0

@Medium Liverpool ich zje 4:0

0

@barcowy1899 Bo nie ma formy

0

Jak będzie wyglądało wyjaśnienie?
Pokrótce:"Władze FC Barcelona nie ponoszą odpowiedzialności za zaistniałą sytuację na trybunach"

1

@Roobo Nunez jest lepszy IMO

0

@Messibestplayerintheworld Bartomeu w żadnym z tych meczów nie grał ;) nie żebym go bronił

0

Zmietli nas z powierzchni ziemi. Xaviball cudownie dziala

0

@michal13988Noo w tym sezonie wszedł na inny poziom ,jest świetny TOP 10 Napastników na świecie.

0

@cules100pro Ale wygrał Ligę Mistrzów 3 razy z rzędu , Barca nie dokona tego nigdy

0

@FCB24 Poniżej pewnego poziomu nie schodzi , przydałby się w Barcy

1

@KwaK ja oglądam Napoli Fiorentina too będzie dobry mecz

1

@MesQueUnClub96 Nagelsmann w ataku nic nie robi bo to jego piłkarze grają a nie on, frajern nie istnieje

3

Na początku grał świetnie ostatnio gra solidnie a to po prostu za mało zeby wygryźć Dembele który gra świetni

0

@MrShakira Nie przeważają , są przy piłce mecz jest wyrównany

2

@Janiama 4-2 dla Barcelony

1

@bartas97 0-0 remiiis

0

@Gavinho Większość oglądałem a co tam?

0

@MichalZZZ Ostatnio grają fatalnie powinniśmy wysoko wygrać

0

@(C)Puyol Lekarstwo na życie , Green Room , Dont Tell a Soul , Eksperyment Belko.

2

@PodkarpackiKibic Tam z tego co wiem za kase grali zawodnicy z różnych krajów , teraz chyba tak nie będzie

0

Według mnie takie zarobki są chore wgl popaprane to wszystko

4

@PatrychoO Najlepsze jest to ze niektórzy kibicowali temu transferowi hahaha

5

Auba top nad topy ktoś wie jaki napastnik Barcy mial ostatnio tak pokaźny dorobek strzelecki w swoich pierwszych 10 meczach?

0

@SinMistico Jak Real dostanie 5-0 dzisiaj morale podupadna Chelsea ich zje i będą tracili punkty z tygodnia na tydzień ;)

0

@trolownik Pressing szybka organizacja w obronie świetnie to wygląda

1

Kurde szkoda ze tylko 2-0 spokojnie moglo być 4-5

0

@messi564 Myślę że Asensio z nami jest zwykle bardzo groźny i gra świetne mecze

0

@jacobFCB Araujo PO grał już tak w tym sezonie np z Bayernem

0

@Kitek1640 2016/2017 był ciekawszy i lepszy na Santiago oczywiście

2

@Arkon Rudnievs sie nie łapie? Dziwne

0

@Mezocyklon87 Wydaje mi się że w sporcie ogólnie teraz peak to takie 30 lat trochę więcej może nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?