Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 Ich skład wygląda śmiesznie na tle innych wielkich drużyn
0
@Marcelinho99 Ostatnio Cadiz jest tak mierne że inna wygrana niż kilkoma golami będzie sensacją
0
@Darkin Za Valverde też graliśmy świetnie i dużo meczy oglądało się z przyjemnością.
0
Chore jest to ile Sevilla tworzy groźnych sytuacji środek pola w obronie nie istnieje.
0
Coutinho przed chwilą strzelił bramke na
2-1 czy nawet z Varem mecze muszą być drukowane¿?
1
@supraomnes1 Rudiger , Alaba chyba każdy kto zna się trochę na piłce to wie
0
@Sisitoro widziałem parę meczów jakoś się nie wyróżniał xd
0
@PatrychoO Myślę że będziemy grali bez klasycznego defensywnego pomocnika dlatego przyszedł Kessie
0
@mateusz1989VeB PSG cała pomoc wymieniło czy jak hahah
0
@czółkovsky Szkoda mi tego Desta lubiłem go wydaje się że teraz w mocniejszej odsłonie Barcy też mógłby grać lepiej
0
@Tomek_TF Busquets zagrał najgorzej
0
@Roafson24 Noo a w 11 na 11 prowadziło hahah
0
@Messi1000000 Rangers
1
@KacperVEB Christensen,Araujo to powinien być pierwszy wybór
0
@NaFazieHitman I co z tego? W Europie nie istnieli w ostatnim sezonie jeśli chodzi o trofea
0
Wreszcie jakieś dobre nowiny
0
@paweldunajecfcb Nie
4
@Criss18Barca Carvajal był i jest topowym obrońca na swojej pozycji
3
Postawiłbym na Meuniera jest dobry i doświadczony
0
@FC1899Barca Busquets i Araujo zagrali najgorzej według mnie
1
Ten mecz pokazał że Busquets i Gavi nie nadają się do pierwszego składu
0
Isi i Pathe Ciss z Rayo są świetni wyróżniają się
11
@Whisky_Fan Przecież dostaliśmy od Eintrachtu haha to w takim razie czym jest nasz KLUB
0
@Encore Busquets już dawno powinien odejść to nie jest piłkarz na La Ligę tylko na pokopanie z ziomkami na orliku
0
@Encore Oczywiście że Polska
1
@fart Araujo jest zbyt chaotyczny na PO
1
@FC1899Barca Grał cały mecz jakby go wzięli z jakiegoś marnego klubiku z okręgówki
1
@JohnnyBarca Z Oxa już raczej nic nie będzie gra po parę meczów w sezonie
0
@Encore Najgorsza jedenastka w historii Premier League
0
@kiper09 Masz rację kiper