Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Każdy tylko nie ten Semedo. Boże
0
Żałosny poziom , Suarez od 1do90 minuty to osłabienie zespolu plus Semedo na lewej to czysty sabotaż wyniku , no ale mieliśmy farta i punkt wywieźliśmy
0
To może być brutalny pokaz siły ofensywnej z obu stron.
1
@adi7adi8
NOo dzisiaj nie do zatrzymania..
1
Bez sensu, tak serio to stracił zaufanie jednym słabszym meczem na początku sezonu aaa z Athleticiem każdy zagrał słabo.
29
Boże.To wygląda jak my byśmy byli Beniaminkiem.
3
@MateuszQ
Suarez to chaos w czystej postaci jego pozycją na boisku powinien być środek napadu i nic więcej.
0
@Grzesior667
Kup sobie Guaranę i dodawaj do jakiegoś napoju , dZiala
1
Teraz nadzieja w Rafinhi , Boże do czego to doszło. Przypomnę tylko że Betis w poprzednim sezonie wklepal Barcelonie 4gole na CN.
1
@tz1706
Bez porównania Trippier>Semedo
0
Nie no to wasze City kotem jest jednak
0
Macie tą swoją podnietę City hahahah
8
Pięknie Bilbao , szkoda że nie wygrali wyżej wtedy każdy przejrzałby na oczy.
Neymar jest niezbędny Dembele w jednym meczu może grać okej a w dwudziestu innych gra piach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Arsenal to żaden przeciwnik.
0
@MIX10
Na plus Dembele ?
Chyba żartujesz hahah
0
@stone80
Na YT masz z 5 dobrych transmisji.
2
@Lares
Markarth :)
0
@selbi
A Rakitic z Totkami i Leo z Sevilla z woleja?Te gole były najlepszeee..
0
@budel17
Mam podobnie , ale trochę bardziej stresuje się podczas meczu :D
1
Był ktoś w kinach na ,, Midsommar"?
0
@Michael24
Green Room !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564
Ekino,Fili
2
Pięknie , a mogło być wyżej tylko trochę więcej dokładności.
8
Czekałem na ten artykuł , dziena.
2
Przereklamowany piłkarzy, cały sezon akcję po których strzelaliśmy ważne gole przechodziły przez niego , tymczasem on w kluczowych momentach zachowuje się jak junior.
0
Coutinho gra tak , jakby za karę wychodził na boisko . To nie pojęte na tak wysokim poziomie , gdzie w każdym sezonie walczy się o wszystkie możliwe tytuły.
0
Tylko nie Setien....
10
Absolutnie powinniśmy się z nim pożegnać , Valverde w kontekście całego sezonu jest znośny ale w kluczowych momentach nie potrafi zapanować nad drużyną ,która jest teraz totalnie rozbita!