Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 My nie mamy kogo wystawiać z tej szkółki bo grube lata gdzie wychodzili najlepsi piłkarze na swoich pozycjach minęły , teraz nasze młodziki to szrot
0
@Rafix98 Trzeba wymagać wiele z każdego sezonu teraz nie ma czegoś takiego jak sezony przejściowe i inne bzdety albo sie ogarnia albo jesteśmy milanem lub arsenalem na lata
0
@Vebrol Nie graliśmy z kontry , graliśmy nijak kontra to szybkie przejście z obrony do ataku u nas było podanie cofanie i stanie
0
@Gaz Mógłby , ale też byłby jak dziecko we mgle z Bayernem bo gdy ktoś odzyskiwał piłkę reszta stała nie da sie z tego nic wykrzesać
0
@brt Będzie ktoś inny
0
@parpe Obwinianie Valverde to bezsens
0
@JarrusFCB To w jaki sposób ich wspierać szeptać im czułe słówka na dobranoc? Obudź się człowieku pare cierpkich słów nie sprawi że od razu strzelą sobie w łeb każdy jest kibicem i ma prawo wyrazac swoje doznania jak chce
0
@Cochise Jakie Frenkie człowieku gość zasłużył na dożywotnia gre w rezerwach za taki mecz .Grał tak irytująco i źle , że brak słów żeby to opisać
0
@AmigoBlancos Zagrał na okrągłą ocenę 0 , chyba nie ogarnął że można tak wysoko wyjść linią obrony , pokazal brak jaj taki typowy Suarez z końcówki przygody z Barcą
0
@Gaz Puig to nie poziom Ligi mistrzów , Koeman też (jak widać)
0
@Fake69 Nigdy nie grał dobrze , co najwyżej przeciętnie gość to poziom barcy b
1
@Cyzix Nie ma czegoś takiego jak DNA trzeba iść za najnowszymi trendami piłki czyli ogarnąć szybkie wyprowadzenie pilki i wysoki pressing bez tego nie da się rywalizować
0
@Gaz Pewnie wyżej by sie skończyło
1
@lucca87 Gaya Olmo Soler Kessie Haaland i jakoś by to wyglądało
1
Halo ludzie czemu nikt nie rozpływa się nad geniuszem Memphisa ? Zagral FATAlnie
1
@Vamosdembouz Balde na duży plus i Coutinho na plus reszta słabo
0
@ObiektywnyKibic121 A co z wielkim Frenkiem de ziongiem jego byś zostawil wielki znawco ? Czym się dzisiaj wyróżnił?
1
@kkbarca No Gavi ma świetne faule
0
@Commandement Tak a to co on miał zrobić cofnąć sie do Ter Stegena zrobić trzydzieści fikołków przedryblowac piłkarzy Bayernu i wejść do bramki?
2
@Dargani gra w obronie z messim czy bez od paru sezonów wygląda tak samo
0
@Inko Bez kitu gość musi być jakimś ślepcem według mnie De Jong to jeden z gorszych piłkarzy w dzisiejszym meczu
0
@Pilka_jest_okragla Pozytyw De Jong ???? Chyba nie Frenkie
0
@Jakchcesz Byli gorsi niż Roberto
1
Depay powinien dostać zero za dzisiejszy występ
1
Oby Luuk w debiucie zaskoczył , jedno jest pewne będzie walczyl obysmy szybko ich zaskoczyli golem
0
@LeoMessiah Pique Lenglet Araujo Alba Roberto
5
@Waslak12 "Zakaz badan z wykorzystaniem zwierząt " To co powrót do czasów Mengele i badań na ludziach
0
@AduŚ07 na stronie Maniak tv będziesz miał strima za free
1
Jedno jest pewne pare sytuacji będziemy mieli na pewno Depay nie jest zesrany moze cos wcisnie , oby Luuk tez zagral bo przyda sie w grze bez pilki i moze zaskoczyc po dośrodkowaniu Vamoooos
1
@Momals11 Ronaldo jest lepszym piłkarzem w reprezentacji