0

@joloskyy Jakiego sezonu

0

@jamal00 trafny koment , nie ma gry na raz , pressing to żart , piłkarze Żart nno porażka

0

@Paprikana68 100 procent racji

2

@Gregsky10 Kto im zabrania bronić ?
A u nas tyle sezonów tyle trenerów i nadal żaden z nich nie nauczył nas bronić , czasem moglibyśmy oddać piłkę na rzecz skutecznej kontry nie wydaję ci sie?

4

Jak w 10 może nie być Kimmicha lub Gnabryego przecież to byli kluczowi piłkarze jeżeli chodzi o każdy mecz Bayernu

1

Griezz powinien odejść dla własnego dobra zanim kibice Barcy popadną w otchłań szaleństwa i go zabiją

0

@norbi77 Ledwo kilka 5-6

0

@barbariasz Nikt ale De Jong lepiej niż zwykle

0

Ten skład wygląda jak Żart , a największy żart to De Jong i Busquets

0

Dla mnie to jest chore że mamy taki słaby skład , każda mocniejsza drużyna ma lepszych piłkarzy zaczynając od obrony , tylko bramkarz się broni chyba no i Messi

0

0

Takie mecze powinni w Guantanamo za karę puszczać.

0

@Krzychu1010 Nie Oddychaj

0

@lukas10 Pięknie na łeb dostał

3

Ten gość jest cieniasem , nie potrafi grać z mocnymi rywalami , gubi krycie ogólnie przehajpowany mlodziak ale do Barcy sie nada kolejna zapchajdziura.

0

Chelsea lub Borussia , reszta nas zmieli

0

@kaamil1910 No raczej trzeba sie bać bo nie przegraliśmy z nimi 3-2 tylko 8-2

1

@Encore Zjedli by nas

0

@boqq I co twoim zdaniem to normalne że wchodzi Umtiti i Firpo?Chory człowiek z Koemana

0

@Salchent A czym sie różni twoim zdaniem wielki znawco ta gra , od gry za Setiena?

0

To jak ile nas pojadą ? 5,6-0 starczy żeby zwolnić rudego czy dalej sie łudzicie że potrzeba czasu?

0

@kamapl85 Kazda formacja jest żałosna

0

@BarcaInfo
Dobry jest i dobrze gra na ścianę , z pierwszej pilki , wysoki , nno dobry

0

Moim zdaniem Arteta jest obłąkany i powinni go czym prędzej zwolnić bo Arsenal spadnie z ligi xd

0

Messi jest piłkarzem ofensywnym i śmiem twierdzić ze gdyby nie on moglibyśmy mieć zero Strzałow i sytuacji
Ale BUSQUETS I DE JONG TO KRYMINAL SRODKOWI DEFENSYWNI POMOCNICY TYLE STRAT , SABOTAŻ

0

@Łysy86 Fajnir sie Barce ogląda? Chyba co trzeci mecz

0

@Firestone Dostałby zawału po 5 minutach

0

Najlepsze jest to ze wyjazdowe z naprawdę mocnymi drużynami dopiero się zaczną wtedy to nas pojadą , może na LE w tym sezonie się zalapiemy , a i Lenglet OUT

1

@Bartosz85 Masz rację dobre mecze De Jona można policzyć na palcach jednej ręki a i tak byłby problem

1

@TheGoldenEleven
Lothar Matthaus powinien być w 20.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?