0

Mats wszystko w twoich rękach

0

@Macio93 nie kracz, proszę

0

W drugą stronę poszło myślenie Xaviego, no wreszcie komentujący powiedzieli coś sensownego.

0

Xavi błysnął zmianami

0

I znowu profesorka.

1

Ale Kounde się zachował. Klasa

0

@Michal1975 cuda się zdarzają, więc warto wierzyć

0

@ramon59 nie ogarnia to Xavi. Romeu się trochę pogubił

0

@Serducho i tak co rok, fatum jakieś

0

Vamoooooooooooooos

0

@Vold94 przepraszam masz rację, nie złamał mu nogi więc żółta.

1

@catalanian09 owszem ale przynajmniej nie za darmo, powinna być czerwona, widać jak Lewemu się noga wygięła.

1

No i w pizdu. Jebany sędzia. Mam nadzieję że to nic poważnego.

1

Sędzia trzyma poziom.

0

@sorantor jaka kontuzja przecież sędzia pokazał że w piłkę trafił

4

Teraz widać ile daje FdJ.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szczurzysyn no właśnie dał i już nie ma

0

Mark ale ty mnie chłopie przestraszyłeś

2

Wjechali. Jeszcze jeden szybko.

1

Za to tylko żółta. Sędzia dowcipniś.

1

Xavi i jego rotacje.

0

@ToJa79 kiedyś taki mecz musiał nadejść

2

Vamoooooooooooooos

2

Zoom pokazał kontakt. Jebany drukarz.

1

Sędziowania ciąg dalszy.

0

Xavi patrz i się ucz.

0

Vamoooooooooooooos

1

Co tu się wyrabia. Oby tak każdy mecz.

0

92 - brawo.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?