1

@Kacper1432 Przecież to Porąbańce doszukujesz sie jakiejkolwiek logiki w klubie , który kompromituje sie na każdym możliwym polu?

0

Obiecał Messiego , Laporta Out

0

Nie zdziwię się , jak niedługo pojawi się informacja że Aguero rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

1

@KrwawiaceoczyVEB Zaraz cie tutaj dopadnie stado hien i powie że Koeman potrzebuje czasu , może gdybyśmy dostali 5-1 z Salzburgiem przed początkiem sezonu przejrzeliby na oczy , ale początek sezonu zbliża się nieuchronnie i kolejne druzgocące porażki również

0

@MichuPlayPL Pewnie na wyjazdach będzie wystawial 5-3-2 u siebie raczej 4-3-3

0

@tbas Tak jak siatkarzom po Iranie przyjdzie?

0

@barcelonista80 Na YouTube będzie transmisja

0

Kiedy Aguero będzie mógł zagrać?

0

@masterandservant Przecież we wszystkich dyscyplinach są fajne niunie , więc jak wybrac jedną ?? Brak logikiii

0

@doc Żałosny piłkarz , jeździec bez głowy

1

@LeoMessiah Meksyk ma moc na Igrzyskach może być wynik w obie strony

0

@paweldunajecfcb Ostatni Mohikanin

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston A w finale olimpiady Murray g o zjadł

0

@Waslak12 No dzieje się , sieka ostra , warto dla samej rozgrywki

0

@Chaoss Najlepszy komentator we wszechświecie moze od razu? Gość nie potrafi nawet poprawnie wypowiadać nazwisk pilkarzy , faworyzuje wiele teamow podczas żałosnego komentarza , nie jest obiektywny

0

@konrad1661 Hipokryzja i głupota.

0

@dzefrej234 Jeżeli to prawda to dobra cena za poplecznika Mustafiego

1

@Mns21 Robin Gosens

1

@Pawel13sz z Bayerem Leverkusen 2011/2012

0

@JohnnyBarca Kto ci to wyliczy czloooooeieku

0

@Karzel Wygląda

0

@Drogba1 Bo są brzydkie

0

@AmigoBlancos Co tydzień na Stopklatce leci ,ale dzięki zalukam milionowy raz

0

@KidusFCB Trochę kryminału trochę horroru ogólnie fajne lepsze niż 2 tak mi się wydaje

1

Wezcie przekazcie Laporcie , że Pedro jest na wylocie z Romy na ławę w sam raz

2

@Deviler Po co wracać do przeklętego meczu i przypominać dwa żałosne gole gdzie bayern mógł mieć ich spokojnie 10

0

@matirix20 na strimsworld

0

@zeko0 Chciałbym Manciniego

0

@pt9 Saul nic nie wniesie jest chimeryczny i bez formy jak miałby się odnaleźć u nas nie liczylbym na to a Griezmann daje pewne kilkanaście goli w sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?