0

@El dominatore Bayern , Liverpool , Atletico jak dla mnie

0

Pewnie nas pojadą

0

Alba też powinien lecieć z klubu i to szybko bo okienko sie zaraz kończy

1

Za symulację nie dają kartek?

1

@FC1899Barca No cudowny jeszcze mu anus wyliż

0

Nasz skład to żart teraz w Lidze Mistrzów dostaniemy pewnie z 10-0 od kogoś mocnego. Trzeba transferów a na razie sprzedajemy nie zapchajdziury tylko dobrych piłkarzy

0

Wreszcie jakaś wiadomośc która nie wzbudza złości

0

@barcelonaLM Pique jest ok?

0

@kkbarca De Jong i Pijanic

1

@matirix20 Top 3 spokojnie , o ile nie najlepszy.

1

@KmN "piękna Barcelona" , przeciętny mecz jakich wiele za dużo podań za mało strzałów i konkretów, to tylko Girona

0

@Krisgum W zime chyba mają grać.

2

Busquets powinien odejść on jest na poziomie grania z chłopakamj na orliku co sobotę.

4

@Kettger Sprzedać tego sabotazyste

2

@dawinho80 Wijnaldum to gość w stylu Keity który potrafi biegać od połowy do połowy , wejść w pole karne , strzelić, gość jest potworem.

2

@Dani13 tvp sport

0

@Coutinho007
Busquets u Koemana nie pogra bo on nie biega tylko jest kłodą.

0

@Gaucho Wydaje mi się, że najczęściej na LS grał

0

Komentarz usunięty

0

@Kubsoleon Będzie na ataku gral pewnie

0

@bleble123 Dembele to raczej lewe skrzydło

1

@Kamiloza91 Mają kompleks Realu więc trafią na nich i odpadną.

0

@Kamiloza91 Z nich tylko Lenglet sie nadaje do podstawy.

0

@sebo939 Boże Ter Stegen Wtf co on odpierniczal Chryste

1

@KyngPyng Jak będzie Semedo i Alba na bokach to dalej będziemy się wstydzić

0

@Majkel12 Powinniśmy sprzedać gościa z dopłatą już po samej prezentacji.

24

Ale się obsrałem jak przeczytałem Higuain , Boże.

7

Ja to nie rozumiem tego gadania że rewolucja zajmie parę lat , wchodzi nowy trener i jeżeli jest dobry to robi robotę w parę miesięcy przykłady : Flick po Kovacu i Zidane po Benitezie w parę miesięcy zdobywają Ligę Mistrzów a wcześniej nikt o nich nawet nie słyszał , ale potrafią dobrze zmotywować i wysoko ustawić zespół.

5

@MesQueUnClub96 Wystarczy że trafią na Real i po robocie będzie.

0

@Rajek99 Popieram w 100 procentach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?