Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bentancur - gość o proflu Andre Gomesa , chory zarząd.
0
Dembele to powinien lecieć już po prezentacji , kompromitacja , natomiast Bernat lub Alaba to bardzo dobrzy piłkarze i sądzę ze spokojnie mogliby wygryźć Albe.Poza tym potrafią grać jeden na jeden jak trzeba.
7
Te transfery i piłkarze to jeden wielki żart . Jak tak dalej pójdzie to kilka sezonów i ligę europy może zdominujemy.
0
@koziar Zdecydowanie Lucas Vasquez...
0
Wynik ładnie wygląda , ale Deportivo oddalo mecz , nie oczekujcie ze podobnie będzie z Napoli , oni w lidze też juz o nic nie graja i będzie ciężki mecz .
1
@Gaucho No cudowna gra , haha udało im się z 29% posiadania piłki , ja nie wyobrażam sobie Barcy zamurowanej przez 90 minut.
1
@Szpenser Ronaldo z Portsmouth.
2
Setien to pajac , wykopali go z Betisu , zagrał tam jeden dobry sezon , to nigdy nie był i nie będzie trener na miarę Barcy.
11
Trochę jak 2010/2011 , moze wróci stara moc , oby.
0
@FC1899Barca
Nie powinien dostać nawet z 100 goli w jednym sezonie bo nie jest najlepszy i nigdy nie będzie.
4
Samuel Umtiti , to piłkarz który powinien być na wylocie , niech odejdzie sobie do City lub P$G , słaby wolny i zawsze idzie na raz . Przereklamowany.
4
Gramy słabo , strasznie słabo , z zespołami z ligi hiszpańskiej jeszcze jakoś bronimy sie wynikami,ale trzeba się bać żeby nie zweryfikowali nas w UCL Jak Liverpool rok temu.
1
@tristan87 Wymieniał konkretne nazwiska.
2
@Barca1992 Podal nazwiska przecież xd
2
@brzucho
Wiesz brzucho ,gość dla niektórych może wydawać się wiarygodny dlatego , że podał nazwiska wielu znanych osób , które są dosyć kontrowersyjne od zawsze.
1
@brzucho A co chłopców lubisz?
0
Wiecie może czy ortopeda przyjmuje prywatnie?
3
@jachuu9
Requiem dla snu
0
@NeroTFP
Chorzy psychicznie.
3
@krzychu1526 A myślisz , że Ronald przejąłby sie Tobą gdybys mial wirusa ?
0
@Hiacynk Byli młodsi i jakoś nikt ciekawy się za nimi nie oglądał:)
12
@MichalZZZ Zdecydowanie Tak.
0
@CzescCzolem
Raczej nie brać , takie odżywki nie należą do bezpiecznych.
4
@norbi77
No wiesz takie życie pionka pośród miliona nic nie świadomych
0
Tu nie chodzi o trenerów takiego czy śmakiego , tutaj chodzi o naszych piłkarzy , którzy ewidentnie mają coś z głową .
2
Setien to dobry trener.
1
@Kidd Moim zdaniem Sabitzer jest lepszy
0
@Barca1992 sprzedać z dopłatą
0
@El dominatore
Tego nie wiem , ale fakt faktem na ten moment sezonu przydałby się.
10
Warto dodać, że w meczu Z City Vini nie wykonal tyle rajdów ponieważ na jego boku grał Mahrez który też często wchodził w pojedynek 1na1 i Vinicius nie biegal tak żwawo od jednej połowy na drugą. Natomiast u nas nie ma żadnego skrzydłowego , HAŃBA.