Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Top 20 ? Chyba top 50
0
@Barthez_94 Po stronie naszych wyblaklych piłkarzy , przecież Koeman nie gra fakt jest jełopem ale nie można go winic za wszystko , niektórzy nasi piłkarze prezentują poziom Barcy B XYZ i to w nich bym upatrywal winnych
0
@socha No jest denerwujący pseudo fachowiec od wszystkiego-od niczego
1
@masq ale to jest piłkarz który ma określoną jakosc od niego wymaga sie więcej a on ginie w ciezkich meczach
0
@mikokarla Co ty ćpiesz
0
@Joe_Pesci 98/99 tez chyba nie wyszliśmy
2
Komentarz usunięty
0
No tutaj juz żarty powinny sie skończyć powinien byc wstrząs po tym meczu ale pewnie dalej będzie udawanie ze nic sie nie dzieje bo to "sezon przejściowy" tak źle i takiego stylu chyba nigdy nie bylo , bez pozdrowień
1
Szybko poszlo strach oglądać dalej dziwne przeczucie że będzie miazga
1
@TheNekro94 maniak tv / jokerlivestream
0
@Janiama Tylko , że on gra po prostu lepiej niż oni , jest w lepszej formie i w nagrodę ma siedzieć? Gdyby gral tez by się nic nie stalo
0
Jorge Jesus to wyższa półka niż Koeman , kto ma u nas nadążać za ich akcjami Pedri De Jong Busquets to jakoś żart
1
Bo jest przereklamowany , jest wielu lepszych
1
@Johnson Frenkie gra fatalnie
2
@Pawel13sz atak wyprostowana noga przy wślizgu , bez piłki powinno być czerwo mógł mu nogę połamać
0
@ElKamil w obie strony moze być według mnie Juve może wygrać 2-1
0
Ogląda ktoś futsal? Kto jest głównym faworytem do mistrzostwa??
2
@Shapiro Przecież dla bardziej ogarniętych ludzi to oczywiste że trener główny odpowiada za taktyke i ogolnie 90% dotyczące meczów ale wiadomo ciemnogród Łyka wszystko nadmuchane przez media i innych
1
@Barca1992 Przydałoby sie 5-0 morale poszły by w górę
9
Bez De Jonga w pomocy który hamuje akcje i holuje piłkę jakoś to wygląda bdb pierwsza połowa mogło być wyżej akcje oskrzydlające też spoko
1
Mepmhis gra fatalnie , dostosowal sie do formy drużyny
0
@bebeto77 Widac bylo u nich jakby zadyszkę chyba na zbyt dużej intensywności grali poprzednie mecze , nikt nie mial siły lub ochoty biegać ( oprócz Modrica)
0
@TSWKRK O której godzinie walka?
0
Nie ma takiej możliwości żeby dołączył do sztabu trenerskiego i współpracował z Koemanem? Póki co przecież nie zwolnią Ronalda
1
@don'T.R.I.P.e Dopiero co mistrza wygrali grają padake ale prędzej czy później się ogarną
0
@Roobo Przecież Allegri Juve trenuje
1
@Lionel_Messi10 Dobrze wyjaśniłes wielkiego obrońcę disco polo rapu dla patologii w paru proSTych argumenatach
0
@marcin62 Nie rozumiem zupełnie fenomenu takiego gównianego disco polo rapu ale takie porąbane czasy że nie ma nawet czego słuchać
0
@Cule1234 Gdzie jest Zenit Kazań?
1
@Messibestplayerintheworld Podobno poważne zainteresowanie tym piłkarzem wykazuje Bayern więc pewnie trafi do Bayernu