2

Jeżeli zrobili to aby wyjebać Xaviego to szacun. Tak wiem ale ciągle nie wierzę w to co się stało.

3

Xavi pakuj mandżur.

0

@CTLM oby, kolego oby.

0

Do trzech razy sztuka. Zasłużyli.

3

Barcelona=towarzystwo wzajemnej adoracji. Aż przykro patrzeć, czytać i słuchać.

2

Zasłużyli. Xavi wypie*dalaj. Dobranoc

3

Xavi i jego zmiany. Wszystko trybiło po c*uj to było.

4

Tak się zastanawiam gdzie byśmy byli gdyby Valverde ciągle był naszym trenerem.

1

I nie można tak było od początku sezonu

0

Ferran naprawdę musi kochać Xaviego.

0

Znowu się spóźniłem ale widzę że po staremu.

0

Już to pisałem. Xavi pakuj mandżur. Dobranoc

0

@mildan1704 do Rzymu tam prowadzą wszystkie drogi :)

2

Na stojąco, cały czas na stojąco.

0

@Sebolinho Dokładnie, tam chyba jeszcze było opóźnienie w transmisji o ile pamiętam.

1

@aarroo76 DNO DNA

4

Spóźniłem się trochę na mecz ale nic. Dobry wieczór wszystkim i dobranoc.

1

@masik86 ja już zacząłem.

7

Jeszcze parę meczy i będzie trzeba zapisać się do AA. Dobranoc wszystkim.

3

Paskowy powinien dać napis - Prosimy nie regulować odbiorników.

1

A Raphinia dalej swoje, ehh.

0

Co mecz to gorzej. Co to będzie dalej.

2

Ludzie kochani co Lewy wyprawia

0

@FC4BARCA Ballantines jak zawsze.

1

Na trzeźwo to już nie da się tego oglądać.

3

Staram się. Naprawdę staram się nie przeklinać ale Xavi kur.a pakuj mandżur.

0

@Pablozeusz dokładnie 5 z tyłu będzie ciężko

0

Właśnie pokazali nasz skład. No rewolucja normalnie.

3

Jak już pisałam - Xavi pakuj mandżur. Idę się napić bo na trzeźwo to co się stało z naszym klubem jest nie do przyjęcia. Dobranoc

1

@seeba ale w Barcelonie jest jeden jedyny niepowtarzalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?