Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 hahah bez kittuu
0
@barcowy1899 Holender nie powinien prowadzić Barcelony , to jakieś szaleństwo przecież nie mozna ciułać punktów tylko ze spadkowiczami a z każdą mocniejszą drużyna w plecy
1
@busquets5 Rpberto zawsze walczy to trzeba mu oddać z bayernem tez probowal ale gdy bylo podanie do niego już dwoch zawodników bayernu doskakiwalo nie mial szans zrobić czegos pożytecznego
0
@Homeopata8989 Argentyna ? Wlochy?
0
@Cochise Jedna piłka leciała za naszych pomocników i Bayern wychodził wiele razy w ataku 3vs3 3vs4 wiele bylo takich akcji De Jong Pedri i Busquets to zdecydowanie nasza najgorsza formacja a jak już próbują wrócić to nie ma nawet takiej potrzeby bo bayern już nas masakrowal w polu karnym
2
@SzahMatt Dla niego Southampton to był sufit z każdego lepszego klubu zostal pogoniony momentalnie
0
@Songo91 Gallardo to dobry i inteligentny trener , ale wątpię żeby Laporta bral go pod uwagę i czy wgl by się sprawdził w teamie jak Barcelona , tutaj trzeba trenera z jajami który odpowiednio zmotywuje wypalone święte krowy które caly czas pozostają w klubie wg mnie trener typu Simeone
1
Koeman chciał się zamurowac i wywieźć 0-0 ale jak wiadomo nasza drużyna nie potrafi bronić więc czy byśmy stali 10 w polu karnym przez cały mecz Bayern i tak by coś wcisnął , jest to bez sensu Koeman jest bez sensu 3-5-2 ze skrzydlowym Albą i Roberto jest be sensu , płoniemy ale każdy udaje ze wszystko jest ok , dlugo tak nie pociągniemy aale po takich upokorzeniach moze byc tylko gorzej
0
@Rust_Cohle Żałosne porażki w Champions League ciągną się raczej od 2015/2016 i meczu z Atletico 0-2 wtedy też z każdym kolejnym sezonem prezentowaliśmy się coraz gorzej , warto dodac że tylko w fazie pucharowej ,bo w grupowej czasem graliśmy wielkie mecze
0
@patrykzmc2000 Ktoś musiał podpowiedziec taki ruch Koemanowi
1
Kto według was byl zawodnikiem meczu z Bayernem i dlaczego?
0
@Survier Gavi to środkowy pomocnik LPO to raczej pozycja Coutinho
0
@lucca87 We wczorajszym meczu wychodziło im wszystko , rzadko zdarzają się takie mecze
1
@barcowy1899 To raczej kibice mają focha na Roberto
0
@The_Man "0 pomyslu na gre""Zero zaangażowania"gdyby ktokolwiek z naszego teamu to miał to może oddawalibyśmy przynajmniej jeden strzal na bramkę w meczu , dalej sądzę że są gorsi i będą bo każdy zakłamuje obraz rzeczywistości , Roberto nie gral na nominalnej dla siebie pozycji , a na przykład Frenkie i Pedri grali na swoich nominalnych pozycjach to od nich wymaga się żeby mieli pomysl ma grę kreowali rozgrywali tymczasem nie grali nic , mieli problem żeby się odwrócić z piłką
0
Atletico kolejny sprzedany mecz , marny klubik
7
Nie rozumiem głównie negatywnych opinii w jego stronę byli gorsi i będą a on od początku sezonu nie gra źle strzelil gole , biega walczy po stracie piłki , ale jak wiadomo kibice Barcy tez mają mentalność idiotów
0
@4drian0 I przegramy bo wyjdą wysokim pressingiem
0
@Coutinho007 To dawaj zrób kompilacje z "dotknięć" Depaya i porównamy
0
@Vebrol Ciekawe ile nam w Monachium wklepia , tam nie będzie litości 6,7,8?
3
@krzywy Mozna powiedzieć że zagral lepiej niż cała nasza linia pomocy wczoraj
0
@haryveb944 czeka nas kolejna goleada bo nie umiemy grać bez piłki
1
@JohnA podsumowane w punkt
0
@Kidd Bardzo słabo grywal z mocnymi rywalami , lustrzane odbicie Koemana a miał wiele gwiazd w teamie
0
@macio_944 To oczywiste wszystko się w to wlicza ale za te wszystkie rzeczy odpowiada trener a jeżeli nasz trener nie motywuje tylko raczej demotywuje powinien zostać zwolniony
0
@tristan87 Gorzej niż Depay nie zagral przynajmniej podał ze dwa razy do przodu
1
Komentarz usunięty
0
Brak skrzydłowych w naszym żałosnym stylu gry jest bardzo widoczny , gra wyglądała gorzej jak za Setiena , tam mieliśmy chociaż parę sytuacji w meczu , żeby pokonac Bayern trzeba grac szybko szeroko ale ze skrzydlowymi typu Alba Roberto to my z grupy nie wyjdziemy
0
Gdyby miało dojść do zwolnienia Koemana obstawialbym obecnego trenera Athleticu lub powrót Valverde , ale to tylko gdybanie
1
@macio_944 Pilkarsko za slabi ? Co ty pierdzielisz Borussia M. ma gorszych piłkarzy na każdej możliwej pozycji a potrafi grać jak równy z równym gdzie Bayern grał identycznie jak z nami Dortmund też nie ma lepszych a potrafi przynajmniej postraszyć Bayern