Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Luknij sobie ten.
0
Powinniśmy ich pojechać kilkoma golami , bardzo słaby zespół
0
@masq Neymar tez ledwo sie rusza na boisku obecnie Messi I Neymar to ciała obce dla PSG
0
Siema , wie ktoś gdzie moge obstawić galę Najmana?
1
@Mns21 Real gra w kratkę jeszcze wiele razy pogubi punkty ale myślę że 2 miejsce jest w zasięgu
0
@krzywy chyba 2 lub 3 mln euro
0
Kepa skończy jak Karius innej opcji nie widze
0
@danielVII maniak.tv
4
Jak utrzymamy formę to powinniśmy się po nich przejechać
6
Jedziemy ich jak juniorów , świetnie wychodzimy spod pressingu widać wkład Xaviegoo w to
1
@FIJI I w końcu mamy sytuacje a nie jeden strzał w meczu.
0
@John_Doe Za co?
0
@Kinginiesta Szajs i profanacja powinni już zamknąć tego Netflixxa
1
@Dembele_gora Mi sie nie podobał był taki miałki, ale co kto lubi
0
@adambądkowski93 Ogladalem dzisiaj a coooo
1
@patry295 Bez kitu ja to mam zawsze wrażenie że cały czas dzwoni ten sam koleś
2
Nie wiem czy można napisac cos innego po takim meczu niż #FerranOut , z przymrużeniem oka oczywiście :p
0
@barcelonaLM Bo potykał się o własne nogi w pewnym momencie jego kariery u nas
0
Brakuje takiego goscia w tym meczu który by biegał miedzy linią pomocy i ataku , brakuje elementu zaskoczenia , szybszej gry i Frenkie fatalnie . Na plus sporo odbiorów.
0
@BaroPodertos Frenkie i Pedri nie umieją bronic , w tym jest problem
0
@potrojnakorona No I Real z nimi w składzie miał trzy ligi mistrzów a Hakimi co ma?
0
Jakieś typy na dzisiaj?
0
@OsamaDembele Xavi z 9 tez zrobil czwarte miejsce potrzebował do tego mniej spotkań.
0
@Golab Kaliber , spoko film trzymający w napięciu
2
Świetnie gramy widać moc i jakość w każdej formacji najlepsza pierwsza połowa w sezonie.
0
Dlaczego tyle dzienników przewiduje Gaviego na skrzydle?
0
@Emhyr Brereton mógłby wejść na inny level już teraz jest bardzo dobry i młody
0
@Herato Jeżeli gwiazda nazywa sie Cristiano Ronaldo to sie opyla inni raczej sie nie spłaca
0
@vangoor gdzie ta oficjalka ?
1
Jest jakieś rzetelne info na temat tego Bena Breretona?