0

Rafaaaaaaaaaaaaaaaa

0

@stysiu1995 jestem za

0

Co to za zmiana ????

0

Ferran na litość boską

0

@JiXSaw raczej nam wszystkim:)

1

Opierdol od Flicka musiał być nie ziemski

0

Vamooooooooooooooos

0

Jak to można było tak spierdolić

0

@Dfd222 ważne że weszło

1

Jeeeeeeeeeest Vamooooos

0

Sprawdzają czerwona kartkę

0

Będzie karny jak nic

1

Feran jak wóz z weglem

0

Dwóch śpiochów stało, ku.wa mać

1

Co ten Olmo odpieprzyl

1

Nawet do monitora nie podszedł

0

Ding dong strata.

1

Żeby mieć jeszcze jednego takiego jak Inigo

0

Udało się a teraz wszyscy spać bo Inter czeka i trzeba odpocząć. VeB

0

@Blugrn co zrobił???

1

Czemu? Szkoda że nie weszło.

2

Można. Oczywiście że tak. Musimy mieć mocną ławkę na następny sezon bo inaczej się po prostu nie da.

0

@Kimi88 co mecz to samo, brakuje strzałów z dystansu jak cholera

1

Trzeba było wyjść podstawowym, na strzelać ile się da i wtedy zmiany.

1

Ale wszyscy odpoczęli. Trzeba było Talizman na ławce sadzać.

0

@MirusAmisz na 100000000%

1

Ciężko to wygląda. Trzeba coś wymyślić.

0

Jak on ten bark wybił bo przegapiłem

0

@Rupert_Haubica to samo co komentatorzy w Eleven. Trudna piłka była.

0

@RymsonPL przebiegł się raz i wystarczyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?