Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli zrobili to aby wyjebać Xaviego to szacun. Tak wiem ale ciągle nie wierzę w to co się stało.
3
Xavi pakuj mandżur.
0
@CTLM oby, kolego oby.
0
Do trzech razy sztuka. Zasłużyli.
3
Barcelona=towarzystwo wzajemnej adoracji. Aż przykro patrzeć, czytać i słuchać.
2
Zasłużyli. Xavi wypie*dalaj. Dobranoc
3
Xavi i jego zmiany. Wszystko trybiło po c*uj to było.
4
Tak się zastanawiam gdzie byśmy byli gdyby Valverde ciągle był naszym trenerem.
1
I nie można tak było od początku sezonu
0
Ferran naprawdę musi kochać Xaviego.
0
Znowu się spóźniłem ale widzę że po staremu.
0
Już to pisałem. Xavi pakuj mandżur. Dobranoc
0
@mildan1704 do Rzymu tam prowadzą wszystkie drogi :)
2
Na stojąco, cały czas na stojąco.
0
@Sebolinho Dokładnie, tam chyba jeszcze było opóźnienie w transmisji o ile pamiętam.
1
@aarroo76 DNO DNA
4
Spóźniłem się trochę na mecz ale nic. Dobry wieczór wszystkim i dobranoc.
1
@masik86 ja już zacząłem.
7
Jeszcze parę meczy i będzie trzeba zapisać się do AA. Dobranoc wszystkim.
3
Paskowy powinien dać napis - Prosimy nie regulować odbiorników.
1
A Raphinia dalej swoje, ehh.
0
Co mecz to gorzej. Co to będzie dalej.
2
Ludzie kochani co Lewy wyprawia
0
@FC4BARCA Ballantines jak zawsze.
1
Na trzeźwo to już nie da się tego oglądać.
3
Staram się. Naprawdę staram się nie przeklinać ale Xavi kur.a pakuj mandżur.
0
@Pablozeusz dokładnie 5 z tyłu będzie ciężko
0
Właśnie pokazali nasz skład. No rewolucja normalnie.
3
Jak już pisałam - Xavi pakuj mandżur. Idę się napić bo na trzeźwo to co się stało z naszym klubem jest nie do przyjęcia. Dobranoc
1
@seeba ale w Barcelonie jest jeden jedyny niepowtarzalny.