Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy Jakiego sezonu
0
@jamal00 trafny koment , nie ma gry na raz , pressing to żart , piłkarze Żart nno porażka
0
@Paprikana68 100 procent racji
2
@Gregsky10 Kto im zabrania bronić ?
A u nas tyle sezonów tyle trenerów i nadal żaden z nich nie nauczył nas bronić , czasem moglibyśmy oddać piłkę na rzecz skutecznej kontry nie wydaję ci sie?
4
Jak w 10 może nie być Kimmicha lub Gnabryego przecież to byli kluczowi piłkarze jeżeli chodzi o każdy mecz Bayernu
1
Griezz powinien odejść dla własnego dobra zanim kibice Barcy popadną w otchłań szaleństwa i go zabiją
0
@norbi77 Ledwo kilka 5-6
0
@barbariasz Nikt ale De Jong lepiej niż zwykle
0
Ten skład wygląda jak Żart , a największy żart to De Jong i Busquets
0
Dla mnie to jest chore że mamy taki słaby skład , każda mocniejsza drużyna ma lepszych piłkarzy zaczynając od obrony , tylko bramkarz się broni chyba no i Messi
0
@JakobStrawman Nikogo
0
Takie mecze powinni w Guantanamo za karę puszczać.
0
@Krzychu1010 Nie Oddychaj
0
@lukas10 Pięknie na łeb dostał
3
Ten gość jest cieniasem , nie potrafi grać z mocnymi rywalami , gubi krycie ogólnie przehajpowany mlodziak ale do Barcy sie nada kolejna zapchajdziura.
0
Chelsea lub Borussia , reszta nas zmieli
0
@kaamil1910 No raczej trzeba sie bać bo nie przegraliśmy z nimi 3-2 tylko 8-2
1
@Encore Zjedli by nas
0
@boqq I co twoim zdaniem to normalne że wchodzi Umtiti i Firpo?Chory człowiek z Koemana
0
@Salchent A czym sie różni twoim zdaniem wielki znawco ta gra , od gry za Setiena?
0
To jak ile nas pojadą ? 5,6-0 starczy żeby zwolnić rudego czy dalej sie łudzicie że potrzeba czasu?
0
@kamapl85 Kazda formacja jest żałosna
0
@BarcaInfo
Dobry jest i dobrze gra na ścianę , z pierwszej pilki , wysoki , nno dobry
0
Moim zdaniem Arteta jest obłąkany i powinni go czym prędzej zwolnić bo Arsenal spadnie z ligi xd
0
Messi jest piłkarzem ofensywnym i śmiem twierdzić ze gdyby nie on moglibyśmy mieć zero Strzałow i sytuacji
Ale BUSQUETS I DE JONG TO KRYMINAL SRODKOWI DEFENSYWNI POMOCNICY TYLE STRAT , SABOTAŻ
0
@Łysy86 Fajnir sie Barce ogląda? Chyba co trzeci mecz
0
@Firestone Dostałby zawału po 5 minutach
0
Najlepsze jest to ze wyjazdowe z naprawdę mocnymi drużynami dopiero się zaczną wtedy to nas pojadą , może na LE w tym sezonie się zalapiemy , a i Lenglet OUT
1
@Bartosz85 Masz rację dobre mecze De Jona można policzyć na palcach jednej ręki a i tak byłby problem
1
@TheGoldenEleven
Lothar Matthaus powinien być w 20.