0

@mikke tak po prawdzie to zmobilizował wszystkich ale fakt Kounde charuje jak wół.

0

Coś pięknego. Vamoooos

1

Ale do dupy skład panie Flick. I co malkontenci??? Brawo Gavi. Vamos. VeB

1

@Sesto Był. Kartka liczy się we wszystkich rozgrywkach.

4

Co z wami jest, biadolicie jak stara panna, byle do jebać Flickowi. Może niech pograją chociaż z 30 minut. A nie wróć Flick jest już blee bo niema w składzie tego lub tamtego. Dziecinada.

0

Ten naczelny w żółtym to powinien dzban dostać a nie medal.

1

@dzefrej234 jeszcze ich rozbijemy, będzie okazja.

0

@Pepito18 Do następnego razu.

1

Mamy to. Zadanie wykonane. Dziękuję Panie Flick. Dziękuję Barcelona. Jesteście wielcy. VeB

1

Ręcznik dał radę

2

8 minut będzie pewnie

1

A teraz pizda faul taktyczny widzi

1

Następny wiecznie poszkodowany pajac.

1

Pieprzony sędzia. Idź pan w pizdu.

1

Krasnal w bramce. Kurwa mać nawet muru nie potrafi ustawić.

0

A Cama czerwonej nie dostał.

0

W końcu bandyta ma żółtą.

0

Rafa, co to się dzieje. Poezja. Vamoooos

0

Może faktycznie zagrywka Flicka z tą kontuzją aby Araujo się odbudował, kto wie.

0

@Wiktor91 na bank będzie pozew po meczu

1

Mina żółwia bezcenna. A miało być tak pięknie panie sędzio.

3

Zrehabilitował się w najlepszy sposób. Vamoooos.

3

Kudłaty bez żółtej i to my kupujemy mecze.

7

Następny bandyta

1

I tak Kunde macie grać. Vamoooos

0

@TroY_PL Bo to prześcieradła

2

Lewwwy kurwaa pięknie

2

Kudłaty bandyta, czerwona i do domu

0

Jak zaczyna iść to zawsze coś się spierdo**

2

Już żółw z pretensjami, a jak on siedział to było dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?