Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kyman Film , Good Time zarąbisty jest
5
Parę meczów widziałem , wyróżnia sie robi niezły sajgon na skrzydle
2
To leszcz , wszyscy jadą go jak chcą na tym skrzydle.
3
Wijnaldum niedoceniany piłkarz , lepszy niz Busquets , Roberto i Rakieta razem wzięci.
1
Adama Traore in.Brakuje mocy on ją zagwarantuje , teraz nie mamy żadnego stylu a on dostanie piłe i rozbuja skrzydełko .
1
@Hiacynk
Bardzo dobry trener.
0
@Brashearr On chyba już ze 2 lata nie zagrał dobrego meczu
18
@FCMichalo Oby Lyon wygrał
1
@jeyx77x coś w stylu 3-5-2 / 5-3-2 duza wymiennos ,oskrzydlanie , schodzenie do środka.
0
Tyle dobrych piłkarzy na rynku a my dalej za takimi leszczami biegamy.
1
Potrzebny jest ofensywny pomocnik który będzie biegal i gral między liniami , Sabitzer bylby dobry?
2
@DanielOOL Nie liczylbym na nich , potrzebny ograny skrzydłowy , na wysokim poziomie a nie płotki.
0
@Pawlak1992 Nie wygramy.
0
@itmustbejoke Mocny nick .
0
Koeman raczej nie nauczy Barcy gry bez piłki , i w ogóle czego kolwiek niż bezmyślne podania do najbliższego .
0
@kakusus
Jakby skład tak wyglądał w następnym sezonie dostawalibysmy dwucyfrowke w Lidze Mistrzów z każdym trochę ogarniającym rywalem
1
Bylo 8-2 nie 3 nie 4 nawet nie 5, 6 czy 7 a nikt nie poleciał powinni poleciec wszyscy na taczkach bo ten wynik zosrawil piętno na zawsze .
0
@|Nuno|
Szkoda czasu
2
Szkoda mi Setiena mimo wszystko.Wyglądał jak Scolari w 2014 taaki bezsilny.
1
@bartekvisca Valverde umiał grać z topowymi drużynami , wg mnie porażki z Roma I Liverpoolem , to głównie wina piłkarzy bo Liverpool w rewanżu mogliśmy kilka razy skończyć.
1
@Klaudix Busquets i Suarez , to jakiś nieśmieszny żart.
1
Kiedyś to byyyło w ataku potwór Etoo w pomocy potwór Toure i Keita , na boku potwór Dani , brakuje nam takich piłkarzy , teraz grają wydmuszki typu Semedo na boku , pomocy nie skomentuje bo jej nie ma.
0
@SamuraJack
Ty widzisz Albę i Semedo w podstawie? Jesteś nienormalny.
3
Po tym meczu powinni rozwiązać klub i tyle . Tego nie d się zapomnieć na przestrzeni lat slizgalismy sie w LM ale ten mecz zostawi piętno na zawsze. Powinni poszukać trenera który wreszcie nauczy grac Barce w obronie a nie klepanie w polu karnym , wczoraj wynik powinien być dwucyfrowy wtedy moze by sie coś zmienilo na razie można tylko liczyć na Pomoc siły wyższej.
2
Pragnę przypomnieć tylko ze Alba też odwala maniane jak rok temu z Liverpoolem i 2 lata temu z Roma. On ma jedno zagranie w swoim repertuarze czyli krotka piłka do najbliższego.
0
@Bobo25 Po tym co wyprawiał w pierwszej połowie powinien wylecieć na kopach .
3
@mextexperu
Lipsk zagrał lepiej niż Barcelona, Barca ma kompleks Atletico w Lidze Mistrzów i zapewne z nimi odpadlibysmy.
0
Liczę na Suareza , ale jego forma jest smieszna i Bayern raczej nie ma się czego bać
14
@Statistics Lewandowski jest najlepszym strzelcem ale piłkarzem najlepszym jest Messi i zawsze nim będzie.
0
@noface Człowieku przecież gdyby Napoli było skuteczniejsze w końcówce to znowu bylibyśmy największymi frajerami sezonu.