Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdziMasz rację.
2
Frajerzy tysiąclecia
0
Powinniśmy kupić za wszelką cenę dobrą 9 i pomocnika o typie Wijnalduma , myślę ze wtedy będzie można spokojnie rywalizowac w UCL, w tym sezonie nie ma w Europie bardzo wyróżniającej się drużyny , jest szansa
3
@preemo No jakich miał Valverde ? Aleix Vidal, Deulofeu, Semedo , Denis Suarez , Vermaelen cudowni piłkarze
1
@Yosemite Przereklamowany ,Henry był zdecydowanie lepszy a Mbappe od pewnego czasu nie istnieje w meczach z TOP Europy
0
@Aaron10 Nie zadziała
2
@Trepyveb 13/14
1
@Totti94 Racja w stu procentach.
1
@Messibestplayerintheworld Nie był najgorszy , Busquets Semedo Ter Stegen wyglądali równie źle , lub gorzej
1
@kubix05 Nie jest , ale może spokojnie wygrać
4
@Barcza223 Barcelone Koemana przyjemnie? Co ty oglądałeś chyba tylko mecz z Athletikiem , proponuje ci większość oglądać to nie będziesz wyłączał po pierwszej połowie tylko po 15 minutach
5
Messi jest szalony z tymi słupkami pamiętam taki mecz z Tottenhamem w UCL tez dwa slupki i jeszcze o ile sie nie myle kiedyś z Betisem dwa lub trzy słupki.
1
Koeman out i to szybko , Boze
0
Gość ponad 100 milionów i ławę grzeję , zrobili z klubu pośmiewisko , ten skład to też pośmiewisko , sami wypaleni lub przereklamowani piłkarze (nie mam na myśli młodych).
0
@Yosemite No i co z tego że tyle strzelił , jego wielki łeb przeszkodził Interowi w wyjściu z grupy z Szachtarem no i o tym samobóju z Finału LE szkoda pisać
0
@Encore Oby Manchester United!
0
@TheMefju Juve Allegriego grało ładnie , skutecznie i organizacyjnie dobrze to wyglądało
0
@TylkoBarca7273 Bilbao , Granada będzie strata punktów z Sociedad raczej przegramy z Elche I Huesca moze wygramy
1
@Zolwigrajek No nie wiem człowieku , na razie zanosi sie na to ze Koeman będzie drugim Van Gaalem , po Nowym roku powinniśmy wrócić z trenerem z wysokiej półki , nowym napastnikiem i pożegnać paru sabotażystów.
0
@Magicc89PL Ale Lipsk to drużyna która częściej oddaje piłkę rywalowi , wtedy formacja z wahadłowymi jest bardziej efektywna
1
Mam nadzieję że to skład na takie cienkie drużyny bo na dłuższą metę z trzema środkowymi obrońcami grać sie nie da
1
@kapi267 Borat : D
3
Nie wiem sprzedać , wymienić na kogoś , cokolwiek gość jest niereformowalny
1
@FC1899Barca Jakie 50% każdy kto ma sprawne oczy i umysł wie ze Messi to najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny
0
Nie brać za darmo , gość to drugi Oleguer będzie
1
Teraz pomyslcie jakbyśmy wyszli takim czymś na PSG Bayern Liverpool lub kogoś z wyższej półki , dwucyfrowka
1
@barcelona97 Męczarnie ale oby nie
0
@pazio23 Dragon Age Inkwizycja , super gierka
2
Ciężki mecz będzie bo się zamurują obstawiam remis
0
@barteq Boże do czego to doszło żeby grać Brajtem gdziekolwiek