0

@Progressive
Można zagrać , ale pewniej jakiś niski wynik bramkowy może być 1-0,0-1 w obie strony

1

@koksik2700
Wygląda jak chlopiec

0

Obrona na plus . Świetnie te wrzutki wyjaśniają

4

@Criss18Barca
No i dobrze , gada z sensem to jest rozchwytywany :P

0

@BigShaq
Po samym wyglądzie widać że to jakieś bułgarskie osiedlowe cwaniaczki;)

1

@BarcaInfo
Wow nie sądziłem że Aranguiz tyle podaję

1

@Criss18Barca
United tyle płaci tym przereklamowanym Rashfordom aż głowa boli.

0

@Mesi12
Ban (chyba)

9

Skład Argentyny wygląda coraz bardziej solidnie . Brak dziwacznych zawodników wymieszanych z bardzo dobrymi.

11

Zmień dilera Bartku.

0

@Hubert102
Za Gelsona , Saint-Maximin i na początek git

0

@Trojux Popieram

0

@FC1899Barca
To Wisła Kraków a nie Barcelona poza tym nie prowadzili tylko dostawali 4 w dupe,kabaret.

0

@Barca_Big_Moment
Peter Bosz?To rzeczywiście wielki wizjoner, już widzę jak ciągnie naszych piłkarzy za rogi na samo dno.

3

Swoją drogą dzisiaj Salzburg pięknie walczył , to pokazuje ,że każdy może ugryźć Liverpool , Van Dijk też dzisiaj pięknie usadzony na dupie.

0

@FC1899Barca
Nie podobny :D

0

Jeszcze przed meczem cała La Ramba - w drużynie jest przesyt pomocników w zimie trzeba się pozbyć Rakiety i VIDALA po meczu i w trakcie meczu ojojoj Vidal wspaniały .

2

@TR3VOR teraz to te twoje przemyślenie można sobie o kant dupy potluc

0

@kubax911
jokerstream com

0

@LuisSalvano
Coś tam się dzieje , ale ciągnie się jak flaki z olejem , ogólnie nie polecam, ale jeżeli nie oglądałeś a lubisz porąbane filmy to można zalukać;)

0

@LuisSalvano
Nie polecam , chore gówno bez większego przesłania , nuda i psychodela.

0

@Kamiloza91
Remis

1

@blaugrana1980
Grał nie na swojej pozycji , strzelił gola, jako jeden z nielicznych wracał do obrony i walczył.

12

Luis Suarez zmieniony w 75 minucie , jak dla mnie to on powinien wchodzić na boisko około 75 minuty żeby poszarpać.

0

@Szicek10
Kasza manna , mlekoo i trochę syropu malinowego .

23

Antek na środek, Suarez ława,Ansu na LS i tyle.

0

@kuz
,,Raz w czas strzeli jakąś ładną bramkę na 100 zmarnowanych sytuacji i robi z Siebie wielką gwiazdę".
Idealny opis Luisa , gość jest przereklamowany i sztucznie pompowany , a to zwykły partacz , zwłaszcza w Lidze Mistrzów.

9

Wague powinien dostać wreszcie szansę , gorszy niż Semedo nie będzie na pewno.

3

@eydem
Arkham City jeden z najlepszych sanboxow w historii .

0

Swoją drogą wie ktoś co się dzieje w Zagrzebiu?
Atalanta strzeli coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?