1

Się płotka popisała.

0

@Sebolinho Myślę, że Fati jak by nie dziesiątka to by lepiej wracał po kontuzji. Yamal to ciągle niewiadoma.

0

@Sebolinho na pewno ale to dopiero drugi mecz. Na syndrom Fatiego jeszcze za wcześnie i oby nigdy.

0

@BISHBASHBOSH krochmal analogia do prześcieradła coś tam już świta. To raz. A dwa to to samo co Wolf powiedział do Bienia.

2

Yamal ma chyba za ciężką koszulkę.

1

Czyli Flick dał w szatni po pysku :)

0

@BISHBASHBOSH spokojnie dzieciaku bo prześcieradło poplamisz. Radzę posłuchać zagranicznych komentatorów czy był karny... A no tak język... Szkoda

1

ESPN - karny bardzo wątpliwy.

0

@Pako96 co ci powiększył. Ty nie patrz na swoje usta tylko na mecz

0

@BISHBASHBOSH na strzelona ręka. Sam jesteś ślepy wykrochmaleńcu.

3

Na strzelona ręka. Pojebało sędziego.

2

Czego oni tam szukają. Nic nie było.

0

@JUNIORcom nowość - kopana piłka wodna :)

3

Jak można z boiska zrobić trzęsawisko i pozwolić grać mecz.

0

Brawo Lewy. Dwieście by się zdało.

6

Ter Stegen chce być numerem jeden? To faktycznie dał dzisiaj Flickowi do myślenia.

4

Oddaj swój numer Tekowi pajacyku.

1

CAMPEOOOOOONES. VeB

2

A tam czasem nie było faulu na 2-1

2

Co za żółta kurwa

0

Fermin Vamos Lopeeeeeeeez

1

SĘDZIOWSKIE ZŁODZIEJE.

0

Naturalnie ułożona ręka. Cyrk.

5

Sam na sam z żółwiem był by gol. Karny to zawsze loteria. Odpierdolcie się od Teka.

4

Szczena i Lewy z Barcelona wygrywają LM. Piękne marzenie (moze za rok).

0

Oby to nic poważnego

2

Temu panu powinniśmy już podziękować za grę.

1

Jak by nie kontuzja Inigo w Styczniu to może by już tego sabotażysty nie bylo

0

Stali jak pizdy

5

Pieprzony Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?