0

Znowu nudne 4-3-3 pierdyliard wrzutek i Dembele który biega jak szaleniec i raz mu coś wyjdzie a pięć razy nie

0

Fati i De Jong zapomnieli jak się gra w piłkę, cena będzie spadała

0

@AmigoBlancos Rayo grało w 9

0

@Jakchcesz Gavi to jakaś abstrakcja, Bellingham też

0

Raphinha powinien zagrać w pierwszym składzie na drugiej stronie widziałbym Ferrana

3

@mekston Raczej oczywiste że Real przejdzie Liverpool

0

@adi89rg Na Złej Drodze, film z tego roku

1

@marcininho4 Juve Inter będzie chyba najlepszy mecz

0

@Kuba_1 grają na pół gwizdka bo mają awans to pewnie dlatego

0

@FcPortoFan1999 Nie , Barcelona była największym rozczarowaniem

0

Dziwi mnie że Xavi podczas sezonu nie sprawdził jak wyglądałaby ultraofensywna formacja 4-2-3-1 z Raphinha za Lewym Dembele i Ferranem z przodu i De Jongiem Pedrim w pomocy

5

Odejść z klasą to można było wygrywając z Bayernem teraz to taki wtorkowy trening który każdy ma gdzies

1

Liga jest najsłabsza od lat drużyny nie mają żadnego stylu , drużyny z topu ligi dostają lanie w lidze mistrzów to może dlatego

0

Lewandowski ma się dobrze, tylko pytanie dlaczego Frenkie nie robi tej różnicy w środku pola

0

Jak myślicie Trossard nadawałby się do Barcy ?

0

Mam nadzieję że będą 3 punkty jakimś cudem, z Valencia zawsze są ciezkie boje

0

Widziałbym atak Torres-Lewy-Raphinha

0

Xavi jest chyba szaleńcem

0

Bellerin to jest pilkarz na Cadiz a nie Barce

0

Nasz klub jest martwy Xavi powinien szybko odejść i zabrać ze sobą wiele swoich tworów im szybciej tym lepiej

0

Oby skończyło się tylko 0-2, śmierdzi pogromem

2

@El dominatore Stwierdziłes po kilkunastu minutach czlapania przy 4-0?

2

Ale te granie na jednej stronie i szybki przerzut do Dembele robiło robotę przez pierwsze 20 minut

0

Dziwny jakis ten skład

5

Szkoda mi głównie sezonu 18/19 byliśmy zdecydowanie najsilniejsza drużyna w Europie

6

@Encore Nie poleci gość jest napędowym w reprezentacji Brazylii a w Barcy potrzebuję meczu na przełamanie imo

8

Liczę że Raphinha wejdzie w drugiej połowie i pokaże że potrafi grać w piłkę

4

Sangare jest potworem powinniśmy go ściągnąć bo cena będzie tylko wyższa z czasem

5

Przynajmniej w kosza ich pykneli raz w życiu im coś wyszło a w piłce nożnej nie wiem ile będziemy musieli czekać chyba ze sto lat

0

@Peszko07 To jak śmiesznie przy tym brzmi transfer Dembele za 160 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?