2

Zajebiście, co mecz to samo.

18

Tytuł dzbana meczu dla pana w niebieskim. Bardzo ważne 3 pkt. Inaki pokazał klasę. Dobranoc VeB

2

Jakby ktoś temu pajacowi w niebieskim jebnał to powinien dostać podwyżkę.

1

Lewy bój się Boga.

0

Czyli mamy dwa kocury w Barcelonie

2

Niebieski dzban

4

Co to za zjeb w niebieskim

3

Jak ten Raphinia wku..ia.

0

I bardzo ku..a dobrze. Może zaczną grać.

4

Gwizdy już są. Jeszcze trochę i będą chusteczki i to będzie bardzo przykre ale chyba cholernie potrzebne.

3

Człowiek się spóźnił na mecz i co widzi. Brawo Xavi. Reset wykonany jak widać po wyniku.

2

To jak się udało wzmocnić więzi miedzy zawodnikami i trenerem w zeszłym sezonie, to co się stało ze się znowu zesrało? Pierdolenie jak zwykle.

0

Niezależnie od tego, czy jesteśmy w dupie, czy w czarnej dziurze, nikt nie zwolni Xaviego, a on też nie odejdzie. Taka jest prawda. Wokół Barcelony panuje zbyt duży smród i wątpię, czy jakikolwiek czołowy trener chciałby do nas dołączyć, chyba że argumentem będzie kasa, ale tej nie mamy. I tak qrwa do zajebania.

9

Przepraszam wszystkich - Xavi wypierdalaj. Dobranoc

0

@Wojtek84 przyzwyczaił się

0

@aarroo76 coś w tym jest

1

Czy zmiana trenera naprawdę coś da jak wszyscy grają bez jaj.

0

A Lewy ciągle na boisku. Xavi się w nim zabujał czy jak do cholery

1

Strasznie ciężko się to ogląda.

2

3 punkty są. Bez komentarza. Dobranoc

2

Araujoooooooooooooooooo

0

Nie ma spalonego

4

Piekło zamarzło Xavi zmienił Lewego

0

@Arekvip aż mnie zabolało ale masz rację.

2

Oczy Xaviego mówią wszystko. Smutne to. Zawodnik legenda - trener do ....

2

@Rabona_1 przesadzasz, może Gavi jest trochę rozczochrany ale fryzura Lewego jest bez zarzutów.

3

@Arekvip a czy jest coś co Xavi rozumie. Zawodnik legenda - trener do dupy.

0

@BISHBASHBOSH uważaj bo się doczekasz, tak jak my wszyscy. Xavi nie ma pojęcia o taktyce.

0

@damcio24 sarkazm to podstawa, dobre :)

1

15 minut bez strzału na bramkę RSO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?