Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wywarcie presji na Tebasie pewnie i przedłużenie Messiego w pakiecie
0
@VbamboeB Jeszcze nie zadebiutował nawet daj mu kredyt zaufania na pare meczów hallllo
1
Dziwne ze piłkarze zamienią się w amatorów po trafieniu do Barcelony Coutinho i Dembele to nieśmieszny żart
4
Powinien zakończyć kariere i sie nie męczyć , gość ledwo wchodzi na boisko kontuzja największy leszcz w historii
0
Etoo czy Suarez w swoim prime?
0
Aguero wróci do grania , czy nie będzie to już możliwe?? Pytam bo nie sledzilem jego sytuacji od ostatniego wypadku podczas meczu
1
Według mnie powinien dostać szansę , taki mecz ostatniej szansy
0
@Encore Ale ten Tottenham Żałośnie wygląda z tymi 9 golami
0
@paweldunajecfcb a jaki gatunek
0
@kkbarca Nie wiem czemu aale lubię Canuta
1
No to ma szansę na zwycięstwo
0
@urbie999 Juventus gra lepiej niż Barcelona w tym sezonie
35
@-barca4ever- Idź do lekarza ziomuś
2
@FC1899Barca Co to za teoria , PSG gra słabo i tyle w drugiej połowie włączają szybszy bieg grają lepiej nie wiem czemu tak jest ale gdy grają z mocniejszym rywalem bądź mają nóż na gardle graja po prostu lepiej
0
@JohnnyBarca Do Barcy go (!)!)
1
@kaamil1910 Ja myślę że Mourinho to jeden z najlepszych trenerów 21 wieku
2
Setien też miał i prawie dostaliśmy dwucyfrowke
0
@Rewolucja123 Ale byliśmy maszyną mogliśmy z palcem w nosie zdobyc wszystkie trofea ,ale jak wiadomo katastrofa najgorsza w historii z Liverpoolem i porażka z Valencia aale przynajmniej było co oglądać
0
@chudinhomc Bo powinny odejść wyblakłe gwiazdy ogromna część składu ma znane nazwisko a swoją grą może łapaliby się do drugoligowca
0
@Nightingale rozjeżdża zdecydowanie
0
@DaPidejpi Ja zawsze optymistycznie , więc Xavi wbija TOP 3 i zachodzimy nadspodziewanie wysoko w UCL
0
@capm Przecież mógłby , ale w naszym zarządzie na to nie wpadną
0
@Nightingale Nikt go nie weźmie ppd uwagę , a salzburg gra jak czołg
0
@Senyer Setien punktował ze slabiakami
0
@Mns21 A bo Borussia jednym podaniem omijala ich pressing później prostopadle i brameczki
0
@POLAK12345 a czemu nie? To tylko puchar Niemiec kiedyś musieli dostac w dupsko
0
Pięknie leją Bayern oby im 10 wklepali
1
@macio_944 Ma kim grać problem w tym że oni nie potrafią grać , nasi piłkarze t o dno i kompromitacja
1
@Sau_Ron Napoli4
Boca3.5
Arsenal 2.0
Mainz 1.0
0
@Worny Miejsce 1Pique2Busquets3Gavi