Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Demony wróciły, oby tylko na chwilę.
1
@Pako96 Trochę nas wybiła z rytmu. W rewanżu damy radę.
0
@QuentinTarantino Jak zrobi swoje to za parę lat może odejść
7
Po co VAR, trzeba bylo sluchac Busiego :)
0
No to się posypało, Pique out
0
@lukas__102 Podam do Messiego. Z całym szacunkiem ale Messi mentalnie działał na drużynę jak hamulec.
1
@sabeot Dzięki za info.
0
Viaplay - tylko polskie kredytowki. Smiechu warte :(
0
@Filipfcb2000 Jest tez opcja, ze Koeman specjalnie wprowadzał zmiany aby pokazać słabe strony zespołu. Jak byśmy zdobyli majstra to była by to tylko zasłona dla faktycznego stanu a tak wszystko jest widoczne jak na dłoni.
1
@kejdzi A po co skoro patrzą na kasę na koncie.
0
Trzeba poczekać do jutra.
0
Lahoz + 2 minuty
1
Jak nie wchodzi to nie wchodzi.
0
Roberto na murawie, będzie gol.
0
Nosz ku... , czemu
1
@franiu a był kiedyś w złej
2
Granada część druga
0
41 minuta meczu i dopiero pierwszy strzał
0
Busi out - no to zajebiście.
0
@mikokarla Lahoz nie da show - żartujesz chyba.
0
@AxelF Każdy ma prawo do własnej opinii. Ja tam żadnego zajechania nie widziałem tylko graczy, którzy potraktowali przeciwnika z góry i po pierwszej bramce myśleli, ze dowiozą wynik. Nie było woli walki, bez jaj, bez motywacji. Kapitan w cieniu, nie potrafił wziąć ciężaru gry na siebie.
0
@KibicBarcy84 Pół drużyny nie, ale paru na pewno musi odejść. Tak dla zdrowia psychicznego kibiców.
0
@slayer Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Trzeba wierzyć, ale tak prawdziwie. Wychodzić na boisko i grać. Ten zespól zawsze myśli, ze już wygrał. Z takiego EGO już się nie wyleczą. Potrzeba zmian i to poważnych.
0
Wszyscy pretensje do Koemana, że niby co sznurowadła gwiazdeczką w butach powiązał i zabronił biegać. Bardzo dobrze, że przegrali. Zero motywacji, zamiast gryźć trawę. Mam nadzieje, ze wyciągną wnioski na końcówkę sezonu. Visca El Barca.
4
Gdzie kartka !!!!!!!
1
Chyba ktos sie zdeczka wku.wil :)
1
@Manypijany http://givemeredditstreams.com/soccer/barcelona-live-stream
0
Spoczywaj w pokoju Diego!
4
Sedziemu polaczenie z Madrytem siadlo
2
@Filipfcb2000 Jak leci :)