0

@doc Xavi wydaję się prawdopodobny ale nie bralbym pod uwagę Martineza gość nie zmieni posady przecież Mistrzostwa świata tuż tuż

0

@Barwindg Chyba najgorszy w historii

0

@dzefrej234 Sprawdził się? Co ty mecze Espanyolu oglądasz?

0

@Ratamahatta Przecież już od dwóch trzech sezonów robi sobie autostradę naszą prawą stroną a z takim "bogactwem" ma naszej prawej teraz może być masakra

2

@rafeVeB Przecież z Messim w składzie naszym piłkarzom też brakowało jaj

0

@blodziakk De Jong super? To średniak

1

Mingueza to drugi Oleguer , powinniśmy wypychac takich cieniasów z klubu

0

@macio_944 Bartomeu nie grał w meczach w których sie osmieszalismy

1

@StrengthAndHonor Byl Messi , byly gole i było pudrowanie trupa ale bez niego wylecimy z top 3

0

@MrCental Demir to poziom poklepania sobie z juniorami na orliku , dzisiaj odbijal się od LO Cadiz jak od ściany

1

@tbas Coutinho to poziom takiego pogrania sobie z ziomami na orliki

0

@ProMILs Memphis i Frenkie to nie są topowi zawodnicy

0

@Jakchcesz Za Valverde to byśmy zlali Cadiz 5-0

0

@Encore Co ma zrobic ma jakies ambicje , ale nie ma formy jak caly team trzeba odpowiedniej motywacji w postaci trenera

2

@TheNekro94 De Jong od czasu transferu do Barcy zapomnial jak sie gra w piłkę , Koeman cos tam sie sapal do sędziego ale bezpodstawnie

2

@kuz wiadomo ze frenkie totalnie bez formy a gra wszystkie mecze

7

Może Memphis coś pogra ? Ostatnio mu nie idzie

0

@Emhyr Kobiety nie powinny sędziować meczów męskich

5

@Coutinho007 Chyba Barca jednak

1

@maroon Jest kim straszyć

1

@IronSanHybrid Przecież Borek to idiota , podczas meczu nie potrafi nawet odpowiednio wymawiać nazwisk piłkarzy , brak mu dystansu do siebie

2

@Lola120 Miód Mleko Maslo czosnek wypijamy a wieczorem seta z pieprzem

2

Powinniśmy spróbować 4-4-2
Ter
Dest Garcia Araujo Balde
Demir De Jong Puig Coutinho
Luuk Depay
Przy takim meczu można sprawdzić taka formację , zwłaszcza że od początku sezonu kazdy mówi o sezonie na przetarcie

1

@DonFerdinando Dobrze podsumowane ,DE jong bez piłki jest ciałem obcym i zostawia takie wolne przestrzenie że aż żal patrzeć

0

@AmigoBlancos Oczywiście , że Vinicius

0

@Kwasiak98 Kurde przecież za Valverde graliśmy wiele meczów gdzie graliśmy super w pozycyjnym i z kontry

0

@Woland10 na tle drużyny jego średni występ wyglądał jak "dobry" xd

1

@barcelonaLM grają z CSKA Sofia

1

@escarabajo Nie gral fajnej piłki , w ostatnim półroczu swojej pracy w Betisie Setien byl wrecz wyśmiewany i wypychany z klubu , byl swego rodzaju memem , Betis gral zalosnie i wymienial miliony nic nie znaczących podań na własnej połowie ale jak wiadomo też od paru sezonów jesteśmy memem klub mem trener mem

0

@Coutinho007 Moze Xavi wniósłby trochę świeżości , jest młodym trenerem jeżeli ogarnalby to jak pilka ewoluowala ostatnimi czasy i to że milion podan i klepanina na wlasnej połowie nic nie daje mógłby byc dobrym wzmocnieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?