Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barpol11 AptPupil polecam super film
0
Szybkie podsumowanie : Gramy fatalnie darem od niebios jest wynik 0-0 , u nas Messi tylko gra od własnej połowy musi zaczynać z szarżami , reszta warzywa, w Atletico co pare minut Carrasco z Correa i Suarezem mają klarowne sytuacje , w obronie fatalnie jak zwykle próbujemy zakładać polsmieszny pressing, Atletico zorganizowane bronią daleko od bramki.
0
@Maksio21 4-3-3 z Dembele
0
Fatalny ten skład zero możliwości w ataku i autostrada na skrzydłach będzie zapewne.
0
Barcelona- Atletico 4-2
0
Jak z takimi leszczami nasze dziewczyny przegrywają to serio jest coś nie halo
0
Noo to bylo piękne jeszcze brakuję wisienki na torcie pięknego sezonu
0
@Dembouz1899 Wijnaldum
1
@TSWKRK Pięknie podsumowałes "najlepszego piłkarza świata" przehajpowany gość
7
Wreszcie jeżeli się ziści to wielka impreza będzies strzelające szampany i tort , oby jeździec bez głowy OUT
0
@LeoMessiah Oczywiste że God of War reszta daleko z tyłu .
4
@Janas11224 Real zje Chelsea
0
Oczywiście , że Real awansuje Liverpool to ostatnio żałosna drużyna każdy wynik inny niż zwycięstwo RM byłby niespodzianka według mnie
2
15/16 strzelony dałby dogrywkę
0
@ObiektywnyKibic121 Bez kitu kretyni
0
Dembele do wora i out z klubu
0
I co wielcy znawcy dalej rozpływacie się nad wielką Barcelona Koemana? Ile jeszcze mu czasu potrzeba?Klepiemy z jednego narożnika do drugiego , typowy mecz jak za Setiena albo gorszy.
0
Nieźle się bawią przy naszym polsmiesznym pressingu , brutalnie sie skończy
1
Ciężko będzie zdominować środek , może Messi coś wyczaruje
1
@barcelonaLM Szkoda że nie skończyło sie wyżej , z przebiegu meczu spokojnie moglo byc 8,9-0
0
@skakun95 Spokojny ? Real gra intensywnie szeroko i szybko i to oni są faworytem , grają u siebie
0
Atletico nie ma kim straszyć solidni pilkarze ale nic więcej brakuje wiele jakości z przodu.
1
@FC1899Barca Krychowiak bardzo dobry mecz? Faule podania do tyłu straty , przewracał sie cały czas jak idiota
0
@SkN Bo jest jeźdźcem bez głowy potrafi przedryblowac paru piłkarzy żeby później spektakularnie nie trafić , w kluczowych meczach nie istnieje nie wchodzi w dryblingi , sredni piłkarz ale zaślepia was paroma golami w sezonie ;)
1
Z Depayem i Wijnaldumem byłaby moc z przodu
0
@FC1899Barca Jeden z największych w historii światowego futbolu? Obłąkany jestes człowieku
0
@Kamiloza91 Skróty LaLiga na YouTube xd
0
@patryk1995991 i z kims jeszcze musi
1
@patryk1995991 Nawet jeśli , grają fatalnie stracą punkty jeszcze nie raz i nie dwa
7
@shoZu Real Madryt CF