Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nasi zawodnicy wcale nie strzelają z dystansu? To jest nie pojęte jedyna osoba która czasem próbuje to Leo . To zalecenia trenera żeby klepać aż sie do bramki wejdzie czy co ?
1
A kto by nie był zdenerwowany ?
0
Co wy tak wszyscy piszecie o tej pierwszej połowie ? Byla niezła , ale co by było gdyby Real wykorzystał wszystkie sytuacje z drugiej? Dostalibyśmy z 5-0 .Nie ma po co doszukiwać się pozytywów w rozegraniu jednej średniej połowy.
1
@DonAndresFCB
W sezonie 2006/2007 graliśmy gorzej.
0
@qbuteq On wygląda kak małpa a nie kozaa...
0
@kkbarca
Nawet podobnie się poruszają.
2
Ja rozumiem wszystko tylko dziwi mnie to , że nikt tutaj nie jedzie po Busquetsie , ten gość nie nadaje sie do zawodowej pilki tylko do grania na sali gimnastycznej lub orliku z innymi gośćmi ,którzy potykają się o własne nogi.
1
@gumaz
Atak na posterunek , Następny jesteś ty.
0
@sendesara
Quagliarella ma prawie 40 lat :D
0
@AmigoBlancos
Valverde.
0
@El dominatore
Powinieneś cieszyć sie , że nie zagra w rewanżu.
3
Nowym Larssonem raczej nie będzie bo nie może grać w UCL , natomiast Henrik z tego co pamiętam byl jednym z kluczowych zawodników w kontekście wygrania Finałowego meczu UCL 2005/2006.
0
@IronSanHybrid
Dzisiaj akurat zagrali jak stare dobre Atleti ,ale wiele jest takich meczów gdzie im nie wychodzi spuszczają łby i oddają punkty za darmo.
0
@Pitinho
No wiesz rok temu Atletico ograło Juve bez większych problemów 2-0 a w drugim meczu mieli również 0 celnych strzałów i zostali zjechani jak dzieci .
0
@SuperVegeta
Lepiej ze 4:0 :)
0
@nadachu Ziyech od lata w Chelsea.
0
Fekir ogólnie jest taki dobry , czy tylko z nami sie tak zabawia?
1
Jadą z nami równo na wyjazdach , aż strach pomyśleć co będzie z drużynami z pierwszej piątki :D
0
Ale Real zostawia miejsca , żałośnie grają.
1
@Coutinho007
Koniec meczu : niewiele ponad 1000 podan kilka strzałów z czego jeden to gol. Na koniec 1:0
0
@myscooter
Tylko ,że Argentyna gra coraz lepiej a my coraz gorzej.
0
@Gomess
Bo takich jak on jest wielu.
0
@Vxb93 Borat,Dyktator
1
@Philippe2309 Całokształt raczej na plus. Czasem cos zagra w obronie ale ogólnie lepiej wychodzi mu gra do przodu.
0
@Arnold1234
Żal mi tego meczu
0
Ja to już nie wiem nawet jak skomentować.
0
Ja też bym pobiegał na LS za tyle kasy nawet bym się czasem do obrony wrócił.
0
@AduŚ07 za kogo BIG SAM do pierwszego składu?
8
Znowu Suarez , w nagrodę za kapitalny mecz z Realem.Busquets ostatnio gorączka to też musi odrobić stracony czas.
9
Rakitic powinien odejść.