2

@MesQueUnClub96 Top 20 ? Chyba top 50

0

@Barthez_94 Po stronie naszych wyblaklych piłkarzy , przecież Koeman nie gra fakt jest jełopem ale nie można go winic za wszystko , niektórzy nasi piłkarze prezentują poziom Barcy B XYZ i to w nich bym upatrywal winnych

0

@socha No jest denerwujący pseudo fachowiec od wszystkiego-od niczego

1

@masq ale to jest piłkarz który ma określoną jakosc od niego wymaga sie więcej a on ginie w ciezkich meczach

0

@mikokarla Co ty ćpiesz

0

@Joe_Pesci 98/99 tez chyba nie wyszliśmy

2

Komentarz usunięty

0

No tutaj juz żarty powinny sie skończyć powinien byc wstrząs po tym meczu ale pewnie dalej będzie udawanie ze nic sie nie dzieje bo to "sezon przejściowy" tak źle i takiego stylu chyba nigdy nie bylo , bez pozdrowień

1

Szybko poszlo strach oglądać dalej dziwne przeczucie że będzie miazga

1

@TheNekro94 maniak tv / jokerlivestream

0

@Janiama Tylko , że on gra po prostu lepiej niż oni , jest w lepszej formie i w nagrodę ma siedzieć? Gdyby gral tez by się nic nie stalo

0

Jorge Jesus to wyższa półka niż Koeman , kto ma u nas nadążać za ich akcjami Pedri De Jong Busquets to jakoś żart

1

Bo jest przereklamowany , jest wielu lepszych

1

@Johnson Frenkie gra fatalnie

2

@Pawel13sz atak wyprostowana noga przy wślizgu , bez piłki powinno być czerwo mógł mu nogę połamać

0

@ElKamil w obie strony moze być według mnie Juve może wygrać 2-1

0

Ogląda ktoś futsal? Kto jest głównym faworytem do mistrzostwa??

2

@Shapiro Przecież dla bardziej ogarniętych ludzi to oczywiste że trener główny odpowiada za taktyke i ogolnie 90% dotyczące meczów ale wiadomo ciemnogród Łyka wszystko nadmuchane przez media i innych

1

@Barca1992 Przydałoby sie 5-0 morale poszły by w górę

9

Bez De Jonga w pomocy który hamuje akcje i holuje piłkę jakoś to wygląda bdb pierwsza połowa mogło być wyżej akcje oskrzydlające też spoko

1

Mepmhis gra fatalnie , dostosowal sie do formy drużyny

0

@bebeto77 Widac bylo u nich jakby zadyszkę chyba na zbyt dużej intensywności grali poprzednie mecze , nikt nie mial siły lub ochoty biegać ( oprócz Modrica)

0

@TSWKRK O której godzinie walka?

0

Nie ma takiej możliwości żeby dołączył do sztabu trenerskiego i współpracował z Koemanem? Póki co przecież nie zwolnią Ronalda

1

@don'T.R.I.P.e Dopiero co mistrza wygrali grają padake ale prędzej czy później się ogarną

0

@Roobo Przecież Allegri Juve trenuje

1

@Lionel_Messi10 Dobrze wyjaśniłes wielkiego obrońcę disco polo rapu dla patologii w paru proSTych argumenatach

0

@marcin62 Nie rozumiem zupełnie fenomenu takiego gównianego disco polo rapu ale takie porąbane czasy że nie ma nawet czego słuchać

0

@Cule1234 Gdzie jest Zenit Kazań?

1

@Messibestplayerintheworld Podobno poważne zainteresowanie tym piłkarzem wykazuje Bayern więc pewnie trafi do Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?