Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdzie on do Liverpoolu by po jednym meczu w PL musiał dochodzić do siebie następne 10 lat
3
Prawda jest taka że potrzebujemy Lewandowskiego jak tlenu i jeżeli transfer dojdzie do skutku to będziemy mieli jednego z najlepszych na świecie i gościa który z miejsca stanie się liderem poza tym on nie stoi jak kłoda i potrafi przypresowac brakuje nam kogoś takiego w ataku.
0
Powinien odejść jest co najmniej 20 lepszych pomocników od niego na rynku
1
Najlepsze jest to że kobiety by pojechały naszych z 5-0
2
@FC1899Barca Chyba oczywistością powinna być obecność Modricia w Top 5
0
@Songo91 Jeżeli trafimy na Bayern to dwa mecze w dupę i to 3/4-0
0
Powinien odejść 3-4 lata temu
0
@Nhyz Styl Realu od niepamiętnych czasów zawsze wygląda bardzo podobnie więc jakoś bardzo gra się nie zmieni , dojdą młodzi lepsi szybsi to będą jeszcze mocniejsi
0
@BaroPodertos Ostatnim który obiecał Ligę Mistrzów był Messi , słowa nie dotrzymał orąbal nas wtedy Liverpool w półfinale jak dzieci
0
@Pilka_jest_okragla Raczej nigdy.
1
@Krystian1588 Fart ? Powinno być 2-0
1
@ranger3120 Moja babka smażyła to z mięsem mielonym iii było niezłe
2
Jeżeli ktoś lubi westerny i filmy w podobnym stylu polecam film "Stary Henry" z 2021 bardzo fajne widowisko.
0
@jacobFCB Antony jest lepszy
0
@Peszko07 Kolorową
0
Kurde piłkarz takiego formatu to must have w Barcy mam nadzieję że transfer dojdzie do skutku
8
Takie wzmocnienia to rozumiem , ograni i prezentuja bardzo dobry poziom
0
@Pawel13sz Będziemy dopóki nie trafimy na Bayern w UCL
1
@P33ck Davies Był długo kontuzjowany , ogólnie gorszy sezon zaliczył
0
@barcelonaLM To by było coś legendarnego gdyby taki mecz się zdarzył
1
Ten mecz zyskał miano najnudniejszego i najgorszego w historii futbolu , dziękujemy
1
My tutaj walczymy żeby skompletować jako taki skład na następny sezon a Real lada moment o 14 Ligę Mistrzów , duupa boli
0
Według mnie Adama powinien zostać , to wartościowy zawodnik i zawsze dużo wnosi jeżeli nie idzie na boisku
0
@Emhyr Obstawiam ze Real moze zostać zmieciony z powierzchni ziemi City gra ostatnio baardzo przekonująco
2
Nigdy nie zrozumiem jak mogą grać u nas piłkarze którzy stanowili trzon zespolu podczas trzech największych kompromitacji w historii piłki klubowej Pique,Busquets,Alba i Roberto juz dawno powinni byc poza klubem.
1
@Janiama 3-0 Sociedad
0
@AFA90 Te spotkania powinny pokazac czy Argentyna będzie jednym z faworytów mundialu
0
@paweldunajecfcb Myślę że tak Ronaldo będzie maczał w tym palce zapewne strzelając parę ważnych bramek
0
@TheNekro94 Miał pecha ze odpadliśmy z Atletico w ćwierćfinale UCL gdybyśmy doszli dalej miałby większe szanse na indywidualne nagrody
1
@Pawlak1992 Noo trzeba by go wrzucić na porządny cykl ale w jego przypadku i to by raczej nie pomogło