Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Się płotka popisała.
0
@Sebolinho Myślę, że Fati jak by nie dziesiątka to by lepiej wracał po kontuzji. Yamal to ciągle niewiadoma.
0
@Sebolinho na pewno ale to dopiero drugi mecz. Na syndrom Fatiego jeszcze za wcześnie i oby nigdy.
0
@BISHBASHBOSH krochmal analogia do prześcieradła coś tam już świta. To raz. A dwa to to samo co Wolf powiedział do Bienia.
2
Yamal ma chyba za ciężką koszulkę.
1
Czyli Flick dał w szatni po pysku :)
0
@BISHBASHBOSH spokojnie dzieciaku bo prześcieradło poplamisz. Radzę posłuchać zagranicznych komentatorów czy był karny... A no tak język... Szkoda
1
ESPN - karny bardzo wątpliwy.
0
@Pako96 co ci powiększył. Ty nie patrz na swoje usta tylko na mecz
0
@BISHBASHBOSH na strzelona ręka. Sam jesteś ślepy wykrochmaleńcu.
3
Na strzelona ręka. Pojebało sędziego.
2
Czego oni tam szukają. Nic nie było.
0
@JUNIORcom nowość - kopana piłka wodna :)
3
Jak można z boiska zrobić trzęsawisko i pozwolić grać mecz.
0
Brawo Lewy. Dwieście by się zdało.
6
Ter Stegen chce być numerem jeden? To faktycznie dał dzisiaj Flickowi do myślenia.
4
Oddaj swój numer Tekowi pajacyku.
1
CAMPEOOOOOONES. VeB
2
A tam czasem nie było faulu na 2-1
2
Co za żółta kurwa
0
Fermin Vamos Lopeeeeeeeez
1
SĘDZIOWSKIE ZŁODZIEJE.
0
Naturalnie ułożona ręka. Cyrk.
5
Sam na sam z żółwiem był by gol. Karny to zawsze loteria. Odpierdolcie się od Teka.
4
Szczena i Lewy z Barcelona wygrywają LM. Piękne marzenie (moze za rok).
0
Oby to nic poważnego
2
Temu panu powinniśmy już podziękować za grę.
1
Jak by nie kontuzja Inigo w Styczniu to może by już tego sabotażysty nie bylo
0
Stali jak pizdy
5
Pieprzony Araujo