1

@Barca1992 Ładują w butle

0

@VeB 1899 #LaportaOut

0

@Dembouz1899 chyba go okradli wtedy , to rzeczywiście się oplacalo xd

0

@Bulls1938 Mają

0

@Ghotti Gość jest przeklęty i przereklamowany , niby strzela duzo ale w kluczowych momentach jest memem

1

@Tomo_95 Harry Kane podbija im nieźle overall

2

@amanter haha wszedl na trochę czasu pokręcił się w środku boiska , podal do tylu milion razy i strzelil jednego szczura jeżeli on dostalby złotą piłkę to pilka nożna powinna zostać zniszczona

2

@patry295 Z cyklu "sprzedajna szmata o sprzedajnej szmacie"

0

Jeżeli nie zarejestruje się nowych piłkarzy przed końcem okienka , będzie możliwość zarejestrowania ich w trakcie sezonu?

0

@avexavi Dobrze ze dodales Drogbe , mam wrażenie że jest niedoceniany wielu ludzi nie porównuje go z najlepszymi a powinni

0

Najważniejszy początek sezonu bez napastnika , słodko

0

@fcbfan1993 Nie jest w top 3

0

@Uukasz_93 Tylko że oni w realu grali jak pipy i to byl główny powód , nie dźwignęli presji klubu z topki w solidnych teamach bez wielkiej presji grali lepiej

0

Szkoda że nie jest jak w fifie klikasz i rozwiazujesz kontrakt ze szrotem którego nawet nie chcą wypożyczyć Jest u nas zdecydowanie za dużo wyblaklych gwiazdek

0

@jedrek7000 Wolne bliizej lewej strony ney blizej prawej Messi karne Ney , tak to widzę

0

@JaroCoach Fatalna pomoc i obrona , atak jakos wygląda

2

@greymid Buffon spędził rok w PSG wiec nie można go stawiać na równym piedestale z Tottim który w Romie był całe życie

0

@Szpadla na strimie jokerlivestream pare reklam pousuwaj i śmiga dobrze

2

Ale ten Mecz Brazylia Hiszpania oczy krwawią , co to za żałosny poziom nic się nie dzieje

1

@Zawsze_Wierny jokerlivestream

0

@culesjasiules My nie mamy mlodziezy tylko zlepek wypalonych gwiazd które szybko miejsca nie oddadzą

0

@fart Nikt taki trenerek to właśnie powinien w Elche brylować

1

@Hansiasty Art The Clown

1

@don'T.R.I.P.e Setien czeka

7

@Firestone Wydarzy się i to już niebawem

1

@Kz1234 No wtedy w sportowym też byliśmy w magicznym sierpniu dostaliśmy 8-2

0

@MesQueUnClub22 Ale on zgodził się obniżyć swoje zarobki i klub mu to zaproponował więc gdyby nagle zaproponował mu obcięcie wynagrodzenia o 100 procent byloby to mega frajerskie

1

@Sulimo Zapewne jeszcze długo , wystarczy doczekać kolejnego meczu z Bayernem Juve lub Liverpoolem i wszystko wróci do normy

3

@Roobo Zaraz przyjdą wielcy obrońcy Laporty i będą mówili że wie co robi i że to super pan

0

@barcelonaLM No a nie mówiłem , powinien tak zrobić oby dobrze mu się wiodło pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?