Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CR7 zagra dzisiaj ? Nie orientuje się za bardzo
0
"Wymagania" wymagamy równej gry a nie strachu przed każdym meczem na wyjeździe bi champions league
1
@A4ron Najgorsza w historii futbolu raczej
0
@CuleNaZawsze1899 bo strzela najwięcej goli?
0
@puyol_presidend5 To też zwykle pety
3
na pewnym forum fanów barcy widze że będą kibicowali bayernowi ze względu na lewego " bo to polak rodak" nie nawidze takich petów cebulakow , pilka nie ma nic wspólnego z patriotyzmem i mam nadzieję ze dowalimy bayernowi 1000-0
0
Boże Bayern szykuje Się pierwsza dwucyfrowka w historii Ligi Mistrzów
49
Gdyby był najlepszym lewym na świecie to ok ale ma jedno zagranie w swoim repertuarze nie umie bronic i grac jeden na jeden w ataku ,zenada
0
@KierownikLucas Ale oni nie są drużyna z topu jaka drużyna tacy gracze
1
W ostatnim sezonie byl bez formy ale gość umie grać dobrze tyłem do bramki i dobrze główkować , przydalby sie .
0
@vangoor Przecież laporta to szmata do podłogi i każdy kto chodz trochę sie orientuje wie ze objal nasz śmieszny klub zeby uregulowac swoje niesmaczne długi niczym nie różni się od Barto
0
Cała drużyna to czysty sabotaż gdyby nie żałosna klasa naszych przeciwników jeżeli chodzi o skutecznośc to leciałoby równo z Salzburgiem niedawno 6-1 i dzisiaj 5-1 gra wola o pomstę do nieba , nie potrafimy bronic ani grac pressingiem i nie zanosi się żeby ktokolwiek potrafił nas nauczyć , zenada
1
@Khajio Jest słaby po co nam on
0
@Worny Fajna stylówa , fajne czasy
7
Rozwala mnie to że niektórzy obwiniają Valverde za porażki z Roma i Liverpoolem , mecz z Roma jakos mozna jeszcze podciągnąć pod słaba taktykę ale w rewanżu Z Live mieliśmy multum sytuacji do zamknięcia dwumeczu
3
@Chakalaka Najpopularniejszy polski pedofil
0
@TheNekro94 Jest chora psychicznie , pewnie niedługo zrobi Adios i skończy kariere
0
@Uukasz_93 Mbappe biega co ty gadasz, on jest bierny w obronie ze dwa razy w meczu agresywnie podbiegnie
1
@FanBarcy123 2008/2009 cos zaczynałem ogarniac ale tak na 100% sezon 10/11
0
@DonMatteo901 Ale patusy
0
@Yosemite Valverde to trener z wyżej półki , a nie na Bilbao
0
@masq Emerson nie zawalil , nie mial szans pilka niefortunnie dla niego przeszła, błąd Alby
5
@neymarjr_143 Za taki atak na paszcze żółta powinna być
1
Mam nadzieję , że Pedri i De Jong pokażą się z dobrej strony , po cichu licze na Griezza no i przydalby sie pewny wynik i gol Depaya Vamoss
0
@fcbarcafan19 Zgubił się na wakacjach bo nie zna angielskiego
0
West Ham już od poprzedniego sezonu gra bardzo dobrze , na każdej pozycji solidny lub bardzo solidny piłkarz który mógłby odnaleźć się w drużynie z top 3 , potencjał w drużynie na ten sezon spory
0
Mam nadzieję , że Koeman zaskoczy i wyjdzie z Manajem i Demirem, na lewej Depay ,Griezz ława i wszedłby przy niekorzystnym wyniku.
2
Jaki skład chcielibyście dzisiaj oglądać????
1
@AntekGriezmann Z Arteta pewnie byśmy się bili o podium w Segunda Division
2
@DonMatteo901 Wtedy to były mecze , poziom szalony mnóstwo sytuacji szkoda że te czasy nigdy nie wrócą