Arnokk
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafaaaaaaaaaaaaaaaa
0
@stysiu1995 jestem za
0
Co to za zmiana ????
0
Ferran na litość boską
0
@JiXSaw raczej nam wszystkim:)
1
Opierdol od Flicka musiał być nie ziemski
0
Vamooooooooooooooos
0
Jak to można było tak spierdolić
0
@Dfd222 ważne że weszło
1
Jeeeeeeeeeest Vamooooos
0
Sprawdzają czerwona kartkę
0
Będzie karny jak nic
1
Feran jak wóz z weglem
0
Dwóch śpiochów stało, ku.wa mać
1
Co ten Olmo odpieprzyl
1
Nawet do monitora nie podszedł
0
Ding dong strata.
1
Żeby mieć jeszcze jednego takiego jak Inigo
0
Udało się a teraz wszyscy spać bo Inter czeka i trzeba odpocząć. VeB
0
@Blugrn co zrobił???
1
Czemu? Szkoda że nie weszło.
2
Można. Oczywiście że tak. Musimy mieć mocną ławkę na następny sezon bo inaczej się po prostu nie da.
0
@Kimi88 co mecz to samo, brakuje strzałów z dystansu jak cholera
1
Trzeba było wyjść podstawowym, na strzelać ile się da i wtedy zmiany.
1
Ale wszyscy odpoczęli. Trzeba było Talizman na ławce sadzać.
0
@MirusAmisz na 100000000%
1
Ciężko to wygląda. Trzeba coś wymyślić.
0
Jak on ten bark wybił bo przegapiłem
0
@Rupert_Haubica to samo co komentatorzy w Eleven. Trudna piłka była.
0
@RymsonPL przebiegł się raz i wystarczyło.