Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mikke tak po prawdzie to zmobilizował wszystkich ale fakt Kounde charuje jak wół.
0
Coś pięknego. Vamoooos
1
Ale do dupy skład panie Flick. I co malkontenci??? Brawo Gavi. Vamos. VeB
1
@Sesto Był. Kartka liczy się we wszystkich rozgrywkach.
4
Co z wami jest, biadolicie jak stara panna, byle do jebać Flickowi. Może niech pograją chociaż z 30 minut. A nie wróć Flick jest już blee bo niema w składzie tego lub tamtego. Dziecinada.
0
Ten naczelny w żółtym to powinien dzban dostać a nie medal.
1
@dzefrej234 jeszcze ich rozbijemy, będzie okazja.
0
@Pepito18 Do następnego razu.
1
Mamy to. Zadanie wykonane. Dziękuję Panie Flick. Dziękuję Barcelona. Jesteście wielcy. VeB
1
Ręcznik dał radę
2
8 minut będzie pewnie
1
A teraz pizda faul taktyczny widzi
1
Następny wiecznie poszkodowany pajac.
1
Pieprzony sędzia. Idź pan w pizdu.
1
Krasnal w bramce. Kurwa mać nawet muru nie potrafi ustawić.
0
A Cama czerwonej nie dostał.
0
W końcu bandyta ma żółtą.
0
Rafa, co to się dzieje. Poezja. Vamoooos
0
Może faktycznie zagrywka Flicka z tą kontuzją aby Araujo się odbudował, kto wie.
0
@Wiktor91 na bank będzie pozew po meczu
1
Mina żółwia bezcenna. A miało być tak pięknie panie sędzio.
3
Zrehabilitował się w najlepszy sposób. Vamoooos.
3
Kudłaty bez żółtej i to my kupujemy mecze.
7
Następny bandyta
1
I tak Kunde macie grać. Vamoooos
0
@TroY_PL Bo to prześcieradła
2
Lewwwy kurwaa pięknie
2
Kudłaty bandyta, czerwona i do domu
0
Jak zaczyna iść to zawsze coś się spierdo**
2
Już żółw z pretensjami, a jak on siedział to było dobrze.