Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@trolownik Bo coś sie dzieje przynajmniej
0
@SkilledHydra16 O co chodzi z tym Breretonem ? Jakieś plotki są ze ma przyjść?
2
Frenkie jest porażka powinien odejsc dobre mecze jakie dla nas zagrał mozna policzyc na palcach jednej ręki przereklamowany typ
4
Wielcy znawcy juz jadą Adame w komentarzach czyli będzie to bardzo dobry transfer . Oby
0
@Nhyz Trochę więcej ruchu bez piłki , częstsze wbieganie za plecy obrońców z drugiej linii tego jest bardzo mało z naszej strony
0
@paweldunajecfcb Według mnie Bękarty Wojny są naajj
0
@kakusus Ja bym puścił a ty ?
7
@Kwiatek67 Gaya wydaje się najlepszym wyborem
3
Noo w końcu chyba pozbędziemy się komara i gość znany głównie ze swojego pudła z Liverpoolem trafi tam gdzie jego miejsce czyli jak najdalej od Barcy
0
@Qexi Lubie gościa ale raczej by nie pasował
1
@AllBundy A my poszukujemy lewego obrońcy =DD
0
Jak myślicie jak wszyscy wrócą po kontuzjach jak będzie wyglądała nasza Once De Gala??
7
@LaRoja za dobrą grę i walkę w ostatnich meczach zostaje
0
@Rewolucja123 Wystarczy wysoki pressing i nas nie ma
0
Gdybyśmy sprowadzili tego kogoś to bylibyśmy największymi frajerami w historii futbolu gosc jest znany tylko ze swoich pudeł na pustaka
0
@Kwiatek67 Niczym się nie wyróżnia , często gubi krycie i jest ogrywany jak dzieciak 1vs1 , oby nie przyszedl
0
Gość który nie grał rok w pilke jest najlepszy w naszej kadrze to pokazuje na jakim poziomie jest większość naszego składu ,Segunda Division
0
@Pilka_jest_okragla Powinniśmy się cieszyć z tego punktu bo mogliśmy ten mecz przegrac w końcówce
1
@Janiama Mój typ 0:0
0
@jeyx77x W takim sezonie jak ten może zadebiutowac w każdym innym miałby ciężko
6
@Derean Nie wygra
2
Oby nie Morata to piłkarz który się niczym nie wyróżnia takich napastników jak on na rynku jest wielu ale jeżeli chcą się śnić Xaviemu niewykorzystane okazje z metra to proszę bardzo
0
Oby wreszcie odszedl jak najszybciej
1
Zawodnik bardzo doświadczony i co ważne nie schodzi poniżej pewnego poziomu klasowy, byloby mega wzmocnienie
0
@LioMessi10 Złe Dni fajny jest
1
@masq Lewy Obrońca , Napastnik
0
@arsenallondyn0 Ciężko powiedzieć może Nawałka
0
@noface Nie potrzebujemy , mamy Desta
0
@Gaucho Z Araujo bylby świetny duet
4
@puyol_presidend5 Myślę że do Juve