0

CR7 zagra dzisiaj ? Nie orientuje się za bardzo

0

"Wymagania" wymagamy równej gry a nie strachu przed każdym meczem na wyjeździe bi champions league

1

@A4ron Najgorsza w historii futbolu raczej

0

@CuleNaZawsze1899 bo strzela najwięcej goli?

0

@puyol_presidend5 To też zwykle pety

3

na pewnym forum fanów barcy widze że będą kibicowali bayernowi ze względu na lewego " bo to polak rodak" nie nawidze takich petów cebulakow , pilka nie ma nic wspólnego z patriotyzmem i mam nadzieję ze dowalimy bayernowi 1000-0

0

Boże Bayern szykuje Się pierwsza dwucyfrowka w historii Ligi Mistrzów

49

Gdyby był najlepszym lewym na świecie to ok ale ma jedno zagranie w swoim repertuarze nie umie bronic i grac jeden na jeden w ataku ,zenada

0

@KierownikLucas Ale oni nie są drużyna z topu jaka drużyna tacy gracze

1

W ostatnim sezonie byl bez formy ale gość umie grać dobrze tyłem do bramki i dobrze główkować , przydalby sie .

0

@vangoor Przecież laporta to szmata do podłogi i każdy kto chodz trochę sie orientuje wie ze objal nasz śmieszny klub zeby uregulowac swoje niesmaczne długi niczym nie różni się od Barto

0

Cała drużyna to czysty sabotaż gdyby nie żałosna klasa naszych przeciwników jeżeli chodzi o skutecznośc to leciałoby równo z Salzburgiem niedawno 6-1 i dzisiaj 5-1 gra wola o pomstę do nieba , nie potrafimy bronic ani grac pressingiem i nie zanosi się żeby ktokolwiek potrafił nas nauczyć , zenada

1

@Khajio Jest słaby po co nam on

0

@Worny Fajna stylówa , fajne czasy

7

Rozwala mnie to że niektórzy obwiniają Valverde za porażki z Roma i Liverpoolem , mecz z Roma jakos mozna jeszcze podciągnąć pod słaba taktykę ale w rewanżu Z Live mieliśmy multum sytuacji do zamknięcia dwumeczu

3

@Chakalaka Najpopularniejszy polski pedofil

0

@TheNekro94 Jest chora psychicznie , pewnie niedługo zrobi Adios i skończy kariere

0

@Uukasz_93 Mbappe biega co ty gadasz, on jest bierny w obronie ze dwa razy w meczu agresywnie podbiegnie

1

@FanBarcy123 2008/2009 cos zaczynałem ogarniac ale tak na 100% sezon 10/11

0

@DonMatteo901 Ale patusy

0

@Yosemite Valverde to trener z wyżej półki , a nie na Bilbao

0

@masq Emerson nie zawalil , nie mial szans pilka niefortunnie dla niego przeszła, błąd Alby

5

@neymarjr_143 Za taki atak na paszcze żółta powinna być

1

Mam nadzieję , że Pedri i De Jong pokażą się z dobrej strony , po cichu licze na Griezza no i przydalby sie pewny wynik i gol Depaya Vamoss

0

@fcbarcafan19 Zgubił się na wakacjach bo nie zna angielskiego

0

West Ham już od poprzedniego sezonu gra bardzo dobrze , na każdej pozycji solidny lub bardzo solidny piłkarz który mógłby odnaleźć się w drużynie z top 3 , potencjał w drużynie na ten sezon spory

0

Mam nadzieję , że Koeman zaskoczy i wyjdzie z Manajem i Demirem, na lewej Depay ,Griezz ława i wszedłby przy niekorzystnym wyniku.

2

Jaki skład chcielibyście dzisiaj oglądać????

1

@AntekGriezmann Z Arteta pewnie byśmy się bili o podium w Segunda Division

2

@DonMatteo901 Wtedy to były mecze , poziom szalony mnóstwo sytuacji szkoda że te czasy nigdy nie wrócą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?