Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam się Xavi prosił durnymi zmianami. Bronimy wyniku qrwa.
1
Busi i Torres za jakie grzechy.
3
mamy to. naprawde szacun Panowie :)
5
wlasnie na pewno obudzilem sasiada, VAMOS :)
1
vamosssssssssssssssssssssssss
1
i to powinna by tez czerwona
3
@OSTR93 bo tego nie ma w DNA
0
cos mi tu smierdzi ze faul byl specjanie zeby nie bylo kontuzji ale az niechce mi sie wierzyc
0
@aiven calkiem realne :)
2
@Crema Catalunya juz jest, a nawet 13 na 11 liczac var
3
kur.. stratowal go a var nic. parodia
1
no i sie pobawili
0
@mildan1704 Dokładnie. Jak by się bał.
1
Co on zrobil. No dzban.
0
Jedno podanie. Można.
5
Brak wykończenia poraża ale ilość stworzonych sytuacji zachwyca. I bądź tu madry
5
Busi do Alby coś pięknego.
4
Jak Torres poprawi skuteczność to będzie super. Widać że nad szybkością juz popracował.
0
Szkoda że to Albie nie weszlo
0
@Krzysiek872 Dokładnie. Miało być coś nowego a cały czas jest to samo. Normalnie deja vu.
0
Jak mnie te krótkie rożne wkur...... Co to ma być.
0
Karne to zawsze jednak jest loteria.
2
@samel to tak samo jak z karnymi dla nas w tym sezonie
0
@Magicc89PL zgodzę się, ale skoro Ty to wiesz to czemu sztab to ignoruje
0
@robertocarlos76 I tak co sezon.
1
Z tymi kontuzjami to jakies fatum. Naprawdę. Ile to będzie jeszcze nad nami wisieć.
0
Nie, powiedzcie że to się nie dzieje.
0
Co my mamy z tymi rożnymi w tym sezonie.
0
Czy my zawsze musimy wjechać z piłką do siatki. Deja vu czasów czlapaka. I jeszcze ta statyczna gra.
0
Dembele dobrze grał jak był Gabonczyk.