0

To co jeszcze jedna wtopa Liverpoolu i Kloop leci ze stanowiska?

1

Wreszcie tyle sezonów bólu i Barca wracaaa ,mam nadzieję ze ten mecz da impuls .

0

Co bylo nie tak przy golu En-Nesyriego?

2

Dobrze wyglądamy niezły pressing malo miejsca między formacjami , szybka organizacja ,oby tak do końca.

0

Pięcioma obrońcami Barcelona hahah no ale zawsze o jeden punkt dobrze powalczyć

0

@LeoMessi1994 Suareza Lewego i Ibre nie można stawiać na równo z Ronaldo klasa niżej.

1

" Wygrana na pogorszenie nastrojów" taki tytuł byłby lepszy

0

Jakby ktoś nie wiedział to dwa strzaly oddalismy z Elche może jakoś urwiemy ten punkt ale wątpię.

0

@xBoMBoWiECx Za Pique Mingueza

0

Dembele Coutinho Griezmann nie wiem który z nich jest najgorszy wszyscy trzej nadają sie żeby grac może na zapleczu Premier League a wszyscy trzej ponad 100 milionow chora polityka ściągania przereklamowanych piłkarzy

0

@Gregsky10 Chyba najgorsze xd

3

Lubie Koemana ale on nie nadaje sie do prowadzenia klasowej drużyny tak jak Setien , chociaż ciężko go winić za to co wyrabia Dembele lub Lenglet no ale nq siłę nimi gra.

1

Kolejny piękny pokaz futbolu oby tak dalej cudowna rewolucja sie szykuje , w następnym sezonie liga europy naasza

0

@wdokk No i Koeman Out po meczu z PSG Powinno być

0

@Bamboleo Ja gram obecnie jestem z Baronem na Moczarach : pp

0

@Ratamahatta Zboczeńcy

0

@Transu96 Splinter Cell Chaos Theory , Gow 2

3

Bo to nie Messi jest problemem tylko reszta kretynów którzy w obronie biegają w cały świat a najlepsza nasza pomoc jedno podanie za linie pomocy i Psg leciało 3 na 3 chore

0

Tyle zostawiamy miejsca pomiędzy formacjami , ze spokojnie nam wklepia piąteczke ale mam nadzieję ze po tym dwumeczu odejdzie Grubas bo wynikow nie ma i nie będzie

0

@Stelios23 W meczach Valverde nie było emocji ? Człowieku sezon 18/19 mogl byc jednym z najlepszych w historii klubu ale skończyło sie jak sie skończyło a z Koemanem emocje są ale z drużynami pokroju Alaves

0

Mingueza i Umtiti to powinna być nasza para stoperów a jak Koeman jest tak zakochany w Pique to mogli chociaż w trzech wtedy wahadlowi i 3-5-2 /5-3-2, skład wygląda fatalnie

1

Dla mnie PSG wygląda śmiesznie , nie mają kim straszyc i grają srednio , obyśmy wygrali

2

@PatrychoO Moja To X-Men Pierwsza Klasa

0

@Quavosk jakiś ostro rezerwowy.

0

@karolp1593 Straszne Filmy wszystkie części Dont Mess with Zohan

0

@Kurkmen masz rację.

0

Śmiesznie czytać teraz wasze wypociny w ostatnich dniach wielcy znawcy mówili jak to dobrze zaczyna wyglądać ze na wyjazdach wygrywamy bla bla bla ludzie otwórzcie oczy jeszcze tylko dwucyfrowka od Psg I kolejny sezon na straty

0

Po sezonie za darmo ,na teraz potrzebny napastnik

0

Kudłaty to najgorszy skrzydłowy w historii , jak najszybciej powinniśmy pozbyć sie zbędnego balastu , nie wiem czy on by się łapał do Barcy B

1

@PatrychoO Obecnie jesteśmy najgorszym z najlepszych zespołów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?