Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc Xavi wydaję się prawdopodobny ale nie bralbym pod uwagę Martineza gość nie zmieni posady przecież Mistrzostwa świata tuż tuż
0
@Barwindg Chyba najgorszy w historii
0
@dzefrej234 Sprawdził się? Co ty mecze Espanyolu oglądasz?
0
@Ratamahatta Przecież już od dwóch trzech sezonów robi sobie autostradę naszą prawą stroną a z takim "bogactwem" ma naszej prawej teraz może być masakra
2
@rafeVeB Przecież z Messim w składzie naszym piłkarzom też brakowało jaj
0
@blodziakk De Jong super? To średniak
1
Mingueza to drugi Oleguer , powinniśmy wypychac takich cieniasów z klubu
0
@macio_944 Bartomeu nie grał w meczach w których sie osmieszalismy
1
@StrengthAndHonor Byl Messi , byly gole i było pudrowanie trupa ale bez niego wylecimy z top 3
0
@MrCental Demir to poziom poklepania sobie z juniorami na orliku , dzisiaj odbijal się od LO Cadiz jak od ściany
1
@tbas Coutinho to poziom takiego pogrania sobie z ziomami na orliki
0
@ProMILs Memphis i Frenkie to nie są topowi zawodnicy
0
@Jakchcesz Za Valverde to byśmy zlali Cadiz 5-0
0
@Encore Co ma zrobic ma jakies ambicje , ale nie ma formy jak caly team trzeba odpowiedniej motywacji w postaci trenera
2
@TheNekro94 De Jong od czasu transferu do Barcy zapomnial jak sie gra w piłkę , Koeman cos tam sie sapal do sędziego ale bezpodstawnie
2
@kuz wiadomo ze frenkie totalnie bez formy a gra wszystkie mecze
7
Może Memphis coś pogra ? Ostatnio mu nie idzie
0
@Emhyr Kobiety nie powinny sędziować meczów męskich
5
@Coutinho007 Chyba Barca jednak
1
@maroon Jest kim straszyć
1
@IronSanHybrid Przecież Borek to idiota , podczas meczu nie potrafi nawet odpowiednio wymawiać nazwisk piłkarzy , brak mu dystansu do siebie
2
@Lola120 Miód Mleko Maslo czosnek wypijamy a wieczorem seta z pieprzem
2
Powinniśmy spróbować 4-4-2
Ter
Dest Garcia Araujo Balde
Demir De Jong Puig Coutinho
Luuk Depay
Przy takim meczu można sprawdzić taka formację , zwłaszcza że od początku sezonu kazdy mówi o sezonie na przetarcie
1
@DonFerdinando Dobrze podsumowane ,DE jong bez piłki jest ciałem obcym i zostawia takie wolne przestrzenie że aż żal patrzeć
0
@AmigoBlancos Oczywiście , że Vinicius
0
@Kwasiak98 Kurde przecież za Valverde graliśmy wiele meczów gdzie graliśmy super w pozycyjnym i z kontry
0
@Woland10 na tle drużyny jego średni występ wyglądał jak "dobry" xd
1
@barcelonaLM grają z CSKA Sofia
1
@escarabajo Nie gral fajnej piłki , w ostatnim półroczu swojej pracy w Betisie Setien byl wrecz wyśmiewany i wypychany z klubu , byl swego rodzaju memem , Betis gral zalosnie i wymienial miliony nic nie znaczących podań na własnej połowie ale jak wiadomo też od paru sezonów jesteśmy memem klub mem trener mem
0
@Coutinho007 Moze Xavi wniósłby trochę świeżości , jest młodym trenerem jeżeli ogarnalby to jak pilka ewoluowala ostatnimi czasy i to że milion podan i klepanina na wlasnej połowie nic nie daje mógłby byc dobrym wzmocnieniem