Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co za ręcznik. Szkoda pisać.
0
8 bramek. Oby tak dalej. VeB
0
Vamos Wojtek. Vamos Barca. VeB
0
Dzisiejszy mecz to 100% papierek lakmusowy dla Flicka. Wie dokładnie w jakim punkcie jest. Kiedyś musiał wymienić skład i lepiej właśnie teraz z mocniejszym przeciwnikiem. VeB
0
No jak nie idzie to nie idzie.
1
Vamoooooooooooooooos
7
Czyli jednak faul był. Po uj ten VAR jest.
0
Torres to nawet dramat nie jest. Co on tu robi???
0
Bez kontuzji, 3pkt, mecz ok. O tym łysym panu nic nie napiszę bo mi się słownik skończył. Takie mecze pewnie jeszcze się zdarzą zanim Flick będzie miał pełny skład. VeB
18
No i padło - Here we go! Dzięki Wojtek za pomoc i pokaż malkontentom na co Cię stać między słupkami. Dwóch Polaków w jedna Barca. Co to się porobiło. Piękne czasy. VeB
5
Mecz udźwigniety mentalnie po Monaco I po stracie Marka. Rafa jako kapitan przypomina Puyola. Szkoda karnego. Trudny teren ale świetny wynik. Dobre zmiany. Walka, zaangażowanie, motywacja do końca. Brawo. VeB
6
Wypadek przy pracy i tyle. Dobranoc wszystkim. VeB
0
Ten pan w niebieskim to skąd się urwał
1
Jeszcze jest 20 minut. Trochę wiary Panowie.
4
Gramy w 9 bo bramkarza też nie mamy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mark rusza się jak by miał kij w dupie. Co z nim jest do cholery.
3
Po co Olmo, po co Olmo. Właśnie po to. VeB
0
Jaki wpływ miała ta ręka na akcję. Niech im będzie.
6
Przybyłem, zobaczyłem, Barcelonę odnieniłem. Hansi Flick. VeB
18
Ryczę ze szczęścia. Dziękuję Panie Flick.
5
Co to się dzisiaj dzieje. Brawo Rafa, brawo Flick.
5
Flick = jakość i to widać na boisku. Zmienił mental chłopaków całkowicie.
0
Czemu spalony jak podanie nie było do Olmo?
0
Szkoda. Rok pod okiem Flicka ma z głowy ale najważniejsze żeby wrócił do zdrowia i pełnej sprawności. Szalenie szkoda. Trzymaj się chłopie.
PS. Tebas i Cesar zadowoleni??? Cholerne gnoje.
2
Bernal o kulach. Cholernie szkoda chłopaka. Oby diagnoza okazała się łaskawsza.
0
W końcu pokazują chłopaki charakter. Kolejne 3pkt. Brawo. Teren ciężki jak cholera i jeszcze żółta pizda pomagała ale udzwigneli. Brawo Flick. Olmo zameldował się 100%. VeB
1
Bernal kolano. Jebani rzeźnicy.
1
10 minut co za kur*a. Dobrze że Pedri zszedł sam.
0
Sędzia widać trzyma poziom. Przelew na pewno doszedł.