Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wajcha Gra wszystkie mecze to jak może nie być w rytmie meczowym
0
@wajcha Ale Leo w Champions League gra dobrze , ma blokadę w LL
4
Żałosne te składy Messi powinien odpoczywać Busquets powinien mieć zakaz gry Albe też bym posadził i zobaczył jak sie sprawuje Firpo
2
@AmigoBlancos Najlepszy obrońca w historii.
0
Powinniśmy ich pojechać ze 20 - 0 morale pójdą w górę w lidze moze wygramy cos xd
17
Busquets gra , będzie męczarnia
0
@Encore wielkie dzięki
0
Wiecie o której mniej więcej Chisora z Usykiem wychodzi?
0
@Hubert102
Świeży , z dzisiaj ,,Czyj to dom" nawet fajny
0
Jeżeli wyjdzie Busquets , przegramy.
0
@parpe 4-5 na spokojnie 7 przy dobrych wiatrach
0
@AdrianBarca Fatalnie , jak zawsze niby cos tam sie wraca ale powinien miec 2 gole a ma null
1
@Survier chyba chory jestes , napedza akcje cross przez cala szerokość boiska po którym Dembele strzelil gola XD
1
Jeżeli Dembele i Griezz nic nie zagrają to powinni zostać usunięci z klubu z dopłatą . Pedri i De Jong tez grają szit ale kto mialby za nich zagrać
2
@Pawlak1992 To nie Valverde , tylko nasi śmieszni piłkarze przegrali te mecze.
0
Pewnie pykną nas bez większych problemów dużo miejsca zostawiamy pomiędzy formacjami i Busquets pewnie wyjdzie 3-1 dla Juve
0
@Comentateiro A kto ma kreować grę De Jong czy Busquets ? Ci goście to sabotażyści a Busquets to sie nie nadaje do piłki zawodowej.
1
Ale pięknie nas pykneli a spokojnie powinno być wyżej nie zmieniło sie nic od meczu z Bayernem dalej dzieci we mgle De Jong powinien opuścić ten klub nie potrafi nic Busquets również i powinien zabrać ze sobą Lengleta , no bywajcie sportowi eksperci Real jest słaby ostatnio , ale Barcelona jest niereformowalna jesteśmy piłkarskim zerem zero ruchu zero wymienności pozycji , walić to frajerzy tysiąclecia.
0
@mekston "Możliwy" , nie trafił z paru metrów , takie coś musi strzelać.
0
Gramy jak cioty za przeproszeniem Busquets ledwo chodzi Coutinho cienko , Dest na plus Alba na plus Messi takie sytuacje powinien z palcem w DDDD wykańczać dlatego Leos minusowa pierwsza polowa .
0
@zodiak_10 Roberto zawsze świetnie gra z Realem.
0
Chciałabym żeby chociaż w jednym meczu Griezz zadowolił nas i siebie .
0
@Bernard777 Okopywanie się i dośrodkowania , to gra która może sie podobać?
2
@shoZu Słabo grali.
2
@siwykrb On słaby jest , do pierwszej drużyny Porto nie moze sie przebić .
4
@Hubso Pan Boniek jest chory psychicznie , to wiadomo nie od dziś
0
@Comentateiro Suarez był winny , potykał sie o własne nogi i machał łapkami , wypalony piłkarz w Barcy.
1
@Firestone Przecież i tak będą , Busquets już w meczu z Elche był jechany 1 vs1.
0
@maik Dobremu trenerowi nie potrzeba "kolejek na rozruch" dobry trener wchodzi i gra wyglada dobrze od zaraz .
1
@VenoM Pięknie ich pojechali.