1

Każdy tylko nie ten Semedo. Boże

0

Żałosny poziom , Suarez od 1do90 minuty to osłabienie zespolu plus Semedo na lewej to czysty sabotaż wyniku , no ale mieliśmy farta i punkt wywieźliśmy

0

To może być brutalny pokaz siły ofensywnej z obu stron.

1

@adi7adi8
NOo dzisiaj nie do zatrzymania..

1

Bez sensu, tak serio to stracił zaufanie jednym słabszym meczem na początku sezonu aaa z Athleticiem każdy zagrał słabo.

29

Boże.To wygląda jak my byśmy byli Beniaminkiem.

3

@MateuszQ
Suarez to chaos w czystej postaci jego pozycją na boisku powinien być środek napadu i nic więcej.

0

@Grzesior667
Kup sobie Guaranę i dodawaj do jakiegoś napoju , dZiala

1

Teraz nadzieja w Rafinhi , Boże do czego to doszło. Przypomnę tylko że Betis w poprzednim sezonie wklepal Barcelonie 4gole na CN.

1

@tz1706
Bez porównania Trippier>Semedo

0

Nie no to wasze City kotem jest jednak


0

Macie tą swoją podnietę City hahahah

8

Pięknie Bilbao , szkoda że nie wygrali wyżej wtedy każdy przejrzałby na oczy.
Neymar jest niezbędny Dembele w jednym meczu może grać okej a w dwudziestu innych gra piach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Arsenal to żaden przeciwnik.

0

@MIX10
Na plus Dembele ?
Chyba żartujesz hahah

0

@stone80
Na YT masz z 5 dobrych transmisji.

2

@Lares
Markarth :)

0

@selbi
A Rakitic z Totkami i Leo z Sevilla z woleja?Te gole były najlepszeee..

0

@budel17
Mam podobnie , ale trochę bardziej stresuje się podczas meczu :D

1

Był ktoś w kinach na ,, Midsommar"?

0

@Michael24
Green Room !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@messi564
Ekino,Fili

2

Pięknie , a mogło być wyżej tylko trochę więcej dokładności.

8

Czekałem na ten artykuł , dziena.

2

Przereklamowany piłkarzy, cały sezon akcję po których strzelaliśmy ważne gole przechodziły przez niego , tymczasem on w kluczowych momentach zachowuje się jak junior.

0

Coutinho gra tak , jakby za karę wychodził na boisko . To nie pojęte na tak wysokim poziomie , gdzie w każdym sezonie walczy się o wszystkie możliwe tytuły.

0

Tylko nie Setien....

10

Absolutnie powinniśmy się z nim pożegnać , Valverde w kontekście całego sezonu jest znośny ale w kluczowych momentach nie potrafi zapanować nad drużyną ,która jest teraz totalnie rozbita!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?