0

@kakusus Ale ich idealnie podsumowales haha

0

@jeyx77x najciekawszą piłkę w grupie grali Włosi a nie te pałki

0

@neoman2 Nie płacz człowieku pyknęli ich jak chcieli , zero celnych strzałów wypunktowali ich.

6

Pjanic niech spada Do PSG i do nas Paulinho na ławę za free

0

@Vebrol Dwa karne Portugalii się należały , raczej błędu dopatrywałbym się w faulu widmo na Mbappe i karnym dla Francji

0

@Radzio_94 2-1 Czesi ,Anglia przehajpowana mam nadzieję że wygrają

0

Czy jeżeli Szkocja wygra 1-0 to awansuje?

0

@damian.09
Minimalistycznie , nie wiem czy oni się oszczędzają. Czy są tacy słabi

0

@Triv44 Chyba nie na sto procent , wiele drużyn może ich wyprzedzić.

2

Jak dadzą 30 mln to niech spada ale to nierealne , leszcz jakich wielu w naszym klubie w ostatnich latach

0

Niemcy ich gniotą , jak nic się nie zmieni ze strony Portugalii może być brutalnie

0

Wreszcie przełamanie po serii remisów oby tak dalej

0

@Ronmes Czesi 2-1 oby

0

@Vebrol 7/10 nieźle widać że pozycja gdzie gra blisko napastnika lub trochę wolny elektron w ataku mu sprzyja

0

@Katalonbar Anglicy i Niemcy grali żałośnie , Austria zdecydowanie lepiej

0

@mariosss20 0:0 może

1

@Yosemite Chyba wszyscy idealnie pasują

0

@Oskar00 Austria Macedonia był lepszy niż Szkocja Czechy lub Francja Niemcy

1

@AntekGriezmann Niemcy wygrają 2-1

3

Chile klasycznie karny z dupy , jedna sytuacja w całym meczu , Argentyna pare sytuacji no ale oczywiście Messi musi sie cofać pod połowę i rozgrywać z tymi nieudacznikami , Gonzalez miał meczówke na pustym łbie też nie trafił.Obrona do wymiany i jedno miejsce w ataku, powinien grać Angel Correa za tego cieniasa ze Stuttgarrtu

0

@Lucassito Wszedl na kilka minut ciężko żeby coś zrobił

1

Najlepszy piłkarz świata jak zwykle magicznie hahha , Krychowiak też cudowny piłkarz w Rosji przecież tak dużo goli nastrzelal , pysznie

0

@Janas11224 Ale podsumowane haha pewnie wielcy obrońcy reprezentacji sie obrażą

0

0

@AFA90 Czemu skaloni wystawia Otamendiego ? Jakieś podwójne standardy? Gość to najsłabsze ogniwo .

0

@tomek8756 Sashe Grey

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Messi ostatnio wszystkie wolne w bramkę bije , nie wiem jakim cudem każdy bramkarz musi mieć mecz życia gdy przychodzi grać przeciwko arrrgentynie : D

0

@msmsms Fatalnie zagrał po prostu w tym meczu, chociaz w drugim secie mógł bardziej powalczyć.

2

Grizzu ma formę , mam nadzieję że zostanie w Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?