0

@Herato Spokojnie grałby teraz w pierwszym składzie gdybyśmy go zakontrakowali jak odszedl z Romy i dałby sporo jakości

0

@FireBarca1899 PeWNIe będzie na YouTube normalnie

0

@MarianoItalianoVero Jeszcze parę sezonów temu grał kapitalnie obiema nogami ciekawe w czym leży problem , może mental

0

@Coutinho007 Kiedyś jak ktoś wychodził wysokim pressingiem to ich gnietlismy jedyna szansą bylo zamurowanie sie calym zespolem w polu karnym teraz wystarczy ze Betis nam założy pressing i juz nas nie ma

0

@ousmanedembele10 ale ostatni mecz z Realem nie był taki zły ,fatalny w obronie ale trochę walki było

0

@SamuelUmtiti sądzę że nie strzelimy jutro gola może byc 0-0/0-1

1

@Oskar00 Zobaczy sie ich Realna siłę w 1/8 Champions League

0

Sądzę że Carlos Soler i Inaki Williams to bardzo ciekawi piłkarze zastanawia mnie tylko czemu nikt z naszego klubu nie wykazywał inicjatywy zeby ich sprowadzic

1

@Uukasz_93 Noo gość to czołg

0

@kulek22 To dosyc logiczne posunięcie , jest to najlepszy kameruński piłkarz w historii

1

Pique powinien leciec z klubu razem z Suarezem i Rakiticiem dodalbym Roberto piłkarze na takim żałosnym poziomie nie powinni grac a no i oczywiście Busquets tez powinien sie zegnac już po 19/20 teraz noe wiem jakis dom spokojnej starości dla zasłużonych piłkarzy czy co tu się zrobiło

0

Siema ogląda ktoś GROMDE dzisiaj?

1

@Messibestplayerintheworld Cavani i Martial

0

Pojechali by nas na dzien dzisiejszy

0

@tbas Tak grają w Holandii że odpadają z Czechami w Euro ale na tle Gibraltaru i Czarnogóry wyglądają jak World Class

2

Co on sam zmieni trzeba kilku piłkarzy na różne pozycje bo zagniezdzilo sie u nas zbyt duzo wyblakłych gwiazd

5

Może lepiej zatytułowac Problemy Barcelony z grą w piłkę

0

@MrShakira Busquets Nico Gavi przecież tam każda piłka będzie przegrana w środku pola

7

Presja na naszych duża , skończy się katastrofa

0

@Foton Przecież oni grają na polgwizdka w tym Ligue 1 w UCL tez awans od fazy pucharowej zobaczy sie co potrafi ta druzyna

0

@ProMILs Dobry mecz ? Człowieku to byl jeden z najgorszych meczów mieliśmy jedna groźna sytuację zero ruchu ,zero podan do przodu

0

@hardmindJak oglądam film na necie za free to Vega trzepie na mn hajs ? Ty mu pewnie trzepiesz pałe pod stołem przyznaj sie

0

@paweldunajecfcb 2/10 najgorszy i najnudniejszy film jaki widziałem w 2021

0

@Peciak Dembele , Grizzu , Coutinho

0

@TheGoldenEleven W Top 20 powinien być to oczywiste gral bardzo dobrze wyróżniał się chociażby na euro w ważnych meczach

0

@Herato On był solidny po prostu wtedy to nie wystarczalo żeby grać. Hiszpania miala bogactwo w pomocy

0

Dlaczego oglądajac film Vegi mam deja vu za każdym razem xd??

0

@Vebrol Ronaldo jest po prostu narcystycznym mitomanem xd

0

@raben24 A co gadał?

0

@paweldunajecfcb Według mnie jesień liczy się najmniej i najbardziej brany pod uwagę jest okres gdzie odbywają się najważniejsze imprezy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?