0

Sam się Xavi prosił durnymi zmianami. Bronimy wyniku qrwa.

1

Busi i Torres za jakie grzechy.

3

mamy to. naprawde szacun Panowie :)

5

wlasnie na pewno obudzilem sasiada, VAMOS :)

1

vamosssssssssssssssssssssssss

1

i to powinna by tez czerwona

3

@OSTR93 bo tego nie ma w DNA

0

cos mi tu smierdzi ze faul byl specjanie zeby nie bylo kontuzji ale az niechce mi sie wierzyc

0

@aiven calkiem realne :)

2

@Crema Catalunya juz jest, a nawet 13 na 11 liczac var

3

kur.. stratowal go a var nic. parodia

1

no i sie pobawili

0

@mildan1704 Dokładnie. Jak by się bał.

1

Co on zrobil. No dzban.

0

Jedno podanie. Można.

5

Brak wykończenia poraża ale ilość stworzonych sytuacji zachwyca. I bądź tu madry

5

Busi do Alby coś pięknego.

4

Jak Torres poprawi skuteczność to będzie super. Widać że nad szybkością juz popracował.

0

Szkoda że to Albie nie weszlo

0

@Krzysiek872 Dokładnie. Miało być coś nowego a cały czas jest to samo. Normalnie deja vu.

0

Jak mnie te krótkie rożne wkur...... Co to ma być.

0

Karne to zawsze jednak jest loteria.

2

@samel to tak samo jak z karnymi dla nas w tym sezonie

0

@Magicc89PL zgodzę się, ale skoro Ty to wiesz to czemu sztab to ignoruje

0

@robertocarlos76 I tak co sezon.

1

Z tymi kontuzjami to jakies fatum. Naprawdę. Ile to będzie jeszcze nad nami wisieć.

0

Nie, powiedzcie że to się nie dzieje.

0

Co my mamy z tymi rożnymi w tym sezonie.

0

Czy my zawsze musimy wjechać z piłką do siatki. Deja vu czasów czlapaka. I jeszcze ta statyczna gra.

0

Dembele dobrze grał jak był Gabonczyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?