Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kacper1432 Przecież to Porąbańce doszukujesz sie jakiejkolwiek logiki w klubie , który kompromituje sie na każdym możliwym polu?
0
Obiecał Messiego , Laporta Out
0
Nie zdziwię się , jak niedługo pojawi się informacja że Aguero rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.
1
@KrwawiaceoczyVEB Zaraz cie tutaj dopadnie stado hien i powie że Koeman potrzebuje czasu , może gdybyśmy dostali 5-1 z Salzburgiem przed początkiem sezonu przejrzeliby na oczy , ale początek sezonu zbliża się nieuchronnie i kolejne druzgocące porażki również
0
@MichuPlayPL Pewnie na wyjazdach będzie wystawial 5-3-2 u siebie raczej 4-3-3
0
@tbas Tak jak siatkarzom po Iranie przyjdzie?
0
@barcelonista80 Na YouTube będzie transmisja
0
Kiedy Aguero będzie mógł zagrać?
0
@masterandservant Przecież we wszystkich dyscyplinach są fajne niunie , więc jak wybrac jedną ?? Brak logikiii
0
@doc Żałosny piłkarz , jeździec bez głowy
1
@LeoMessiah Meksyk ma moc na Igrzyskach może być wynik w obie strony
0
@paweldunajecfcb Ostatni Mohikanin
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston A w finale olimpiady Murray g o zjadł
0
@Waslak12 No dzieje się , sieka ostra , warto dla samej rozgrywki
0
@Chaoss Najlepszy komentator we wszechświecie moze od razu? Gość nie potrafi nawet poprawnie wypowiadać nazwisk pilkarzy , faworyzuje wiele teamow podczas żałosnego komentarza , nie jest obiektywny
0
@konrad1661 Hipokryzja i głupota.
0
@dzefrej234 Jeżeli to prawda to dobra cena za poplecznika Mustafiego
1
@Mns21 Robin Gosens
1
@Pawel13sz z Bayerem Leverkusen 2011/2012
0
@JohnnyBarca Kto ci to wyliczy czloooooeieku
0
@Karzel Wygląda
0
@Drogba1 Bo są brzydkie
0
@AmigoBlancos Co tydzień na Stopklatce leci ,ale dzięki zalukam milionowy raz
0
@KidusFCB Trochę kryminału trochę horroru ogólnie fajne lepsze niż 2 tak mi się wydaje
1
Wezcie przekazcie Laporcie , że Pedro jest na wylocie z Romy na ławę w sam raz
2
@Deviler Po co wracać do przeklętego meczu i przypominać dwa żałosne gole gdzie bayern mógł mieć ich spokojnie 10
0
@matirix20 na strimsworld
0
@zeko0 Chciałbym Manciniego
0
@pt9 Saul nic nie wniesie jest chimeryczny i bez formy jak miałby się odnaleźć u nas nie liczylbym na to a Griezmann daje pewne kilkanaście goli w sezonie.