Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus Ale ich idealnie podsumowales haha
0
@jeyx77x najciekawszą piłkę w grupie grali Włosi a nie te pałki
0
@neoman2 Nie płacz człowieku pyknęli ich jak chcieli , zero celnych strzałów wypunktowali ich.
6
Pjanic niech spada Do PSG i do nas Paulinho na ławę za free
0
@Vebrol Dwa karne Portugalii się należały , raczej błędu dopatrywałbym się w faulu widmo na Mbappe i karnym dla Francji
0
@Radzio_94 2-1 Czesi ,Anglia przehajpowana mam nadzieję że wygrają
0
Czy jeżeli Szkocja wygra 1-0 to awansuje?
0
@damian.09
Minimalistycznie , nie wiem czy oni się oszczędzają. Czy są tacy słabi
0
@Triv44 Chyba nie na sto procent , wiele drużyn może ich wyprzedzić.
2
Jak dadzą 30 mln to niech spada ale to nierealne , leszcz jakich wielu w naszym klubie w ostatnich latach
0
Niemcy ich gniotą , jak nic się nie zmieni ze strony Portugalii może być brutalnie
0
Wreszcie przełamanie po serii remisów oby tak dalej
0
@Ronmes Czesi 2-1 oby
0
@Vebrol 7/10 nieźle widać że pozycja gdzie gra blisko napastnika lub trochę wolny elektron w ataku mu sprzyja
0
@Katalonbar Anglicy i Niemcy grali żałośnie , Austria zdecydowanie lepiej
0
@mariosss20 0:0 może
1
@Yosemite Chyba wszyscy idealnie pasują
0
@Oskar00 Austria Macedonia był lepszy niż Szkocja Czechy lub Francja Niemcy
1
@AntekGriezmann Niemcy wygrają 2-1
3
Chile klasycznie karny z dupy , jedna sytuacja w całym meczu , Argentyna pare sytuacji no ale oczywiście Messi musi sie cofać pod połowę i rozgrywać z tymi nieudacznikami , Gonzalez miał meczówke na pustym łbie też nie trafił.Obrona do wymiany i jedno miejsce w ataku, powinien grać Angel Correa za tego cieniasa ze Stuttgarrtu
0
@Lucassito Wszedl na kilka minut ciężko żeby coś zrobił
1
Najlepszy piłkarz świata jak zwykle magicznie hahha , Krychowiak też cudowny piłkarz w Rosji przecież tak dużo goli nastrzelal , pysznie
0
@Janas11224 Ale podsumowane haha pewnie wielcy obrońcy reprezentacji sie obrażą
0
@Rust_Cohle 0:0
0
@AFA90 Czemu skaloni wystawia Otamendiego ? Jakieś podwójne standardy? Gość to najsłabsze ogniwo .
0
@tomek8756 Sashe Grey
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Messi ostatnio wszystkie wolne w bramkę bije , nie wiem jakim cudem każdy bramkarz musi mieć mecz życia gdy przychodzi grać przeciwko arrrgentynie : D
0
@msmsms Fatalnie zagrał po prostu w tym meczu, chociaz w drugim secie mógł bardziej powalczyć.
2
Grizzu ma formę , mam nadzieję że zostanie w Barcy