Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wreszcieeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
1
Jak nie dostana po mordzie to nie potrafią grać. Vamooooos
1
Wstawcie sobie tutaj dowolne przekleństwo !!!
3
Yamal no do cholery, ile jeszcze ???
1
Lewy naprawdę ???
1
A moglo byc 1:0. Szkoda
2
@arons022 Tak jak napisałem wcześniej, na CBS była analiza i wypowiedz Pani Unkel - było podwójne dotniecie, ale trzeba robic burze.
0
W powtórce na CBS było podwójne dotkniecie. Zahaczył najpierw lewa a strzelał prawa.
0
1/4 wita. Brawo panowie. VeB
0
@kanver_ Ramadan
3
@sanmartean a moze rodzina nie chce "publicznego" pogrzebu i data jest celowa aby druzyna sie nie pojawila i byla odpowiednia wymowka jak mecz. Pomysl troszeczke.
13
Można być człowiekiem. Można. Szacunek.
1
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. 40 lat. Szok.
3
Zrobili to. Brawo. VeB
2
ufffffffffffffffffffffff
1
Musiało być ostro w szatni :) Bravo Rafa. Vamos.
0
@GucioH ok, ale nie wiemy jak by wyglądał mecz z Olmo zamiast Lewego, wiec tak na prawdę to decyzja Flicka to było 50/50 albo wypali albo dno.
3
No to Flick odpierdolil z Olmo
0
Troche te zmiany nie wyszły na dobre ale jest drugi mecz. VeB
0
@FATTOMY Dzieki Flickowi to wszyscy przezywaj druga młodość a ci co są młodzi to grają jak nowo narodzeni :)
0
Flickwagon jak nic.
4
stary dobry rekin wrócił, w pizdu...
3
@Sebolinho tylko nie idź do ubikacji prosze
0
No to nie trzeba się już martwic o stratę branki. Moze i dobrze.
2
Flick to jest jednak magik. Odczarował wszystkich. Brawo Ferran. VeB
0
No kto by się spodziewał. Po jaki uj w ogóle to losowanie :)
4
I obrona w komplecie.
10
I znowu lapomachacz
7
Możecie mnie zwyzywać ale nie wiem czy kontuzja Inigo to nie taka niedźwiedzia przysługa (patrz Araujo). Sorry ale chłop po prostu wkurza, gra od niechcenia.
3
Było do wygrania. Dzięki za remis łapo machaczu. Mam nadzieję że Flick go postawi do pionu. VeB