0

Pedri - i wszystko jasne.

0

Dembele kuleje. Cholera.

1

Mamy rąbanke. Przez tych pieprzonych sędziów to każdy mecz to rabanka.

1

Jest jakiś normalny sędzia w La Liga

1

Dembele oby to nic poważnego

1

@Xonar dokładnie, może i po kontuzji nie ma już śladu ale głowa blokuje

0

Fati za Dembele, widzisz i nie grzmisz.

0

@Grruber bo DNA nie pozwala

0

@MajkiYB Było 12 na 11 więc teraz jest po równo.

2

@Remi70 chodzi tylko o tą sytuację bo i tak gnoja nie lubię

5

@Barca2022 ślepy pewnie tak ale sędzia z La Liga to już nie koniecznie

3

Prawidłowo. Brawo VAR i sędzia.

1

Kartki zostały w szatni

0

@ArcziArtt już zepsuła, najbardziej głowę ciągle coś tam siedzi

4

Wymęczyli na własnym stadionie. 3 pkt są. Jeszcze zakropić oczy i można iść spać.

2

@damcio24 obaj powinni raczej do pośredniaka

0

Fati - z tej mąki chleba już nie będzie.

7

@rogalbarca pokaż mi który sędzia nie jest

2

Oby zmiana Araujo nie była wymuszoną.

3

Przynajmniej karne opanowane. Można iść spać. Pytanie czy spokojnie?. Dobranoc wszystkim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Boże dziękuje za Matsa.

1

Maaaaaaaaaaaaaat

2

Weszło, ledwo ale jest.

4

Lewy pewnie, wreszcie

0

Busi,Busi,Busi....

0

@Hinczyq i to pierwszego dnia

1

Szkoda nawet pisać.

1

Chyba ktoś dostał spory opierdol, w końcu.

2

Pierwszy raz to napiszę ale Xavi nie potrafi czytać gry przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?