0

@wajcha Gra wszystkie mecze to jak może nie być w rytmie meczowym

0

@wajcha Ale Leo w Champions League gra dobrze , ma blokadę w LL

4

Żałosne te składy Messi powinien odpoczywać Busquets powinien mieć zakaz gry Albe też bym posadził i zobaczył jak sie sprawuje Firpo

2

@AmigoBlancos Najlepszy obrońca w historii.

0

Powinniśmy ich pojechać ze 20 - 0 morale pójdą w górę w lidze moze wygramy cos xd

17

Busquets gra , będzie męczarnia

0

@Encore wielkie dzięki

0

Wiecie o której mniej więcej Chisora z Usykiem wychodzi?

0

@Hubert102
Świeży , z dzisiaj ,,Czyj to dom" nawet fajny

0

Jeżeli wyjdzie Busquets , przegramy.

0

@parpe 4-5 na spokojnie 7 przy dobrych wiatrach

0

@AdrianBarca Fatalnie , jak zawsze niby cos tam sie wraca ale powinien miec 2 gole a ma null

1

@Survier chyba chory jestes , napedza akcje cross przez cala szerokość boiska po którym Dembele strzelil gola XD

1

Jeżeli Dembele i Griezz nic nie zagrają to powinni zostać usunięci z klubu z dopłatą . Pedri i De Jong tez grają szit ale kto mialby za nich zagrać

2

@Pawlak1992 To nie Valverde , tylko nasi śmieszni piłkarze przegrali te mecze.

0

Pewnie pykną nas bez większych problemów dużo miejsca zostawiamy pomiędzy formacjami i Busquets pewnie wyjdzie 3-1 dla Juve

0

@Comentateiro A kto ma kreować grę De Jong czy Busquets ? Ci goście to sabotażyści a Busquets to sie nie nadaje do piłki zawodowej.

1

Ale pięknie nas pykneli a spokojnie powinno być wyżej nie zmieniło sie nic od meczu z Bayernem dalej dzieci we mgle De Jong powinien opuścić ten klub nie potrafi nic Busquets również i powinien zabrać ze sobą Lengleta , no bywajcie sportowi eksperci Real jest słaby ostatnio , ale Barcelona jest niereformowalna jesteśmy piłkarskim zerem zero ruchu zero wymienności pozycji , walić to frajerzy tysiąclecia.

0

@mekston "Możliwy" , nie trafił z paru metrów , takie coś musi strzelać.

0

Gramy jak cioty za przeproszeniem Busquets ledwo chodzi Coutinho cienko , Dest na plus Alba na plus Messi takie sytuacje powinien z palcem w DDDD wykańczać dlatego Leos minusowa pierwsza polowa .


0

@zodiak_10 Roberto zawsze świetnie gra z Realem.

0

Chciałabym żeby chociaż w jednym meczu Griezz zadowolił nas i siebie .

0

@Bernard777 Okopywanie się i dośrodkowania , to gra która może sie podobać?

2

@shoZu Słabo grali.

2

@siwykrb On słaby jest , do pierwszej drużyny Porto nie moze sie przebić .

4

@Hubso Pan Boniek jest chory psychicznie , to wiadomo nie od dziś

0

@Comentateiro Suarez był winny , potykał sie o własne nogi i machał łapkami , wypalony piłkarz w Barcy.

1

@Firestone Przecież i tak będą , Busquets już w meczu z Elche był jechany 1 vs1.

0

@maik Dobremu trenerowi nie potrzeba "kolejek na rozruch" dobry trener wchodzi i gra wyglada dobrze od zaraz .

1

@VenoM Pięknie ich pojechali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?