Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Panie Olmo coś pięknego. Vamos
1
Witamy w La Liga - panie sędzio. Przelew poszedł.
1
Po kiego grzyba był ten transfer. Szkoda Olmo. Coś tu śmierdzi z tymi pensjami dla zawodników. "Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo".
14
Wreszcie oczy nie krwawią. A na poważnie to przygotowanie fizyczne robi różnice. Szybcy, zwrotni, zmotywowani, waleczni bez bezproduktywnego klepania. Kolejne 3pkt. VeB
0
@iuiuiuiu Nie wymagaj aby ślepcy machali chusteczkami.
0
Trzy punkty są i to najważniejsze. Mecz dało się oglądać. Dużo pracy przed nami ale wygląda to już lepiej. O indywidualnej formie zawodników nie ma co pisać bo to było od dawna do poprawy. Trzeba poczekać do końca okienka na ostateczny skład. Przynajmniej Flick robi zmiany.
1
Bravo Girona. Bravo Michel. Tyle w temacie. Dobranoc wszystkim.
1
Roberto pakuj mandżur razem z Xavim.
3
Skoro już wszyscy są wkurw..ni i ja też, to nie będę już dorzucał do pieca. Dobranoc wszystkim. VeB
3
@LatajacyHolender Sędzia, Laporta, masażysta jeszcze paru by się znalazło
0
Kounde spieprzył, szkoda, bywa.
0
Kto to tak podal
1
Jednak Lewy nie robi dzisiaj różnicy
0
9 minut do końca to i są zmiany. No tak taktyka.
2
Jakieś zmiany panie Xavi?
5
Jeszcze mecz się nie skończył a już sezonowcy piszą że odpadamy.
1
Wejście jak Luke. Vamos
1
Normalnie rollercoaster.
3
Co oni odjebali
0
Oby nie było do szatni.
1
Samolub cholerny. Drugi już raz.
1
Jeeeeeeeeeest. Vamos
1
Oriol - emocje gwarantowane.
1
Dosypali im coś do picia jak nic.
1
Lewyyyyyyyyyyyyyyy
0
Może to i dobrze że Xavi out
0
I tak mają ku..a grać. Zawsze
0
Czy leci z nami pilot?
12
Człowiek nawet nie wie co napisać. Dobranoc wszystkim.
13
Dobry wieczór wszystkim. Sędzia chuj. Dobranoc