2

Ja to już nie wiem co mam napisać . Ślepi są ci ludzie którzy mówią że nic się nie dzieje Koeman jest cacy i wszystko jest ok ? Ten sezon "przejściowy"skończy się tak że do Ligi Europy nie awansujemy

5

Podania Leo robią wrażenie dzisiaj , PSG brakuje wykończenia , ale jeżeli przycisną trochę mocniej w drugiej połowie to wydaję się że mogą wygrac spokojnie

0

@analitykTaktyki Wybawieniem miał być Laporta Depay , Coutinho ( bo odszedl Messi i przestal uciemiężac zespół)

0

@DonAndrzejos Hahaha no Dembele już kusi parę lat a teraz nasza cudowna młodzież kusi jeszcze bardziej , trzeba spodziewać się w zimowym okienku Haalanda Neymera Mbappego Ronalda Van Dijka Kante i Pogbe bo niewątpliwie nasz projekt sportowy ich kusi

0

@Kusco15 Wreszcie coś się zaczyna dziac , oby żołnierz Koemana polecial razem z nim

0

@Kamiloza91 10 punktów możemy tracić lub trochę więcej

1

@DLFCB W 2009 poziom byl osiągalny chociażby dla Chelsea i ich ówczesnego trenera ale chyba nie trzeba tego przypominać

1

@AmigoBlancos Powinien odejść parę lat temu , jest na poziomie gry z ziomkami na orliku oby jak najmniej trzymania i żywienia świętych krów

0

@sintesox Kiedyś już była kolonia Z Holandii , wiadomo jak to wyglądało , biliśmy się w pucharze UEFA

1

@krefi10 nie ma , to obłąkaniec

1

@Inclusus Zagrali fatalnie , nie wiem czy to litość ze strony Atletico że wklepali tylko 2 , gramy najgorzej w historii klubu zdecydowanie

6

@Dertinho No i kogo to obchodzi przegrał to przegrał czy przez kontuzje czy przez KO porażka to porażka

0

Straszne jest to że w naszej Once de Gala muszą wychodzić 17sto latkowie lub piłkarze typu Coutinho z gówn@ się bicza nie ukręci co musi się jeszcze stać żeby zaszły powazne zmiany kadrowe , Granie Barceloną B jest bez sensu .

0

"pojawił się pressing" Żałosny niski pressing po którym Atletico wychodzi sam na sam

0

Czemu jest najazd na Solskjaera ? United to klub mem ale Solskjaer zrobił drużynę groźna dla wszystkich a akurat ten sezon pokazał że mniej znaczące drużyny tez potrafią grać jak równy z równym z tymi z wyższej półki

9

@FranekCastle Tak większość trenerów średniej klasy zapewni nam lepsze wyniki

3

@TheNekro94 Ashwagandha ogólnie wycisza w ciągu dnia typowo na sen chyba melatonina

10

My przy 3-5-2/5-3-2 nie potrafimy nawet się z piłką obrócić w kierunku bramki

0

@paweldunajecfcb "Dont Tell a Soul" spoko film

0

@DaPidejpi Mógłby się sprawdzić , potrafi grać niekonwencjonalnie i nieźle presuje

0

@Rewolucja123 Przydałby się taki piłkarz - lepsza wersja Braitha

0

@Kengo "Pragmatycznie" wszędzie pojawia się to słowo wielcy żołnierze borka trzymają warte.Za Valverde nie graliśmy solidnie w defensywie , nigdy nie graliśmy solidnie w defensywie , ale wtedy pressing byl na dobrym poziomie i potrafiliśmy odebrac pilke na polowie przeciwnika i stworzyć dogodną sytuacje

0

@ranger3120 po co każdy wolałby Franka Smudę

1

@MesQueUnClub96 Jest początek sezonu jeszcze zdąży wzrosnąć do 10 pewnie xd

0

@Keson Ja widzę Xaviego w roli asystenta bardziej doświadczonego trenera (??)

0

Wcale bym sie nie zdziwił gdyby Koemana zastąpił Rijkaard , pozostaje bez pracy aż dziwne ze to nazwisko nie przewija się w mediach

0

@Kgorecki2500 Co ty tutaj liczysz Benfica wygra z nami na Camp Nou bez problemu jedyne punkty jakie można zdobyć to z Dynamo , reszta nie ten level

1

@barcanawieki Wygrali ? Tam pierwszy rywal na którego byśmy trafili by nas zlał

0

@LionelM95 Na ten moment to średniaki nas leją więc półka niżej

1

@Fake69 Bo Koeman kieruje się sympatiami i antypatiami na boisku a nie formą i uznal ze dla tych baletnic 3-5-2 będzie spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?