2

To jest kur.a skandal. Rozjebał mu ucho a sędzia nic.

3

Fati - jeździec bez głowy

0

@gaq Pomarzyć zawsze można.

0

Że Ferran wchodzi ok ale że za Romeu

0

Alonso - cała nadzieja w MU. Robert to tylko do Arabów.

1

Znowu sędzia lekkich obyczajów.

1

@pingus_216 i to powinno być wyświetlane przed i po każdym meczu

1

Boże chroń Yamala

0

Trzymał Lewego za koszulkę i sędzia nic

0

@JUNIORcom powinno być prawo do challenge jak w siatkówce

3

Lahoz odszedł ale smród sędziowania został.

0

Była ręka chyba

3

10 minut. Witamy w LaLiga.

1

To się nie dzieje

2

@Barca1922 100% racji. Jak tak dalej to bedzie postepowac to hetero beda juz tylko w rezerwatach.

0

Oby cale okienko, dalo tyle radosci co dzisiejszy dzien. Witamy

2

I bardzo dobrze.

2

Po cholere nam ten kon trojanski. Istniejemy bez niego. Ciezko to zaakceptowac ale nie ma miejsca dla Messiego w nowym zespole. Nie, nie jest to brak szcunku dla zywej Legendy bo to co dla nas zrobil to juz sie nie powtorzy ale jego czas minal i kropka.

4

Mark powinien podziękować kolegom za spierd...e sezonu.

0

Bravo Mark. Wreszcie.

3

Szkoda że Alba nie dobił do 100.

0

@barcu$ Cos w tym jest. Wszyscy nagle koncza dotychczasowe kontrakty. Zobaczymy

2

Było miło. Dobranoc. Mam tylko jedno zdrowie

0

Co to kuźwa było. Sabotażysta jeden.

2

Mecz kategorii - wypadek przy pracy, ale sędzia UJ pierwszej klasy.

1

Cuś pięknego...

2

Pieprzony ślepy sędzia

1

Czemu koledzy z drużyny nie lubią Marka?

2

Co za bydło. Niech spadają.

5

Ale zjeb..i Markowi statystyki. Xavi i jego zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?