Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dmcteam na strimsworld jest
0
@Harnas2 Real Bayern myślę
1
@obiektywny12 Akurat Bayern ma kompleks Realu także nie wiem kto byłby faworytem
6
Dembele powinien odejść z dopłatą gosc jest nieporozumieniem
0
@mekston W 2015/16 zaczęły sie kompromitację z Atletico 0-2 to był żałosny wynik
0
@KmN i co chciałbyś miec gościa który potrafi dojść łatwo do sytuacji a później marnuje ją jak junior , lukaku to pechowy piłkarz i powinien sie trzymać z dala od Barcy
0
@ToJa79 Mane jest pałą oglądasz mecze? Nie potrafi z paru metrów kopnac w bramkę
0
@joloskyy to co planowal ten atak pewnie tygodniami żeby mu wyszedł "rozważny"
0
Idiotyczne są takie artykuły skoro zostały nam tylko te rozgrywki to chyba oczywiste .
5
Dlaczego Kurzawa nie dostal drugiej żółtej?
2
@katalonczyk987 Dembele zagrał fatalnie
2
Najlepszy mecz od niepamiętnych czasów w fazie pucharowej mogliśmy i powinniśmy wygrac ten mecz.Bolesny remis
4
Bardzo dobrze graliśmy trochę więcej skuteczności i znowu osmieszylibysmy ten marny klubik , szalone jest to ile sytuacji mieliśmy , niewyobrażalne , fatalna gra Dembele niby umie świetnie grac obiema nogami a tak naprawdę żadna szkoda mi go , ale moim zdaniem powinien odejść latem
6
@Pietraszko Nie wszystkie Midtyjlland zremisował z Liverpoolem natomiast Arsenal to śmieszny klub a więcej śmiesznych klubów Lidze Mistrzów nie trzeba
0
@szoch6 Może to dzisiaj będzie ich dzień na przełamanie niemocy wyjazdowej
0
Myślę że Koeman czymś zaskoczy i raczej 3-5-2/5-3-2 nie wyjdziemy , może dodatkowy pomocnik kosztem jednego stopera no nje wiem
0
@socha To nie ta sama pozycja Rakitic byl raczej defensywnym pomocnikiem De Bruyne ofensywny rozgrywający
0
@Majsteer Będzie 0-0/1-1
0
@ChampionLW i jak wniósł sie na wyżyny?
0
@Kapitan_SW Odpadli Kapitanie :)
0
@Thomas99PL Juve odpadnie dzisiaj
0
@Quavosk Każdy ma to w nosie , nie zaśmiecaj strony politycznymi nieudacznikami już i tak dużo politycznych tematów sie tu przewija
11
Pięknie , że sami nakładają na nich presję , jak mocno wyjdziemy i szybko strzelimy gola dwumecz będzie otwarty
0
@mikiiki Szkoda ze nie 20-2
0
@Comentateiro Byl kontakt z Suarezem , który spowodował upadek bylby karny z varem czy bez ;)
0
@GadulkiGembulki Przypadkowe muśnięcie to nie karny , poza tym nie mogl sie uchylić
1
Pięknie Liverpool oby tak dalej to za Arsenal polecą , a Klopp wróci na stare śmieci do Mainz :)
2
Psg jest do ogrania w każdym momencie z United 1-3 z nami 1-6 pokazywali juz ze moga przegrac wygrane dwumecze , jeżeli dobrze to poprowadzimy to czemu mamy nie wygrac 4-0 , 4-1 , ja wierzę.
0
@fcbheroes Srednio widać bylo że sie oszczędzają
1
@KacperVEB na strimsworld za darmo