Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Liverpool ich zje 4:0
0
@barcowy1899 Bo nie ma formy
0
Jak będzie wyglądało wyjaśnienie?
Pokrótce:"Władze FC Barcelona nie ponoszą odpowiedzialności za zaistniałą sytuację na trybunach"
1
@Roobo Nunez jest lepszy IMO
0
@Messibestplayerintheworld Bartomeu w żadnym z tych meczów nie grał ;) nie żebym go bronił
0
Zmietli nas z powierzchni ziemi. Xaviball cudownie dziala
0
@michal13988Noo w tym sezonie wszedł na inny poziom ,jest świetny TOP 10 Napastników na świecie.
0
@cules100pro Ale wygrał Ligę Mistrzów 3 razy z rzędu , Barca nie dokona tego nigdy
0
@FCB24 Poniżej pewnego poziomu nie schodzi , przydałby się w Barcy
1
@KwaK ja oglądam Napoli Fiorentina too będzie dobry mecz
1
@MesQueUnClub96 Nagelsmann w ataku nic nie robi bo to jego piłkarze grają a nie on, frajern nie istnieje
3
Na początku grał świetnie ostatnio gra solidnie a to po prostu za mało zeby wygryźć Dembele który gra świetni
0
@MrShakira Nie przeważają , są przy piłce mecz jest wyrównany
2
@Janiama 4-2 dla Barcelony
1
@bartas97 0-0 remiiis
0
@Gavinho Większość oglądałem a co tam?
0
@MichalZZZ Ostatnio grają fatalnie powinniśmy wysoko wygrać
0
@(C)Puyol Lekarstwo na życie , Green Room , Dont Tell a Soul , Eksperyment Belko.
2
@PodkarpackiKibic Tam z tego co wiem za kase grali zawodnicy z różnych krajów , teraz chyba tak nie będzie
0
Według mnie takie zarobki są chore wgl popaprane to wszystko
4
@PatrychoO Najlepsze jest to ze niektórzy kibicowali temu transferowi hahaha
5
Auba top nad topy ktoś wie jaki napastnik Barcy mial ostatnio tak pokaźny dorobek strzelecki w swoich pierwszych 10 meczach?
0
@SinMistico Jak Real dostanie 5-0 dzisiaj morale podupadna Chelsea ich zje i będą tracili punkty z tygodnia na tydzień ;)
0
@trolownik Pressing szybka organizacja w obronie świetnie to wygląda
1
Kurde szkoda ze tylko 2-0 spokojnie moglo być 4-5
0
@messi564 Myślę że Asensio z nami jest zwykle bardzo groźny i gra świetne mecze
0
@jacobFCB Araujo PO grał już tak w tym sezonie np z Bayernem
0
@Kitek1640 2016/2017 był ciekawszy i lepszy na Santiago oczywiście
2
@Arkon Rudnievs sie nie łapie? Dziwne
0
@Mezocyklon87 Wydaje mi się że w sporcie ogólnie teraz peak to takie 30 lat trochę więcej może nawet