0

@Lionel_Messi10 My nie mamy kogo wystawiać z tej szkółki bo grube lata gdzie wychodzili najlepsi piłkarze na swoich pozycjach minęły , teraz nasze młodziki to szrot

0

@Rafix98 Trzeba wymagać wiele z każdego sezonu teraz nie ma czegoś takiego jak sezony przejściowe i inne bzdety albo sie ogarnia albo jesteśmy milanem lub arsenalem na lata

0

@Vebrol Nie graliśmy z kontry , graliśmy nijak kontra to szybkie przejście z obrony do ataku u nas było podanie cofanie i stanie

0

@Gaz Mógłby , ale też byłby jak dziecko we mgle z Bayernem bo gdy ktoś odzyskiwał piłkę reszta stała nie da sie z tego nic wykrzesać

0

@brt Będzie ktoś inny

0

@parpe Obwinianie Valverde to bezsens

0

@JarrusFCB To w jaki sposób ich wspierać szeptać im czułe słówka na dobranoc? Obudź się człowieku pare cierpkich słów nie sprawi że od razu strzelą sobie w łeb każdy jest kibicem i ma prawo wyrazac swoje doznania jak chce

0

@Cochise Jakie Frenkie człowieku gość zasłużył na dożywotnia gre w rezerwach za taki mecz .Grał tak irytująco i źle , że brak słów żeby to opisać

0

@AmigoBlancos Zagrał na okrągłą ocenę 0 , chyba nie ogarnął że można tak wysoko wyjść linią obrony , pokazal brak jaj taki typowy Suarez z końcówki przygody z Barcą

0

@Gaz Puig to nie poziom Ligi mistrzów , Koeman też (jak widać)

0

@Fake69 Nigdy nie grał dobrze , co najwyżej przeciętnie gość to poziom barcy b

1

@Cyzix Nie ma czegoś takiego jak DNA trzeba iść za najnowszymi trendami piłki czyli ogarnąć szybkie wyprowadzenie pilki i wysoki pressing bez tego nie da się rywalizować

0

@Gaz Pewnie wyżej by sie skończyło

1

@lucca87 Gaya Olmo Soler Kessie Haaland i jakoś by to wyglądało

1

Halo ludzie czemu nikt nie rozpływa się nad geniuszem Memphisa ? Zagral FATAlnie

1

@Vamosdembouz Balde na duży plus i Coutinho na plus reszta słabo

0

@ObiektywnyKibic121 A co z wielkim Frenkiem de ziongiem jego byś zostawil wielki znawco ? Czym się dzisiaj wyróżnił?

1

@kkbarca No Gavi ma świetne faule

0

@Commandement Tak a to co on miał zrobić cofnąć sie do Ter Stegena zrobić trzydzieści fikołków przedryblowac piłkarzy Bayernu i wejść do bramki?

2

@Dargani gra w obronie z messim czy bez od paru sezonów wygląda tak samo

0

@Inko Bez kitu gość musi być jakimś ślepcem według mnie De Jong to jeden z gorszych piłkarzy w dzisiejszym meczu

0

@Pilka_jest_okragla Pozytyw De Jong ???? Chyba nie Frenkie

0

@Jakchcesz Byli gorsi niż Roberto

1

Depay powinien dostać zero za dzisiejszy występ

1

Oby Luuk w debiucie zaskoczył , jedno jest pewne będzie walczyl obysmy szybko ich zaskoczyli golem

0

@LeoMessiah Pique Lenglet Araujo Alba Roberto

5

@Waslak12 "Zakaz badan z wykorzystaniem zwierząt " To co powrót do czasów Mengele i badań na ludziach

0

@AduŚ07 na stronie Maniak tv będziesz miał strima za free

1

Jedno jest pewne pare sytuacji będziemy mieli na pewno Depay nie jest zesrany moze cos wcisnie , oby Luuk tez zagral bo przyda sie w grze bez pilki i moze zaskoczyc po dośrodkowaniu Vamoooos

1

@Momals11 Ronaldo jest lepszym piłkarzem w reprezentacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?