Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RR Mecz będzie dograny w innym terminie , noe będzie walkowera
0
@doc 1-4 obstawiam lub wyżej
0
Jest gdzieś w TV transmisja Brazylia-Argentyna?
0
@forest Za Basiktasa a kogo innego
11
@FC1899Barca Przecież PO to zwykli frajerzy , czego się spodziewać ego wyrąbane w kosmos
0
@Maker0 Skoro to taki dobry gracz to czemu nie grał dobrze u nas?
0
@marcin000019 Ronaldo mundial 2002
1
Najgorsza Barca od 2003
4
Bardzo źle. Więcej nic nie trzeba dodawać
0
Ciekawe jaki atak wyjdzie na Bayern , strach się bać xd
0
Aurier przyjdzie do nas ? Pozostaje bez klubu
2
Przynajmniej coś tam biega dla drużyny , na wrzute może będzie spoko
0
@Gaunter Dwóch z nich nie zagrało jeszcze minuty
2
@NKing Ale Larsson byl jednym z najlepszych 30+ napastników w tamtym momencie
1
@dawid230188 No a co ty myslales ze gość który obejmuje takie stanowisko będzie dotrzymywał slowa , najpierw naprawi swoją sytuację finansową później może jakieś ochłapy dla klubu(De Jong)
0
Rewolucja w stylu Laporty i Koemana ATAK: Depay De Jong Braithwaite , nie wiem czym my jesteśmy JESZCZE FC Barcelona czy JUŻ Espanyolem Barcelona
0
@Wojcio Koniec to był Po 8-2 teraz nowy początek się szykuje z kolejnymi upokorzeniami
4
Jezeli Bakambu przyjdzie to będzie coś w stylu Boatenga , oby nie
0
Szkoda że Olmo do nas nie trafi świetny pilkarz , wszechstronny
4
Kurde teraz jak wchodzę na stronę i widzę 14.09 Barcelona-Bayern to czuję ogromny strach jeżeli uda uniknąć się kilkubramkowej porazki będzie to duzy sukces
3
@lukas10 To mem jeden pajac cały czas o nim pisze reszta podłapała i tez sie nim podnieca
0
@michal13988 Ciężko powiedzieć ale najlepiej jakiegoś ofensywnego pomocnika który nie jest zesrany strzelic z dystansu
0
@Messibestplayerintheworld Tylko ze z Villarreal mieli 3-4 stuprocentowe sytuację które powinny skończyc sie golem
0
Busquets to kłoda która czasem coś poda do boku do tyłu nie potrafi podciagnac dwóch metrów z piłką ani się odwrócić , jeżeli taki piłkarz będzie w pierwszym skladzie będzie ciezko z kazdym, każdy z nim wygrywa 1vs1
0
@ObiektywnyKibic121 Obiektywnie to Braith nie gra tak fatalnie imo , griezz katastrofa to fakt
0
Lenglet i Griezmann fatalnie bez piłki fatalnie , identyczna gra jak za Setiena oby Bayern nas nie podziurawił
1
@Janiama Obstawiam 5-2 bo dziurawa obrona
0
Ktos wie kiedy wraca Kun?
0
Będą jeszcze jakieś transfery z klubu/do klubu ? Blado wygląda przyszlosc z bosniakiem i para francuzów w obronie
1
@Pawlak1992 Dzieki ziomuś