Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja to już nie wiem co mam napisać . Ślepi są ci ludzie którzy mówią że nic się nie dzieje Koeman jest cacy i wszystko jest ok ? Ten sezon "przejściowy"skończy się tak że do Ligi Europy nie awansujemy
5
Podania Leo robią wrażenie dzisiaj , PSG brakuje wykończenia , ale jeżeli przycisną trochę mocniej w drugiej połowie to wydaję się że mogą wygrac spokojnie
0
@analitykTaktyki Wybawieniem miał być Laporta Depay , Coutinho ( bo odszedl Messi i przestal uciemiężac zespół)
0
@DonAndrzejos Hahaha no Dembele już kusi parę lat a teraz nasza cudowna młodzież kusi jeszcze bardziej , trzeba spodziewać się w zimowym okienku Haalanda Neymera Mbappego Ronalda Van Dijka Kante i Pogbe bo niewątpliwie nasz projekt sportowy ich kusi
0
@Kusco15 Wreszcie coś się zaczyna dziac , oby żołnierz Koemana polecial razem z nim
0
@Kamiloza91 10 punktów możemy tracić lub trochę więcej
1
@DLFCB W 2009 poziom byl osiągalny chociażby dla Chelsea i ich ówczesnego trenera ale chyba nie trzeba tego przypominać
1
@AmigoBlancos Powinien odejść parę lat temu , jest na poziomie gry z ziomkami na orliku oby jak najmniej trzymania i żywienia świętych krów
0
@sintesox Kiedyś już była kolonia Z Holandii , wiadomo jak to wyglądało , biliśmy się w pucharze UEFA
1
@krefi10 nie ma , to obłąkaniec
1
@Inclusus Zagrali fatalnie , nie wiem czy to litość ze strony Atletico że wklepali tylko 2 , gramy najgorzej w historii klubu zdecydowanie
6
@Dertinho No i kogo to obchodzi przegrał to przegrał czy przez kontuzje czy przez KO porażka to porażka
0
Straszne jest to że w naszej Once de Gala muszą wychodzić 17sto latkowie lub piłkarze typu Coutinho z gówn@ się bicza nie ukręci co musi się jeszcze stać żeby zaszły powazne zmiany kadrowe , Granie Barceloną B jest bez sensu .
0
"pojawił się pressing" Żałosny niski pressing po którym Atletico wychodzi sam na sam
0
Czemu jest najazd na Solskjaera ? United to klub mem ale Solskjaer zrobił drużynę groźna dla wszystkich a akurat ten sezon pokazał że mniej znaczące drużyny tez potrafią grać jak równy z równym z tymi z wyższej półki
9
@FranekCastle Tak większość trenerów średniej klasy zapewni nam lepsze wyniki
3
@TheNekro94 Ashwagandha ogólnie wycisza w ciągu dnia typowo na sen chyba melatonina
10
My przy 3-5-2/5-3-2 nie potrafimy nawet się z piłką obrócić w kierunku bramki
0
@paweldunajecfcb "Dont Tell a Soul" spoko film
0
@DaPidejpi Mógłby się sprawdzić , potrafi grać niekonwencjonalnie i nieźle presuje
0
@Rewolucja123 Przydałby się taki piłkarz - lepsza wersja Braitha
0
@Kengo "Pragmatycznie" wszędzie pojawia się to słowo wielcy żołnierze borka trzymają warte.Za Valverde nie graliśmy solidnie w defensywie , nigdy nie graliśmy solidnie w defensywie , ale wtedy pressing byl na dobrym poziomie i potrafiliśmy odebrac pilke na polowie przeciwnika i stworzyć dogodną sytuacje
0
@ranger3120 po co każdy wolałby Franka Smudę
1
@MesQueUnClub96 Jest początek sezonu jeszcze zdąży wzrosnąć do 10 pewnie xd
0
@Keson Ja widzę Xaviego w roli asystenta bardziej doświadczonego trenera (??)
0
Wcale bym sie nie zdziwił gdyby Koemana zastąpił Rijkaard , pozostaje bez pracy aż dziwne ze to nazwisko nie przewija się w mediach
0
@Kgorecki2500 Co ty tutaj liczysz Benfica wygra z nami na Camp Nou bez problemu jedyne punkty jakie można zdobyć to z Dynamo , reszta nie ten level
1
@barcanawieki Wygrali ? Tam pierwszy rywal na którego byśmy trafili by nas zlał
0
@LionelM95 Na ten moment to średniaki nas leją więc półka niżej
1
@Fake69 Bo Koeman kieruje się sympatiami i antypatiami na boisku a nie formą i uznal ze dla tych baletnic 3-5-2 będzie spoko