Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Spokojnie grałby teraz w pierwszym składzie gdybyśmy go zakontrakowali jak odszedl z Romy i dałby sporo jakości
0
@FireBarca1899 PeWNIe będzie na YouTube normalnie
0
@MarianoItalianoVero Jeszcze parę sezonów temu grał kapitalnie obiema nogami ciekawe w czym leży problem , może mental
0
@Coutinho007 Kiedyś jak ktoś wychodził wysokim pressingiem to ich gnietlismy jedyna szansą bylo zamurowanie sie calym zespolem w polu karnym teraz wystarczy ze Betis nam założy pressing i juz nas nie ma
0
@ousmanedembele10 ale ostatni mecz z Realem nie był taki zły ,fatalny w obronie ale trochę walki było
0
@SamuelUmtiti sądzę że nie strzelimy jutro gola może byc 0-0/0-1
1
@Oskar00 Zobaczy sie ich Realna siłę w 1/8 Champions League
0
Sądzę że Carlos Soler i Inaki Williams to bardzo ciekawi piłkarze zastanawia mnie tylko czemu nikt z naszego klubu nie wykazywał inicjatywy zeby ich sprowadzic
1
@Uukasz_93 Noo gość to czołg
0
@kulek22 To dosyc logiczne posunięcie , jest to najlepszy kameruński piłkarz w historii
1
Pique powinien leciec z klubu razem z Suarezem i Rakiticiem dodalbym Roberto piłkarze na takim żałosnym poziomie nie powinni grac a no i oczywiście Busquets tez powinien sie zegnac już po 19/20 teraz noe wiem jakis dom spokojnej starości dla zasłużonych piłkarzy czy co tu się zrobiło
0
Siema ogląda ktoś GROMDE dzisiaj?
1
@Messibestplayerintheworld Cavani i Martial
0
Pojechali by nas na dzien dzisiejszy
0
@tbas Tak grają w Holandii że odpadają z Czechami w Euro ale na tle Gibraltaru i Czarnogóry wyglądają jak World Class
2
Co on sam zmieni trzeba kilku piłkarzy na różne pozycje bo zagniezdzilo sie u nas zbyt duzo wyblakłych gwiazd
5
Może lepiej zatytułowac Problemy Barcelony z grą w piłkę
0
@MrShakira Busquets Nico Gavi przecież tam każda piłka będzie przegrana w środku pola
7
Presja na naszych duża , skończy się katastrofa
0
@Foton Przecież oni grają na polgwizdka w tym Ligue 1 w UCL tez awans od fazy pucharowej zobaczy sie co potrafi ta druzyna
0
@ProMILs Dobry mecz ? Człowieku to byl jeden z najgorszych meczów mieliśmy jedna groźna sytuację zero ruchu ,zero podan do przodu
0
@hardmindJak oglądam film na necie za free to Vega trzepie na mn hajs ? Ty mu pewnie trzepiesz pałe pod stołem przyznaj sie
0
@paweldunajecfcb 2/10 najgorszy i najnudniejszy film jaki widziałem w 2021
0
@Peciak Dembele , Grizzu , Coutinho
0
@TheGoldenEleven W Top 20 powinien być to oczywiste gral bardzo dobrze wyróżniał się chociażby na euro w ważnych meczach
0
@Herato On był solidny po prostu wtedy to nie wystarczalo żeby grać. Hiszpania miala bogactwo w pomocy
0
Dlaczego oglądajac film Vegi mam deja vu za każdym razem xd??
0
@Vebrol Ronaldo jest po prostu narcystycznym mitomanem xd
0
@raben24 A co gadał?
0
@paweldunajecfcb Według mnie jesień liczy się najmniej i najbardziej brany pod uwagę jest okres gdzie odbywają się najważniejsze imprezy