0

Depay początkowe 3 mecze bardzo dobre później trochę obniżył loty ale teraz wraca do formy , jest pod grą tworzy dobre sytuacje czasem zdarzają się głupie straty (gol Alaby) ale generalnie nie gra źle

0

@Kamiloza91 Barcelony zdecydowanie te kompromitujące porażki 4-0 8-2 przejdą do legendy

1

Ja to już nawet nie wiem jak skomentować grę Frenkiego

0

@MarFan Jak sie nie wykorzystuje dobrych sytuacji to tak paradoksalnie gra się źle

1

@Ojciec5tkidzieci Dodałbym Lucasa Vasqueza czyli młodszego brata Lewandowskiego , tez jest irytujący

1

@Kusco15 Najlepsze EL Clasico to 3-2 z realem na Bernabeu , sezon 16/17 szalony mecz , Messi pokazuje koszulke Real na kolanach

1

@ikar34 zabierałem się trochę czasu za to , ale spoko jest nic specjalnego ale ciekawe 7/10 spokojnie

0

@dafik85 Przegramy kilkoma golami , to pewne

2

@Kgorecki2500 Do Toure i Keity mu sporo brakuje :D

0

Benzema jest top 5 do Złotej Piłki ? Robi wrażenie jego ostatni rok gry.

0

@AbelKabel To że Dynamo I Szachtar to cieniasy

0

@AmigoBlancos Nie żeby coś ale wydaje mi się że mecz Atletico Liverpool to mecz na 0-0 więc byłoby to słabe jeżeli by wybrali taki mecz

0

Tielemans jest bardzo słaby w tym sezonie gra fatalnie

0

Lubię Desta , wyróżnia się na tle drużyny aale słabo gra w obronie zresztą nikt u nas nie umie grac bez piłki

0

Jak wszystko dobrze pójdzie to nas zjedzą paroma golami i Koeman poleci

1

Co tam się odwaliło że od 30 do 37 minuty walnęli 4 gole ? Robią Rekonstrukcje Niemcy Brazylia po latach?

0

Interesujemy się kolejnym człowiekiem - memem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@chavez Dortmund , Ajax , Barca TOP 3 tak mi się wydaję

0

@krawczykPSG Pare razy zahamował niezła akcje

1

Benzema to lepszy piłkarz dlatego dostał nominacje , po prostu

0

@normasubiektywna Bo chce się czymś wyróżnić

2

@paweldunajecfcb Ostatni Mohikanin
Dzień Próby
Bogowie Ulicy

2

Świat byłby lepszy bez insta fejsa youtuba messa wszyscy spotykalibyśmy się na la rambli

7

No i co z tego , z tą kadrą czy inną powinniśmy przynajmniej oddawac jeden celny strzal w meczu , bez pozdrowień

0

Benfica to poziom 1/8 Ligi Europy a pożarli nas i wysrali

1

@MrShakira Niech bierze Tadicia Antonego i Mazraouiego i w sumie większość piłkarzy z ajaxu

0

@FC1899Barca Zakłamane statystyki
Messi zagrał najlepiej z ofensywnej trójki

0

@Herato
5/10
8.5/10
8/10
2/10
1/10

0

@Ratamahatta 18/19 ostatni sezon w którym potrafiliśmy grać wielkie mecze w Champions League

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?