Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co jeszcze jedna wtopa Liverpoolu i Kloop leci ze stanowiska?
1
Wreszcie tyle sezonów bólu i Barca wracaaa ,mam nadzieję ze ten mecz da impuls .
0
Co bylo nie tak przy golu En-Nesyriego?
2
Dobrze wyglądamy niezły pressing malo miejsca między formacjami , szybka organizacja ,oby tak do końca.
0
Pięcioma obrońcami Barcelona hahah no ale zawsze o jeden punkt dobrze powalczyć
0
@LeoMessi1994 Suareza Lewego i Ibre nie można stawiać na równo z Ronaldo klasa niżej.
1
" Wygrana na pogorszenie nastrojów" taki tytuł byłby lepszy
0
Jakby ktoś nie wiedział to dwa strzaly oddalismy z Elche może jakoś urwiemy ten punkt ale wątpię.
0
@xBoMBoWiECx Za Pique Mingueza
0
Dembele Coutinho Griezmann nie wiem który z nich jest najgorszy wszyscy trzej nadają sie żeby grac może na zapleczu Premier League a wszyscy trzej ponad 100 milionow chora polityka ściągania przereklamowanych piłkarzy
0
@Gregsky10 Chyba najgorsze xd
3
Lubie Koemana ale on nie nadaje sie do prowadzenia klasowej drużyny tak jak Setien , chociaż ciężko go winić za to co wyrabia Dembele lub Lenglet no ale nq siłę nimi gra.
1
Kolejny piękny pokaz futbolu oby tak dalej cudowna rewolucja sie szykuje , w następnym sezonie liga europy naasza
0
@wdokk No i Koeman Out po meczu z PSG Powinno być
0
@Bamboleo Ja gram obecnie jestem z Baronem na Moczarach : pp
0
@Ratamahatta Zboczeńcy
0
@Transu96 Splinter Cell Chaos Theory , Gow 2
3
Bo to nie Messi jest problemem tylko reszta kretynów którzy w obronie biegają w cały świat a najlepsza nasza pomoc jedno podanie za linie pomocy i Psg leciało 3 na 3 chore
0
Tyle zostawiamy miejsca pomiędzy formacjami , ze spokojnie nam wklepia piąteczke ale mam nadzieję ze po tym dwumeczu odejdzie Grubas bo wynikow nie ma i nie będzie
0
@Stelios23 W meczach Valverde nie było emocji ? Człowieku sezon 18/19 mogl byc jednym z najlepszych w historii klubu ale skończyło sie jak sie skończyło a z Koemanem emocje są ale z drużynami pokroju Alaves
0
Mingueza i Umtiti to powinna być nasza para stoperów a jak Koeman jest tak zakochany w Pique to mogli chociaż w trzech wtedy wahadlowi i 3-5-2 /5-3-2, skład wygląda fatalnie
1
Dla mnie PSG wygląda śmiesznie , nie mają kim straszyc i grają srednio , obyśmy wygrali
2
@PatrychoO Moja To X-Men Pierwsza Klasa
0
@Quavosk jakiś ostro rezerwowy.
0
@karolp1593 Straszne Filmy wszystkie części Dont Mess with Zohan
0
@Kurkmen masz rację.
0
Śmiesznie czytać teraz wasze wypociny w ostatnich dniach wielcy znawcy mówili jak to dobrze zaczyna wyglądać ze na wyjazdach wygrywamy bla bla bla ludzie otwórzcie oczy jeszcze tylko dwucyfrowka od Psg I kolejny sezon na straty
0
Po sezonie za darmo ,na teraz potrzebny napastnik
0
Kudłaty to najgorszy skrzydłowy w historii , jak najszybciej powinniśmy pozbyć sie zbędnego balastu , nie wiem czy on by się łapał do Barcy B
1
@PatrychoO Obecnie jesteśmy najgorszym z najlepszych zespołów