Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Depay początkowe 3 mecze bardzo dobre później trochę obniżył loty ale teraz wraca do formy , jest pod grą tworzy dobre sytuacje czasem zdarzają się głupie straty (gol Alaby) ale generalnie nie gra źle
0
@Kamiloza91 Barcelony zdecydowanie te kompromitujące porażki 4-0 8-2 przejdą do legendy
1
Ja to już nawet nie wiem jak skomentować grę Frenkiego
0
@MarFan Jak sie nie wykorzystuje dobrych sytuacji to tak paradoksalnie gra się źle
1
@Ojciec5tkidzieci Dodałbym Lucasa Vasqueza czyli młodszego brata Lewandowskiego , tez jest irytujący
1
@Kusco15 Najlepsze EL Clasico to 3-2 z realem na Bernabeu , sezon 16/17 szalony mecz , Messi pokazuje koszulke Real na kolanach
1
@ikar34 zabierałem się trochę czasu za to , ale spoko jest nic specjalnego ale ciekawe 7/10 spokojnie
0
@dafik85 Przegramy kilkoma golami , to pewne
2
@Kgorecki2500 Do Toure i Keity mu sporo brakuje :D
0
Benzema jest top 5 do Złotej Piłki ? Robi wrażenie jego ostatni rok gry.
0
@AbelKabel To że Dynamo I Szachtar to cieniasy
0
@AmigoBlancos Nie żeby coś ale wydaje mi się że mecz Atletico Liverpool to mecz na 0-0 więc byłoby to słabe jeżeli by wybrali taki mecz
0
Tielemans jest bardzo słaby w tym sezonie gra fatalnie
0
Lubię Desta , wyróżnia się na tle drużyny aale słabo gra w obronie zresztą nikt u nas nie umie grac bez piłki
0
Jak wszystko dobrze pójdzie to nas zjedzą paroma golami i Koeman poleci
1
Co tam się odwaliło że od 30 do 37 minuty walnęli 4 gole ? Robią Rekonstrukcje Niemcy Brazylia po latach?
0
Interesujemy się kolejnym człowiekiem - memem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@chavez Dortmund , Ajax , Barca TOP 3 tak mi się wydaję
0
@krawczykPSG Pare razy zahamował niezła akcje
1
Benzema to lepszy piłkarz dlatego dostał nominacje , po prostu
0
@normasubiektywna Bo chce się czymś wyróżnić
2
@paweldunajecfcb Ostatni Mohikanin
Dzień Próby
Bogowie Ulicy
2
Świat byłby lepszy bez insta fejsa youtuba messa wszyscy spotykalibyśmy się na la rambli
7
No i co z tego , z tą kadrą czy inną powinniśmy przynajmniej oddawac jeden celny strzal w meczu , bez pozdrowień
0
Benfica to poziom 1/8 Ligi Europy a pożarli nas i wysrali
1
@MrShakira Niech bierze Tadicia Antonego i Mazraouiego i w sumie większość piłkarzy z ajaxu
0
@FC1899Barca Zakłamane statystyki
Messi zagrał najlepiej z ofensywnej trójki
0
@Herato
5/10
8.5/10
8/10
2/10
1/10
0
@Ratamahatta 18/19 ostatni sezon w którym potrafiliśmy grać wielkie mecze w Champions League