1

@FC1899Barca Przecież to przedsezonowy , grali na pół gwizdka na stojąco nie dziwota że w dupe

0

@John_Doe Tak , nie uważasz?

0

@puyol_presidend5 Anglia to przeklęty team nigdy nic nie wygrają

0

@gumaz będą ostre ooooł jeaa

0

@Encore Albo najbardziej bolesna porażka , zależy xd

2

@kubix05 czy to flaki ale ohyda wymiana na rosół

0

Nie dla Saula Rezerwowy Atletico miałby u nas grać po co osłabiać team który i tak jest na kolanach po żenujących transferach poprzedniego zarządu.

0

@RosjaninBut Jest słabiakiem ,nic by nie wniósł

0

Wymiana jeden do jednego tylko że Griezmann jest o wiele lepszy.Jak dopłacą 100 mln to niech zabierają xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BartqRKO Wolałbym Laskowskiego Borek nie umie poprawnie wymówić nazwisk piłkarzy

12

@Bobo25 Jakiej swojej reprezentacji? Każdy ma prawo kibicować komu chce bez względu na narodowość na tym to polega

0

@Encore Ale tu nie chodzi o to kto strzelil najwięcej goli w fazie pucharowej tylko o to kto GRA NAJLEPIEJ W PILKE a najlepiej gra Messi

1

@JordiElNino Lecz sie człowieku też lubisz często padać na glebke jak rażony piorunkiem?

34

Argentyna może spokojnie pyknac nadmuchańcow z Brazylii,ale nie może zagrać Nicolas Gonzalez gosc jest reinkarnacją Higuaina

0

@Encore A gdyby babka miała wąsy do by była Dziadkiem

0

Przereklamowany , większość pomocników z top teamów zjada go na śniadanie.

0

@barcowy1899 cda hd lub ekino

9

Im mniej szrotu w klubie tym lepiej

0

@Antic24 Paragwaj wygra 1-0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W Ważnych meczach go nie było , przereklamowany ale co tam wielcy znawcy się nim jarają

0

@xDoMinO26x Martwa Cisza fajne

0

@wroclawskifan 'Walczy o tytuł Najlepszego zawodnika Euro" Czy ty jesteś obłąkany ? Jest co najmniej dziesięciu lepszych zawodników na tym turnieju.

1

@DonMatteo901Ale tutaj zgaszony Mentzen w paru prostych zdaniach

1

@Kwiatek67Mbappe, Ibrahimovic , Lewandowski

0

@Mns21 Co wy nagle tacy pewni tej Hiszpanii , Szwajcaria pokazala że spokojnie może z nimi powalczy o o korzystny wynik typowalbym
Szwajcaria-Wlochy
Anglia-Dania

0

@FC1899Barca Gdyby Babka miała wąsy to by była dziadkiem

0

@Homeopata8989 Zesralby sie , ale bardzo dobrze że utarty nosek oby tak dalej

0

Lenglet do Barcy B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?