0

@kejdziMasz rację.

2

Frajerzy tysiąclecia

0

Powinniśmy kupić za wszelką cenę dobrą 9 i pomocnika o typie Wijnalduma , myślę ze wtedy będzie można spokojnie rywalizowac w UCL, w tym sezonie nie ma w Europie bardzo wyróżniającej się drużyny , jest szansa

3

@preemo No jakich miał Valverde ? Aleix Vidal, Deulofeu, Semedo , Denis Suarez , Vermaelen cudowni piłkarze

1

@Yosemite Przereklamowany ,Henry był zdecydowanie lepszy a Mbappe od pewnego czasu nie istnieje w meczach z TOP Europy

0

@Aaron10 Nie zadziała

2

@Trepyveb 13/14

1

@Totti94 Racja w stu procentach.

1

@Messibestplayerintheworld Nie był najgorszy , Busquets Semedo Ter Stegen wyglądali równie źle , lub gorzej

1

@kubix05 Nie jest , ale może spokojnie wygrać

4

@Barcza223 Barcelone Koemana przyjemnie? Co ty oglądałeś chyba tylko mecz z Athletikiem , proponuje ci większość oglądać to nie będziesz wyłączał po pierwszej połowie tylko po 15 minutach

5

Messi jest szalony z tymi słupkami pamiętam taki mecz z Tottenhamem w UCL tez dwa slupki i jeszcze o ile sie nie myle kiedyś z Betisem dwa lub trzy słupki.

1

Koeman out i to szybko , Boze

0

Gość ponad 100 milionów i ławę grzeję , zrobili z klubu pośmiewisko , ten skład to też pośmiewisko , sami wypaleni lub przereklamowani piłkarze (nie mam na myśli młodych).

0

@Yosemite No i co z tego że tyle strzelił , jego wielki łeb przeszkodził Interowi w wyjściu z grupy z Szachtarem no i o tym samobóju z Finału LE szkoda pisać

0

@Encore Oby Manchester United!

0

@TheMefju Juve Allegriego grało ładnie , skutecznie i organizacyjnie dobrze to wyglądało

0

@TylkoBarca7273 Bilbao , Granada będzie strata punktów z Sociedad raczej przegramy z Elche I Huesca moze wygramy

1

@Zolwigrajek No nie wiem człowieku , na razie zanosi sie na to ze Koeman będzie drugim Van Gaalem , po Nowym roku powinniśmy wrócić z trenerem z wysokiej półki , nowym napastnikiem i pożegnać paru sabotażystów.

0

@Magicc89PL Ale Lipsk to drużyna która częściej oddaje piłkę rywalowi , wtedy formacja z wahadłowymi jest bardziej efektywna

1

Mam nadzieję że to skład na takie cienkie drużyny bo na dłuższą metę z trzema środkowymi obrońcami grać sie nie da

1

@kapi267 Borat : D

3

Nie wiem sprzedać , wymienić na kogoś , cokolwiek gość jest niereformowalny

1

@FC1899Barca Jakie 50% każdy kto ma sprawne oczy i umysł wie ze Messi to najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny

0

Nie brać za darmo , gość to drugi Oleguer będzie

1

Teraz pomyslcie jakbyśmy wyszli takim czymś na PSG Bayern Liverpool lub kogoś z wyższej półki , dwucyfrowka

1

@barcelona97 Męczarnie ale oby nie

0

@pazio23 Dragon Age Inkwizycja , super gierka

2

Ciężki mecz będzie bo się zamurują obstawiam remis

0

@barteq Boże do czego to doszło żeby grać Brajtem gdziekolwiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?