeB

0

Dzisiejszy mecz to 100% papierek lakmusowy dla Flicka. Wie dokładnie w jakim punkcie jest. Kiedyś musiał wymienić skład i lepiej właśnie teraz z mocniejszym przeciwnikiem. VeB

0

No jak nie idzie to nie idzie.

1

Vamoooooooooooooooos

7

Czyli jednak faul był. Po uj ten VAR jest.

0

Torres to nawet dramat nie jest. Co on tu robi???

0

Bez kontuzji, 3pkt, mecz ok. O tym łysym panu nic nie napiszę bo mi się słownik skończył. Takie mecze pewnie jeszcze się zdarzą zanim Flick będzie miał pełny skład. VeB

18

No i padło - Here we go! Dzięki Wojtek za pomoc i pokaż malkontentom na co Cię stać między słupkami. Dwóch Polaków w jedna Barca. Co to się porobiło. Piękne czasy. VeB

5

Mecz udźwigniety mentalnie po Monaco I po stracie Marka. Rafa jako kapitan przypomina Puyola. Szkoda karnego. Trudny teren ale świetny wynik. Dobre zmiany. Walka, zaangażowanie, motywacja do końca. Brawo. VeB

6

Wypadek przy pracy i tyle. Dobranoc wszystkim. VeB

0

Ten pan w niebieskim to skąd się urwał

1

Jeszcze jest 20 minut. Trochę wiary Panowie.

4

Gramy w 9 bo bramkarza też nie mamy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mark rusza się jak by miał kij w dupie. Co z nim jest do cholery.

3

Po co Olmo, po co Olmo. Właśnie po to. VeB

0

Jaki wpływ miała ta ręka na akcję. Niech im będzie.

6

Przybyłem, zobaczyłem, Barcelonę odnieniłem. Hansi Flick. VeB

18

Ryczę ze szczęścia. Dziękuję Panie Flick.

5

Co to się dzisiaj dzieje. Brawo Rafa, brawo Flick.

5

Flick = jakość i to widać na boisku. Zmienił mental chłopaków całkowicie.

0

Czemu spalony jak podanie nie było do Olmo?

0

Szkoda. Rok pod okiem Flicka ma z głowy ale najważniejsze żeby wrócił do zdrowia i pełnej sprawności. Szalenie szkoda. Trzymaj się chłopie.

PS. Tebas i Cesar zadowoleni??? Cholerne gnoje.

2

Bernal o kulach. Cholernie szkoda chłopaka. Oby diagnoza okazała się łaskawsza.

0

W końcu pokazują chłopaki charakter. Kolejne 3pkt. Brawo. Teren ciężki jak cholera i jeszcze żółta pizda pomagała ale udzwigneli. Brawo Flick. Olmo zameldował się 100%. VeB

1

Bernal kolano. Jebani rzeźnicy.

1

10 minut co za kur*a. Dobrze że Pedri zszedł sam.

0

Sędzia widać trzyma poziom. Przelew na pewno doszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?