Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kwasiak98 Nie wyjdziemy z grupy
0
@Chaoss Strata? Co ty Milika w akcji nigdy nie widziałeś? Gość jest tak samo słaby w reprezentacji jak i klubie gość marnowal takie blachy że ty byś to strzelił
0
@Kamil689 No właśnie po co Bentancur jest chimeryczny nie potrzeba nam drugiego Andre Gomesa
4
Powinni pomyśleć nad Cucurellą gość jest niezły , Getafe miało gorszy sezon ale on nieźle śmiga na lewej stronie
0
@R_da_Souza_Faria Raz go widziałem na środku , słaby gubi krycie na boku zdecydowanie lepiej
0
@marcin000019 Nie liczylbym Trincao Collado i Puiga , dwaj pierwsi nadają sie najwyżej do Drugiej Ligi a Puig jak wiadomo jest niezły ale też nie pogra u Koemana
2
"Zawodnik uznawany jest za najlepszego na świecie na swojej pozycji" Przez kogo? Busquets to pozbawiona charakteru powolna wydmuszka dla takich defensywnych w nowoczesnym futbolu miejsca nie ma.
5
@MesQueUnClub96 Nigdy nie poprawi i nigdy tyle nie będzie miał , jest po prostu słaby
0
@Iniesta8i On nie tylko w LM jest ujowy , wszędzie jest przereklamowany jeździec bez głowy.
0
@MisterGuardiola Kopanie w poprzek boiska z zerową liczbą sytuacji to piękna piłka? Kup sobie okulary
0
@FanKFC Pedri Alba
1
@bartekvisca Jakie więcej szczęścia ? Real przemielił Bayern, w 2014/2015 Messi i 15/16 też jakoś blisko finału nie bylo
0
@EdinsonCavani Właśnie dlatego rudy grubas powinien odejść , śmieszny trener kojarzy mi się z Rafą Benitezem w Realu na szczęście tam szybko pozbyli się Beniteza.
0
Ja to chciałbym przypomnieć , że Wijnaldum załatwił nas w 1/2 Ucl strzelając dwie bramki więc chyba lepiej mieć go po swojej stronie xd
0
@ArterkHD nie wygramy tego meczu
0
Komentarz usunięty
0
@Werka7 Raczej nie odejdze
6
Dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki , gość sie nie nadaje do pierwszego składu i tak częstego grania , z ławki i na cieniasów ok.
0
@tomasthc Na takim poziomie jak trener nie spełnia oczekiwań to powinien lecieć z posady , w Barcelonie walczy się o najwyższe cele a nie o 1/8 LM i trzecie miejsce w lidze
1
@Rust_Cohle Solidność, Intensywność ,szybka gra podobnie jak Kloop.
0
Ciekawe dlaczego trener takiej klasy jak Hiddink prowadzi takie coś
0
Mam nadzieję , że obecny sezon stracony z powodu kontuzji nie przeszkodzi Aguero w byciu dynamicznym dzikiem u nas.
1
Oczywiście że nie Wielka wtopa żałosna gra bez piłki, brak wyników z TOP drużynami
2
@_catalan Gdyby nie dwie idiotyczne porażki z Romą i Liverpoolem , Valverde byłby na piedestale najlepszych trenerów w historii barcy a sezon 18/19 mógłby być legendarny
0
@Zbyszko z Bogdańca
Wcale bym sje nie zdziwil , oni też grają padake straszną a Sociedad i Granada mogą coś wcisnąć
0
@DaPidejpi Równie dobrze jak LM wygra City a Euro Belgia ZP może być KDB :)
1
@Encore Powrót Króla najlepszy
0
Rozczarowująca kariera w Barcelonie , powinien odejść nie widziałem gorszego i bardziej przehajpowanego piłkarza ,chyba że Sterlinga powinien polecieć po pudle z Liverpoolem na zbity pysk
0
@masq Z Pimienta spadlibysmy do Ligi Europy , potrzeba klasowego sprawdzonego trenera a nie wydmuszkę w stylu Setiena
1
@abram3k Mogłeś się nie szczepić