Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Progressive
Można zagrać , ale pewniej jakiś niski wynik bramkowy może być 1-0,0-1 w obie strony
1
@koksik2700
Wygląda jak chlopiec
0
Obrona na plus . Świetnie te wrzutki wyjaśniają
4
@Criss18Barca
No i dobrze , gada z sensem to jest rozchwytywany :P
0
@BigShaq
Po samym wyglądzie widać że to jakieś bułgarskie osiedlowe cwaniaczki;)
1
@BarcaInfo
Wow nie sądziłem że Aranguiz tyle podaję
1
@Criss18Barca
United tyle płaci tym przereklamowanym Rashfordom aż głowa boli.
0
@Mesi12
Ban (chyba)
9
Skład Argentyny wygląda coraz bardziej solidnie . Brak dziwacznych zawodników wymieszanych z bardzo dobrymi.
11
Zmień dilera Bartku.
0
@Hubert102
Za Gelsona , Saint-Maximin i na początek git
0
@Trojux Popieram
0
@FC1899Barca
To Wisła Kraków a nie Barcelona poza tym nie prowadzili tylko dostawali 4 w dupe,kabaret.
0
@Barca_Big_Moment
Peter Bosz?To rzeczywiście wielki wizjoner, już widzę jak ciągnie naszych piłkarzy za rogi na samo dno.
3
Swoją drogą dzisiaj Salzburg pięknie walczył , to pokazuje ,że każdy może ugryźć Liverpool , Van Dijk też dzisiaj pięknie usadzony na dupie.
0
@FC1899Barca
Nie podobny :D
0
Jeszcze przed meczem cała La Ramba - w drużynie jest przesyt pomocników w zimie trzeba się pozbyć Rakiety i VIDALA po meczu i w trakcie meczu ojojoj Vidal wspaniały .
2
@TR3VOR teraz to te twoje przemyślenie można sobie o kant dupy potluc
0
@kubax911
jokerstream com
0
@LuisSalvano
Coś tam się dzieje , ale ciągnie się jak flaki z olejem , ogólnie nie polecam, ale jeżeli nie oglądałeś a lubisz porąbane filmy to można zalukać;)
0
@LuisSalvano
Nie polecam , chore gówno bez większego przesłania , nuda i psychodela.
0
@Kamiloza91
Remis
1
@blaugrana1980
Grał nie na swojej pozycji , strzelił gola, jako jeden z nielicznych wracał do obrony i walczył.
12
Luis Suarez zmieniony w 75 minucie , jak dla mnie to on powinien wchodzić na boisko około 75 minuty żeby poszarpać.
0
@Szicek10
Kasza manna , mlekoo i trochę syropu malinowego .
23
Antek na środek, Suarez ława,Ansu na LS i tyle.
0
@kuz
,,Raz w czas strzeli jakąś ładną bramkę na 100 zmarnowanych sytuacji i robi z Siebie wielką gwiazdę".
Idealny opis Luisa , gość jest przereklamowany i sztucznie pompowany , a to zwykły partacz , zwłaszcza w Lidze Mistrzów.
9
Wague powinien dostać wreszcie szansę , gorszy niż Semedo nie będzie na pewno.
3
@eydem
Arkham City jeden z najlepszych sanboxow w historii .
0
Swoją drogą wie ktoś co się dzieje w Zagrzebiu?
Atalanta strzeli coś?