Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu nudne 4-3-3 pierdyliard wrzutek i Dembele który biega jak szaleniec i raz mu coś wyjdzie a pięć razy nie
0
Fati i De Jong zapomnieli jak się gra w piłkę, cena będzie spadała
0
@AmigoBlancos Rayo grało w 9
0
@Jakchcesz Gavi to jakaś abstrakcja, Bellingham też
0
Raphinha powinien zagrać w pierwszym składzie na drugiej stronie widziałbym Ferrana
3
@mekston Raczej oczywiste że Real przejdzie Liverpool
0
@adi89rg Na Złej Drodze, film z tego roku
1
@marcininho4 Juve Inter będzie chyba najlepszy mecz
0
@Kuba_1 grają na pół gwizdka bo mają awans to pewnie dlatego
0
@FcPortoFan1999 Nie , Barcelona była największym rozczarowaniem
0
Dziwi mnie że Xavi podczas sezonu nie sprawdził jak wyglądałaby ultraofensywna formacja 4-2-3-1 z Raphinha za Lewym Dembele i Ferranem z przodu i De Jongiem Pedrim w pomocy
5
Odejść z klasą to można było wygrywając z Bayernem teraz to taki wtorkowy trening który każdy ma gdzies
1
Liga jest najsłabsza od lat drużyny nie mają żadnego stylu , drużyny z topu ligi dostają lanie w lidze mistrzów to może dlatego
0
Lewandowski ma się dobrze, tylko pytanie dlaczego Frenkie nie robi tej różnicy w środku pola
0
Jak myślicie Trossard nadawałby się do Barcy ?
0
Mam nadzieję że będą 3 punkty jakimś cudem, z Valencia zawsze są ciezkie boje
0
Widziałbym atak Torres-Lewy-Raphinha
0
Xavi jest chyba szaleńcem
0
Bellerin to jest pilkarz na Cadiz a nie Barce
0
Nasz klub jest martwy Xavi powinien szybko odejść i zabrać ze sobą wiele swoich tworów im szybciej tym lepiej
0
Oby skończyło się tylko 0-2, śmierdzi pogromem
2
@El dominatore Stwierdziłes po kilkunastu minutach czlapania przy 4-0?
2
Ale te granie na jednej stronie i szybki przerzut do Dembele robiło robotę przez pierwsze 20 minut
0
Dziwny jakis ten skład
5
Szkoda mi głównie sezonu 18/19 byliśmy zdecydowanie najsilniejsza drużyna w Europie
6
@Encore Nie poleci gość jest napędowym w reprezentacji Brazylii a w Barcy potrzebuję meczu na przełamanie imo
8
Liczę że Raphinha wejdzie w drugiej połowie i pokaże że potrafi grać w piłkę
4
Sangare jest potworem powinniśmy go ściągnąć bo cena będzie tylko wyższa z czasem
5
Przynajmniej w kosza ich pykneli raz w życiu im coś wyszło a w piłce nożnej nie wiem ile będziemy musieli czekać chyba ze sto lat
0
@Peszko07 To jak śmiesznie przy tym brzmi transfer Dembele za 160 mln