2

Panie Olmo coś pięknego. Vamos

1

Witamy w La Liga - panie sędzio. Przelew poszedł.

1

Po kiego grzyba był ten transfer. Szkoda Olmo. Coś tu śmierdzi z tymi pensjami dla zawodników. "Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo".

14

Wreszcie oczy nie krwawią. A na poważnie to przygotowanie fizyczne robi różnice. Szybcy, zwrotni, zmotywowani, waleczni bez bezproduktywnego klepania. Kolejne 3pkt. VeB

0

@iuiuiuiu Nie wymagaj aby ślepcy machali chusteczkami.

0

Trzy punkty są i to najważniejsze. Mecz dało się oglądać. Dużo pracy przed nami ale wygląda to już lepiej. O indywidualnej formie zawodników nie ma co pisać bo to było od dawna do poprawy. Trzeba poczekać do końca okienka na ostateczny skład. Przynajmniej Flick robi zmiany.

1

Bravo Girona. Bravo Michel. Tyle w temacie. Dobranoc wszystkim.

1

Roberto pakuj mandżur razem z Xavim.

3

Skoro już wszyscy są wkurw..ni i ja też, to nie będę już dorzucał do pieca. Dobranoc wszystkim. VeB

3

@LatajacyHolender Sędzia, Laporta, masażysta jeszcze paru by się znalazło

0

Kounde spieprzył, szkoda, bywa.

0

Kto to tak podal

1

Jednak Lewy nie robi dzisiaj różnicy

0

9 minut do końca to i są zmiany. No tak taktyka.

2

Jakieś zmiany panie Xavi?

5

Jeszcze mecz się nie skończył a już sezonowcy piszą że odpadamy.

1

Wejście jak Luke. Vamos

1

Normalnie rollercoaster.

3

Co oni odjebali

0

Oby nie było do szatni.

1

Samolub cholerny. Drugi już raz.

1

Jeeeeeeeeeest. Vamos

1

Oriol - emocje gwarantowane.

1

Dosypali im coś do picia jak nic.

1

Lewyyyyyyyyyyyyyyy

0

Może to i dobrze że Xavi out

0

I tak mają ku..a grać. Zawsze

0

Czy leci z nami pilot?

12

Człowiek nawet nie wie co napisać. Dobranoc wszystkim.

13

Dobry wieczór wszystkim. Sędzia chuj. Dobranoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?