1

@trolownik Bo coś sie dzieje przynajmniej

0

@SkilledHydra16 O co chodzi z tym Breretonem ? Jakieś plotki są ze ma przyjść?

2

Frenkie jest porażka powinien odejsc dobre mecze jakie dla nas zagrał mozna policzyc na palcach jednej ręki przereklamowany typ

4

Wielcy znawcy juz jadą Adame w komentarzach czyli będzie to bardzo dobry transfer . Oby

0

@Nhyz Trochę więcej ruchu bez piłki , częstsze wbieganie za plecy obrońców z drugiej linii tego jest bardzo mało z naszej strony

0

@paweldunajecfcb Według mnie Bękarty Wojny są naajj

0

@kakusus Ja bym puścił a ty ?

7

@Kwiatek67 Gaya wydaje się najlepszym wyborem

3

Noo w końcu chyba pozbędziemy się komara i gość znany głównie ze swojego pudła z Liverpoolem trafi tam gdzie jego miejsce czyli jak najdalej od Barcy

0

@Qexi Lubie gościa ale raczej by nie pasował

1

@AllBundy A my poszukujemy lewego obrońcy =DD

0

Jak myślicie jak wszyscy wrócą po kontuzjach jak będzie wyglądała nasza Once De Gala??

7

@LaRoja za dobrą grę i walkę w ostatnich meczach zostaje

0

@Rewolucja123 Wystarczy wysoki pressing i nas nie ma

0

Gdybyśmy sprowadzili tego kogoś to bylibyśmy największymi frajerami w historii futbolu gosc jest znany tylko ze swoich pudeł na pustaka

0

@Kwiatek67 Niczym się nie wyróżnia , często gubi krycie i jest ogrywany jak dzieciak 1vs1 , oby nie przyszedl

0

Gość który nie grał rok w pilke jest najlepszy w naszej kadrze to pokazuje na jakim poziomie jest większość naszego składu ,Segunda Division

0

@Pilka_jest_okragla Powinniśmy się cieszyć z tego punktu bo mogliśmy ten mecz przegrac w końcówce

1

@Janiama Mój typ 0:0

0

@jeyx77x W takim sezonie jak ten może zadebiutowac w każdym innym miałby ciężko

6

@Derean Nie wygra

2

Oby nie Morata to piłkarz który się niczym nie wyróżnia takich napastników jak on na rynku jest wielu ale jeżeli chcą się śnić Xaviemu niewykorzystane okazje z metra to proszę bardzo

0

Oby wreszcie odszedl jak najszybciej

1

Zawodnik bardzo doświadczony i co ważne nie schodzi poniżej pewnego poziomu klasowy, byloby mega wzmocnienie

0

@LioMessi10 Złe Dni fajny jest

1

@masq Lewy Obrońca , Napastnik

0

@arsenallondyn0 Ciężko powiedzieć może Nawałka

0

@noface Nie potrzebujemy , mamy Desta

0

@Gaucho Z Araujo bylby świetny duet

4

@puyol_presidend5 Myślę że do Juve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?