0

Dest jest bardzo dobry sprzedawanie go byłoby ogromną stratą nie wiem skąd takie plotki akurat on przynajmniej jak gra daje coś drużynie a braki w kryciu to maja wszyscy i z linii pomocy i obrony bo bronimy jak cioty

1

Boże co to za skład żałosny jedno wielkie xd czym się staliśmy

0

Jeżeli wyjdziemy z grupy będzie to po prostu niesprawiedliwe

1

@pacior95 Nie wygrali z nami tylko był remis 1-1

0

@Comentateiro Bayern nie gra o pietruszke gra żeby nas wyrzucic z UCL i skompromitować więc to oni będą gryzli ziemię

0

@Firestone On zawsze tak gra

0

@Matelel Fatalnie graliśmy Espanyol miał 3-4 czyste sytuacje które mogły skończyć sie golem

0

@Gacork Oczywiście że karnego nie powinno być , wałek

0

@Rewolucja123 A kto to jest Busquets w dzisiejszym futbolu , potrzeba transferu piłkarza ktory ma jaja i ogarnia Orellana to gość na drugą ligę

0

@BarcaSupporter JeszCze nie walczyli

0

Gramy jak pizdy nie żeby coś ale nie wiem to wygląda żałośnie Bayern nas zmieli

0

@Cwaniak4 Samuel Etoo oczywiście

2

@Barca1992 Ten monolog do gościa pod respiratorrem to chyba jedna z bardziej żałosnych rzeczy jakie widziałem ostatnio

0

@jq91 No kurde wtedy to były mecze akcja za akcje cały czas

0

@tristan87 Wreszcie , brak Urugwaju na mistrzostwach świata byłby kompromitacja

1

@Rust_Cohle Juve,Porto

1

@Pawlak1992 Daniel Day Lewis chociaż gra dosyć rzadko no i dodalbym Jacka Nicholsona

0

Siema , wie ktoś gdzie obstawie Fame?

1

@Kengo Dodatkowo kawał byka z niego jest mega silny

0

Nooo to jest piłkarz który gra bardzo dobrze od paru sezonow mógłby być realnym wzmocnieniem

6

Valverde też był odpowiednim trenerem nie jego wina że dwa razy nasi piłkarze dali dupy w rewanżach i dali sie ograc jak dzieci.

0

@jedrek7000 Gość z Salzburga niby duzo strzela ale są lepsi

0

@barcowy1899 Chęć współpracy z Xavim , Xavi widzi w nim kogoś kto moze cos dac drużynie więc czemu ma nie grac , troche optymizmu wlej w siebie ziomuś

0

@DonFerdinando Mingueza jest zdecydowanie lepszy na środku obrony , na PO gra słabo

0

@marcin62 Jak puszczają spoko muzyczke to dać im order po co do śmieciary ich..

0

@Deviler Salah Vini Gnabry Mane Antony Mbappe

0

@amanter De Jong tez nie gra w obronie , Busquets też nie w zasadzie nasz cala pomoc nie istnieje i nie walczy

0

Co ci posrancy odwalili a takie eh oh ah było po pierwszej połowie , jednak nasi frajerscy piłkarze postanowili odebrać statuetke frajerów sezonu na początku sezonu i to tyle moze przychodzic Xavi z Zidanem i nic nie zrobia bo z gowna nic się nie ukręci

0

@DonAndrzejos Laporta jest odklejony więc równie dobrze może to być Sterling

1

@DonAndrzejos Depp,Day-Lewis,Gerard Butler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?