1

Wywarcie presji na Tebasie pewnie i przedłużenie Messiego w pakiecie

0

@VbamboeB Jeszcze nie zadebiutował nawet daj mu kredyt zaufania na pare meczów hallllo

1

Dziwne ze piłkarze zamienią się w amatorów po trafieniu do Barcelony Coutinho i Dembele to nieśmieszny żart

4

Powinien zakończyć kariere i sie nie męczyć , gość ledwo wchodzi na boisko kontuzja największy leszcz w historii

0

Etoo czy Suarez w swoim prime?

0

Aguero wróci do grania , czy nie będzie to już możliwe?? Pytam bo nie sledzilem jego sytuacji od ostatniego wypadku podczas meczu

1

Według mnie powinien dostać szansę , taki mecz ostatniej szansy

0

@Encore Ale ten Tottenham Żałośnie wygląda z tymi 9 golami

0

@paweldunajecfcb a jaki gatunek

0

@kkbarca Nie wiem czemu aale lubię Canuta

1

No to ma szansę na zwycięstwo

0

@urbie999 Juventus gra lepiej niż Barcelona w tym sezonie

35

@-barca4ever- Idź do lekarza ziomuś

2

@FC1899Barca Co to za teoria , PSG gra słabo i tyle w drugiej połowie włączają szybszy bieg grają lepiej nie wiem czemu tak jest ale gdy grają z mocniejszym rywalem bądź mają nóż na gardle graja po prostu lepiej

0

@JohnnyBarca Do Barcy go (!)!)

1

@kaamil1910 Ja myślę że Mourinho to jeden z najlepszych trenerów 21 wieku

2

Setien też miał i prawie dostaliśmy dwucyfrowke

0

@Rewolucja123 Ale byliśmy maszyną mogliśmy z palcem w nosie zdobyc wszystkie trofea ,ale jak wiadomo katastrofa najgorsza w historii z Liverpoolem i porażka z Valencia aale przynajmniej było co oglądać

0

@chudinhomc Bo powinny odejść wyblakłe gwiazdy ogromna część składu ma znane nazwisko a swoją grą może łapaliby się do drugoligowca

0

@Nightingale rozjeżdża zdecydowanie

0

@DaPidejpi Ja zawsze optymistycznie , więc Xavi wbija TOP 3 i zachodzimy nadspodziewanie wysoko w UCL

0

@capm Przecież mógłby , ale w naszym zarządzie na to nie wpadną

0

@Nightingale Nikt go nie weźmie ppd uwagę , a salzburg gra jak czołg

0

@Senyer Setien punktował ze slabiakami

0

@Mns21 A bo Borussia jednym podaniem omijala ich pressing później prostopadle i brameczki

0

@POLAK12345 a czemu nie? To tylko puchar Niemiec kiedyś musieli dostac w dupsko

0

Pięknie leją Bayern oby im 10 wklepali

1

@macio_944 Ma kim grać problem w tym że oni nie potrafią grać , nasi piłkarze t o dno i kompromitacja

1

@Sau_Ron Napoli4
Boca3.5
Arsenal 2.0
Mainz 1.0

0

@Worny Miejsce 1Pique2Busquets3Gavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?