Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zajebiście, co mecz to samo.
18
Tytuł dzbana meczu dla pana w niebieskim. Bardzo ważne 3 pkt. Inaki pokazał klasę. Dobranoc VeB
2
Jakby ktoś temu pajacowi w niebieskim jebnał to powinien dostać podwyżkę.
1
Lewy bój się Boga.
0
Czyli mamy dwa kocury w Barcelonie
2
Niebieski dzban
4
Co to za zjeb w niebieskim
3
Jak ten Raphinia wku..ia.
0
I bardzo ku..a dobrze. Może zaczną grać.
4
Gwizdy już są. Jeszcze trochę i będą chusteczki i to będzie bardzo przykre ale chyba cholernie potrzebne.
3
Człowiek się spóźnił na mecz i co widzi. Brawo Xavi. Reset wykonany jak widać po wyniku.
2
To jak się udało wzmocnić więzi miedzy zawodnikami i trenerem w zeszłym sezonie, to co się stało ze się znowu zesrało? Pierdolenie jak zwykle.
0
Niezależnie od tego, czy jesteśmy w dupie, czy w czarnej dziurze, nikt nie zwolni Xaviego, a on też nie odejdzie. Taka jest prawda. Wokół Barcelony panuje zbyt duży smród i wątpię, czy jakikolwiek czołowy trener chciałby do nas dołączyć, chyba że argumentem będzie kasa, ale tej nie mamy. I tak qrwa do zajebania.
9
Przepraszam wszystkich - Xavi wypierdalaj. Dobranoc
0
@Wojtek84 przyzwyczaił się
0
@aarroo76 coś w tym jest
1
Czy zmiana trenera naprawdę coś da jak wszyscy grają bez jaj.
0
A Lewy ciągle na boisku. Xavi się w nim zabujał czy jak do cholery
1
Strasznie ciężko się to ogląda.
2
3 punkty są. Bez komentarza. Dobranoc
2
Araujoooooooooooooooooo
0
Nie ma spalonego
4
Piekło zamarzło Xavi zmienił Lewego
0
@Arekvip aż mnie zabolało ale masz rację.
2
Oczy Xaviego mówią wszystko. Smutne to. Zawodnik legenda - trener do ....
2
@Rabona_1 przesadzasz, może Gavi jest trochę rozczochrany ale fryzura Lewego jest bez zarzutów.
3
@Arekvip a czy jest coś co Xavi rozumie. Zawodnik legenda - trener do dupy.
0
@BISHBASHBOSH uważaj bo się doczekasz, tak jak my wszyscy. Xavi nie ma pojęcia o taktyce.
0
@damcio24 sarkazm to podstawa, dobre :)
1
15 minut bez strzału na bramkę RSO