2

Wreszcieeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

1

Jak nie dostana po mordzie to nie potrafią grać. Vamooooos

1

Wstawcie sobie tutaj dowolne przekleństwo !!!

3

Yamal no do cholery, ile jeszcze ???

1

Lewy naprawdę ???

1

A moglo byc 1:0. Szkoda

2

@arons022 Tak jak napisałem wcześniej, na CBS była analiza i wypowiedz Pani Unkel - było podwójne dotniecie, ale trzeba robic burze.

0

W powtórce na CBS było podwójne dotkniecie. Zahaczył najpierw lewa a strzelał prawa.

0

1/4 wita. Brawo panowie. VeB

0

@kanver_ Ramadan

3

@sanmartean a moze rodzina nie chce "publicznego" pogrzebu i data jest celowa aby druzyna sie nie pojawila i byla odpowiednia wymowka jak mecz. Pomysl troszeczke.

13

Można być człowiekiem. Można. Szacunek.

1

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. 40 lat. Szok.

3

Zrobili to. Brawo. VeB

2

ufffffffffffffffffffffff

1

Musiało być ostro w szatni :) Bravo Rafa. Vamos.

0

@GucioH ok, ale nie wiemy jak by wyglądał mecz z Olmo zamiast Lewego, wiec tak na prawdę to decyzja Flicka to było 50/50 albo wypali albo dno.

3

No to Flick odpierdolil z Olmo

0

Troche te zmiany nie wyszły na dobre ale jest drugi mecz. VeB

0

@FATTOMY Dzieki Flickowi to wszyscy przezywaj druga młodość a ci co są młodzi to grają jak nowo narodzeni :)

0

Flickwagon jak nic.

4

stary dobry rekin wrócił, w pizdu...

3

@Sebolinho tylko nie idź do ubikacji prosze

0

No to nie trzeba się już martwic o stratę branki. Moze i dobrze.

2

Flick to jest jednak magik. Odczarował wszystkich. Brawo Ferran. VeB

0

No kto by się spodziewał. Po jaki uj w ogóle to losowanie :)

4

I obrona w komplecie.

10

I znowu lapomachacz

7

Możecie mnie zwyzywać ale nie wiem czy kontuzja Inigo to nie taka niedźwiedzia przysługa (patrz Araujo). Sorry ale chłop po prostu wkurza, gra od niechcenia.

3

Było do wygrania. Dzięki za remis łapo machaczu. Mam nadzieję że Flick go postawi do pionu. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?