3

Gdzie on do Liverpoolu by po jednym meczu w PL musiał dochodzić do siebie następne 10 lat

3

Prawda jest taka że potrzebujemy Lewandowskiego jak tlenu i jeżeli transfer dojdzie do skutku to będziemy mieli jednego z najlepszych na świecie i gościa który z miejsca stanie się liderem poza tym on nie stoi jak kłoda i potrafi przypresowac brakuje nam kogoś takiego w ataku.

0

Powinien odejść jest co najmniej 20 lepszych pomocników od niego na rynku

1

Najlepsze jest to że kobiety by pojechały naszych z 5-0

2

@FC1899Barca Chyba oczywistością powinna być obecność Modricia w Top 5

0

@Songo91 Jeżeli trafimy na Bayern to dwa mecze w dupę i to 3/4-0

0

Powinien odejść 3-4 lata temu

0

@Nhyz Styl Realu od niepamiętnych czasów zawsze wygląda bardzo podobnie więc jakoś bardzo gra się nie zmieni , dojdą młodzi lepsi szybsi to będą jeszcze mocniejsi

0

@BaroPodertos Ostatnim który obiecał Ligę Mistrzów był Messi , słowa nie dotrzymał orąbal nas wtedy Liverpool w półfinale jak dzieci

0

@Pilka_jest_okragla Raczej nigdy.

1

@Krystian1588 Fart ? Powinno być 2-0

1

@ranger3120 Moja babka smażyła to z mięsem mielonym iii było niezłe

2

Jeżeli ktoś lubi westerny i filmy w podobnym stylu polecam film "Stary Henry" z 2021 bardzo fajne widowisko.

0

@jacobFCB Antony jest lepszy

0

@Peszko07 Kolorową

0

Kurde piłkarz takiego formatu to must have w Barcy mam nadzieję że transfer dojdzie do skutku

8

Takie wzmocnienia to rozumiem , ograni i prezentuja bardzo dobry poziom

0

@Pawel13sz Będziemy dopóki nie trafimy na Bayern w UCL

1

@P33ck Davies Był długo kontuzjowany , ogólnie gorszy sezon zaliczył

0

@barcelonaLM To by było coś legendarnego gdyby taki mecz się zdarzył

1

Ten mecz zyskał miano najnudniejszego i najgorszego w historii futbolu , dziękujemy

1

My tutaj walczymy żeby skompletować jako taki skład na następny sezon a Real lada moment o 14 Ligę Mistrzów , duupa boli

0

Według mnie Adama powinien zostać , to wartościowy zawodnik i zawsze dużo wnosi jeżeli nie idzie na boisku

0

@Emhyr Obstawiam ze Real moze zostać zmieciony z powierzchni ziemi City gra ostatnio baardzo przekonująco

2

Nigdy nie zrozumiem jak mogą grać u nas piłkarze którzy stanowili trzon zespolu podczas trzech największych kompromitacji w historii piłki klubowej Pique,Busquets,Alba i Roberto juz dawno powinni byc poza klubem.

1

@Janiama 3-0 Sociedad

0

@AFA90 Te spotkania powinny pokazac czy Argentyna będzie jednym z faworytów mundialu

0

@paweldunajecfcb Myślę że tak Ronaldo będzie maczał w tym palce zapewne strzelając parę ważnych bramek

0

@TheNekro94 Miał pecha ze odpadliśmy z Atletico w ćwierćfinale UCL gdybyśmy doszli dalej miałby większe szanse na indywidualne nagrody

1

@Pawlak1992 Noo trzeba by go wrzucić na porządny cykl ale w jego przypadku i to by raczej nie pomogło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?