3

@Kwasiak98 Nie wyjdziemy z grupy

0

@Chaoss Strata? Co ty Milika w akcji nigdy nie widziałeś? Gość jest tak samo słaby w reprezentacji jak i klubie gość marnowal takie blachy że ty byś to strzelił

0

@Kamil689 No właśnie po co Bentancur jest chimeryczny nie potrzeba nam drugiego Andre Gomesa

4

Powinni pomyśleć nad Cucurellą gość jest niezły , Getafe miało gorszy sezon ale on nieźle śmiga na lewej stronie

0

@R_da_Souza_Faria Raz go widziałem na środku , słaby gubi krycie na boku zdecydowanie lepiej

0

@marcin000019 Nie liczylbym Trincao Collado i Puiga , dwaj pierwsi nadają sie najwyżej do Drugiej Ligi a Puig jak wiadomo jest niezły ale też nie pogra u Koemana

2

"Zawodnik uznawany jest za najlepszego na świecie na swojej pozycji" Przez kogo? Busquets to pozbawiona charakteru powolna wydmuszka dla takich defensywnych w nowoczesnym futbolu miejsca nie ma.

5

@MesQueUnClub96 Nigdy nie poprawi i nigdy tyle nie będzie miał , jest po prostu słaby

0

@Iniesta8i On nie tylko w LM jest ujowy , wszędzie jest przereklamowany jeździec bez głowy.

0

@MisterGuardiola Kopanie w poprzek boiska z zerową liczbą sytuacji to piękna piłka? Kup sobie okulary

0

@FanKFC Pedri Alba

1

@bartekvisca Jakie więcej szczęścia ? Real przemielił Bayern, w 2014/2015 Messi i 15/16 też jakoś blisko finału nie bylo

0

@EdinsonCavani Właśnie dlatego rudy grubas powinien odejść , śmieszny trener kojarzy mi się z Rafą Benitezem w Realu na szczęście tam szybko pozbyli się Beniteza.

0

Ja to chciałbym przypomnieć , że Wijnaldum załatwił nas w 1/2 Ucl strzelając dwie bramki więc chyba lepiej mieć go po swojej stronie xd

0

@ArterkHD nie wygramy tego meczu

0

Komentarz usunięty

0

@Werka7 Raczej nie odejdze

6

Dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki , gość sie nie nadaje do pierwszego składu i tak częstego grania , z ławki i na cieniasów ok.

0

@tomasthc Na takim poziomie jak trener nie spełnia oczekiwań to powinien lecieć z posady , w Barcelonie walczy się o najwyższe cele a nie o 1/8 LM i trzecie miejsce w lidze

1

@Rust_Cohle Solidność, Intensywność ,szybka gra podobnie jak Kloop.

0

Ciekawe dlaczego trener takiej klasy jak Hiddink prowadzi takie coś

0

Mam nadzieję , że obecny sezon stracony z powodu kontuzji nie przeszkodzi Aguero w byciu dynamicznym dzikiem u nas.

1

Oczywiście że nie Wielka wtopa żałosna gra bez piłki, brak wyników z TOP drużynami

2

@_catalan Gdyby nie dwie idiotyczne porażki z Romą i Liverpoolem , Valverde byłby na piedestale najlepszych trenerów w historii barcy a sezon 18/19 mógłby być legendarny

0

@Zbyszko z Bogdańca
Wcale bym sje nie zdziwil , oni też grają padake straszną a Sociedad i Granada mogą coś wcisnąć

0

@DaPidejpi Równie dobrze jak LM wygra City a Euro Belgia ZP może być KDB :)

1

@Encore Powrót Króla najlepszy

0

Rozczarowująca kariera w Barcelonie , powinien odejść nie widziałem gorszego i bardziej przehajpowanego piłkarza ,chyba że Sterlinga powinien polecieć po pudle z Liverpoolem na zbity pysk

0

@masq Z Pimienta spadlibysmy do Ligi Europy , potrzeba klasowego sprawdzonego trenera a nie wydmuszkę w stylu Setiena

1

@abram3k Mogłeś się nie szczepić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?