0

Demony wróciły, oby tylko na chwilę.

1

@Pako96 Trochę nas wybiła z rytmu. W rewanżu damy radę.

0

@QuentinTarantino Jak zrobi swoje to za parę lat może odejść

7

Po co VAR, trzeba bylo sluchac Busiego :)

0

No to się posypało, Pique out

0

@lukas__102 Podam do Messiego. Z całym szacunkiem ale Messi mentalnie działał na drużynę jak hamulec.

1

@sabeot Dzięki za info.

0

Viaplay - tylko polskie kredytowki. Smiechu warte :(

0

@Filipfcb2000 Jest tez opcja, ze Koeman specjalnie wprowadzał zmiany aby pokazać słabe strony zespołu. Jak byśmy zdobyli majstra to była by to tylko zasłona dla faktycznego stanu a tak wszystko jest widoczne jak na dłoni.

1

@kejdzi A po co skoro patrzą na kasę na koncie.

0

Trzeba poczekać do jutra.

0

Lahoz + 2 minuty

1

Jak nie wchodzi to nie wchodzi.

0

Roberto na murawie, będzie gol.

0

Nosz ku... , czemu

1

@franiu a był kiedyś w złej

2

Granada część druga

0

41 minuta meczu i dopiero pierwszy strzał

0

Busi out - no to zajebiście.

0

@mikokarla Lahoz nie da show - żartujesz chyba.

0

@AxelF Każdy ma prawo do własnej opinii. Ja tam żadnego zajechania nie widziałem tylko graczy, którzy potraktowali przeciwnika z góry i po pierwszej bramce myśleli, ze dowiozą wynik. Nie było woli walki, bez jaj, bez motywacji. Kapitan w cieniu, nie potrafił wziąć ciężaru gry na siebie.

0

@KibicBarcy84 Pół drużyny nie, ale paru na pewno musi odejść. Tak dla zdrowia psychicznego kibiców.

0

@slayer Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Trzeba wierzyć, ale tak prawdziwie. Wychodzić na boisko i grać. Ten zespól zawsze myśli, ze już wygrał. Z takiego EGO już się nie wyleczą. Potrzeba zmian i to poważnych.

0

Wszyscy pretensje do Koemana, że niby co sznurowadła gwiazdeczką w butach powiązał i zabronił biegać. Bardzo dobrze, że przegrali. Zero motywacji, zamiast gryźć trawę. Mam nadzieje, ze wyciągną wnioski na końcówkę sezonu. Visca El Barca.

4

Gdzie kartka !!!!!!!

1

Chyba ktos sie zdeczka wku.wil :)

0

Spoczywaj w pokoju Diego!

4

Sedziemu polaczenie z Madrytem siadlo

2

@Filipfcb2000 Jak leci :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?