Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri - i wszystko jasne.
0
Dembele kuleje. Cholera.
1
Mamy rąbanke. Przez tych pieprzonych sędziów to każdy mecz to rabanka.
1
Jest jakiś normalny sędzia w La Liga
1
Dembele oby to nic poważnego
1
@Xonar dokładnie, może i po kontuzji nie ma już śladu ale głowa blokuje
0
Fati za Dembele, widzisz i nie grzmisz.
0
@Grruber bo DNA nie pozwala
0
@MajkiYB Było 12 na 11 więc teraz jest po równo.
2
@Remi70 chodzi tylko o tą sytuację bo i tak gnoja nie lubię
5
@Barca2022 ślepy pewnie tak ale sędzia z La Liga to już nie koniecznie
3
Prawidłowo. Brawo VAR i sędzia.
1
Kartki zostały w szatni
0
@ArcziArtt już zepsuła, najbardziej głowę ciągle coś tam siedzi
4
Wymęczyli na własnym stadionie. 3 pkt są. Jeszcze zakropić oczy i można iść spać.
2
@damcio24 obaj powinni raczej do pośredniaka
0
Fati - z tej mąki chleba już nie będzie.
7
@rogalbarca pokaż mi który sędzia nie jest
2
Oby zmiana Araujo nie była wymuszoną.
3
Przynajmniej karne opanowane. Można iść spać. Pytanie czy spokojnie?. Dobranoc wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Boże dziękuje za Matsa.
1
Maaaaaaaaaaaaaat
2
Weszło, ledwo ale jest.
4
Lewy pewnie, wreszcie
0
Busi,Busi,Busi....
0
@Hinczyq i to pierwszego dnia
1
Szkoda nawet pisać.
1
Chyba ktoś dostał spory opierdol, w końcu.
2
Pierwszy raz to napiszę ale Xavi nie potrafi czytać gry przeciwnika.