Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dest jest bardzo dobry sprzedawanie go byłoby ogromną stratą nie wiem skąd takie plotki akurat on przynajmniej jak gra daje coś drużynie a braki w kryciu to maja wszyscy i z linii pomocy i obrony bo bronimy jak cioty
1
Boże co to za skład żałosny jedno wielkie xd czym się staliśmy
0
Jeżeli wyjdziemy z grupy będzie to po prostu niesprawiedliwe
1
@pacior95 Nie wygrali z nami tylko był remis 1-1
0
@Comentateiro Bayern nie gra o pietruszke gra żeby nas wyrzucic z UCL i skompromitować więc to oni będą gryzli ziemię
0
@Firestone On zawsze tak gra
0
@Matelel Fatalnie graliśmy Espanyol miał 3-4 czyste sytuacje które mogły skończyć sie golem
0
@Gacork Oczywiście że karnego nie powinno być , wałek
0
@Rewolucja123 A kto to jest Busquets w dzisiejszym futbolu , potrzeba transferu piłkarza ktory ma jaja i ogarnia Orellana to gość na drugą ligę
0
@BarcaSupporter JeszCze nie walczyli
0
Gramy jak pizdy nie żeby coś ale nie wiem to wygląda żałośnie Bayern nas zmieli
0
@Cwaniak4 Samuel Etoo oczywiście
2
@Barca1992 Ten monolog do gościa pod respiratorrem to chyba jedna z bardziej żałosnych rzeczy jakie widziałem ostatnio
0
@jq91 No kurde wtedy to były mecze akcja za akcje cały czas
0
@tristan87 Wreszcie , brak Urugwaju na mistrzostwach świata byłby kompromitacja
1
@Rust_Cohle Juve,Porto
1
@Pawlak1992 Daniel Day Lewis chociaż gra dosyć rzadko no i dodalbym Jacka Nicholsona
0
Siema , wie ktoś gdzie obstawie Fame?
1
@Kengo Dodatkowo kawał byka z niego jest mega silny
0
Nooo to jest piłkarz który gra bardzo dobrze od paru sezonow mógłby być realnym wzmocnieniem
6
Valverde też był odpowiednim trenerem nie jego wina że dwa razy nasi piłkarze dali dupy w rewanżach i dali sie ograc jak dzieci.
0
@jedrek7000 Gość z Salzburga niby duzo strzela ale są lepsi
0
@barcowy1899 Chęć współpracy z Xavim , Xavi widzi w nim kogoś kto moze cos dac drużynie więc czemu ma nie grac , troche optymizmu wlej w siebie ziomuś
0
@DonFerdinando Mingueza jest zdecydowanie lepszy na środku obrony , na PO gra słabo
0
@marcin62 Jak puszczają spoko muzyczke to dać im order po co do śmieciary ich..
0
@Deviler Salah Vini Gnabry Mane Antony Mbappe
0
@amanter De Jong tez nie gra w obronie , Busquets też nie w zasadzie nasz cala pomoc nie istnieje i nie walczy
0
Co ci posrancy odwalili a takie eh oh ah było po pierwszej połowie , jednak nasi frajerscy piłkarze postanowili odebrać statuetke frajerów sezonu na początku sezonu i to tyle moze przychodzic Xavi z Zidanem i nic nie zrobia bo z gowna nic się nie ukręci
0
@DonAndrzejos Laporta jest odklejony więc równie dobrze może to być Sterling
1
@DonAndrzejos Depp,Day-Lewis,Gerard Butler