Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore Bayern , Liverpool , Atletico jak dla mnie
0
Pewnie nas pojadą
0
Alba też powinien lecieć z klubu i to szybko bo okienko sie zaraz kończy
1
Za symulację nie dają kartek?
1
@FC1899Barca No cudowny jeszcze mu anus wyliż
0
Nasz skład to żart teraz w Lidze Mistrzów dostaniemy pewnie z 10-0 od kogoś mocnego. Trzeba transferów a na razie sprzedajemy nie zapchajdziury tylko dobrych piłkarzy
0
Wreszcie jakaś wiadomośc która nie wzbudza złości
0
@barcelonaLM Pique jest ok?
0
@kkbarca De Jong i Pijanic
1
@matirix20 Top 3 spokojnie , o ile nie najlepszy.
1
@KmN "piękna Barcelona" , przeciętny mecz jakich wiele za dużo podań za mało strzałów i konkretów, to tylko Girona
0
@Krisgum W zime chyba mają grać.
2
Busquets powinien odejść on jest na poziomie grania z chłopakamj na orliku co sobotę.
4
@Kettger Sprzedać tego sabotazyste
2
@dawinho80 Wijnaldum to gość w stylu Keity który potrafi biegać od połowy do połowy , wejść w pole karne , strzelić, gość jest potworem.
2
@Dani13 tvp sport
0
@Coutinho007
Busquets u Koemana nie pogra bo on nie biega tylko jest kłodą.
0
@Gaucho Wydaje mi się, że najczęściej na LS grał
0
Komentarz usunięty
0
@Kubsoleon Będzie na ataku gral pewnie
0
@bleble123 Dembele to raczej lewe skrzydło
1
@Kamiloza91 Mają kompleks Realu więc trafią na nich i odpadną.
0
@Kamiloza91 Z nich tylko Lenglet sie nadaje do podstawy.
0
@sebo939 Boże Ter Stegen Wtf co on odpierniczal Chryste
1
@KyngPyng Jak będzie Semedo i Alba na bokach to dalej będziemy się wstydzić
0
@Majkel12 Powinniśmy sprzedać gościa z dopłatą już po samej prezentacji.
24
Ale się obsrałem jak przeczytałem Higuain , Boże.
7
Ja to nie rozumiem tego gadania że rewolucja zajmie parę lat , wchodzi nowy trener i jeżeli jest dobry to robi robotę w parę miesięcy przykłady : Flick po Kovacu i Zidane po Benitezie w parę miesięcy zdobywają Ligę Mistrzów a wcześniej nikt o nich nawet nie słyszał , ale potrafią dobrze zmotywować i wysoko ustawić zespół.
5
@MesQueUnClub96 Wystarczy że trafią na Real i po robocie będzie.
0
@Rajek99 Popieram w 100 procentach