1

Bentancur - gość o proflu Andre Gomesa , chory zarząd.

0

Dembele to powinien lecieć już po prezentacji , kompromitacja , natomiast Bernat lub Alaba to bardzo dobrzy piłkarze i sądzę ze spokojnie mogliby wygryźć Albe.Poza tym potrafią grać jeden na jeden jak trzeba.

7

Te transfery i piłkarze to jeden wielki żart . Jak tak dalej pójdzie to kilka sezonów i ligę europy może zdominujemy.

0

@koziar Zdecydowanie Lucas Vasquez...

0

Wynik ładnie wygląda , ale Deportivo oddalo mecz , nie oczekujcie ze podobnie będzie z Napoli , oni w lidze też juz o nic nie graja i będzie ciężki mecz .

1

@Gaucho No cudowna gra , haha udało im się z 29% posiadania piłki , ja nie wyobrażam sobie Barcy zamurowanej przez 90 minut.

1

@Szpenser Ronaldo z Portsmouth.

2

Setien to pajac , wykopali go z Betisu , zagrał tam jeden dobry sezon , to nigdy nie był i nie będzie trener na miarę Barcy.

11

Trochę jak 2010/2011 , moze wróci stara moc , oby.

0

@FC1899Barca
Nie powinien dostać nawet z 100 goli w jednym sezonie bo nie jest najlepszy i nigdy nie będzie.

4

Samuel Umtiti , to piłkarz który powinien być na wylocie , niech odejdzie sobie do City lub P$G , słaby wolny i zawsze idzie na raz . Przereklamowany.

4

Gramy słabo , strasznie słabo , z zespołami z ligi hiszpańskiej jeszcze jakoś bronimy sie wynikami,ale trzeba się bać żeby nie zweryfikowali nas w UCL Jak Liverpool rok temu.

1

@tristan87 Wymieniał konkretne nazwiska.

2

@Barca1992 Podal nazwiska przecież xd

2

@brzucho
Wiesz brzucho ,gość dla niektórych może wydawać się wiarygodny dlatego , że podał nazwiska wielu znanych osób , które są dosyć kontrowersyjne od zawsze.

1

@brzucho A co chłopców lubisz?

0

Wiecie może czy ortopeda przyjmuje prywatnie?

3

@jachuu9
Requiem dla snu

0

@NeroTFP
Chorzy psychicznie.

3

@krzychu1526 A myślisz , że Ronald przejąłby sie Tobą gdybys mial wirusa ?

0

@Hiacynk Byli młodsi i jakoś nikt ciekawy się za nimi nie oglądał:)

12

@MichalZZZ Zdecydowanie Tak.

0

@CzescCzolem
Raczej nie brać , takie odżywki nie należą do bezpiecznych.

4

@norbi77
No wiesz takie życie pionka pośród miliona nic nie świadomych

0

Tu nie chodzi o trenerów takiego czy śmakiego , tutaj chodzi o naszych piłkarzy , którzy ewidentnie mają coś z głową .

2

Setien to dobry trener.

1

@Kidd Moim zdaniem Sabitzer jest lepszy

0

@Barca1992 sprzedać z dopłatą

0

@El dominatore
Tego nie wiem , ale fakt faktem na ten moment sezonu przydałby się.

10

Warto dodać, że w meczu Z City Vini nie wykonal tyle rajdów ponieważ na jego boku grał Mahrez który też często wchodził w pojedynek 1na1 i Vinicius nie biegal tak żwawo od jednej połowy na drugą. Natomiast u nas nie ma żadnego skrzydłowego , HAŃBA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?