0

@RR Mecz będzie dograny w innym terminie , noe będzie walkowera

0

@doc 1-4 obstawiam lub wyżej

0

Jest gdzieś w TV transmisja Brazylia-Argentyna?

0

@forest Za Basiktasa a kogo innego

11

@FC1899Barca Przecież PO to zwykli frajerzy , czego się spodziewać ego wyrąbane w kosmos

0

@Maker0 Skoro to taki dobry gracz to czemu nie grał dobrze u nas?

0

@marcin000019 Ronaldo mundial 2002

1

Najgorsza Barca od 2003

4

Bardzo źle. Więcej nic nie trzeba dodawać

0

Ciekawe jaki atak wyjdzie na Bayern , strach się bać xd

0

Aurier przyjdzie do nas ? Pozostaje bez klubu

2

Przynajmniej coś tam biega dla drużyny , na wrzute może będzie spoko

0

@Gaunter Dwóch z nich nie zagrało jeszcze minuty

2

@NKing Ale Larsson byl jednym z najlepszych 30+ napastników w tamtym momencie

1

@dawid230188 No a co ty myslales ze gość który obejmuje takie stanowisko będzie dotrzymywał slowa , najpierw naprawi swoją sytuację finansową później może jakieś ochłapy dla klubu(De Jong)

0

Rewolucja w stylu Laporty i Koemana ATAK: Depay De Jong Braithwaite , nie wiem czym my jesteśmy JESZCZE FC Barcelona czy JUŻ Espanyolem Barcelona

0

@Wojcio Koniec to był Po 8-2 teraz nowy początek się szykuje z kolejnymi upokorzeniami

4

Jezeli Bakambu przyjdzie to będzie coś w stylu Boatenga , oby nie

0

Szkoda że Olmo do nas nie trafi świetny pilkarz , wszechstronny

4

Kurde teraz jak wchodzę na stronę i widzę 14.09 Barcelona-Bayern to czuję ogromny strach jeżeli uda uniknąć się kilkubramkowej porazki będzie to duzy sukces

3

@lukas10 To mem jeden pajac cały czas o nim pisze reszta podłapała i tez sie nim podnieca

0

@michal13988 Ciężko powiedzieć ale najlepiej jakiegoś ofensywnego pomocnika który nie jest zesrany strzelic z dystansu

0

@Messibestplayerintheworld Tylko ze z Villarreal mieli 3-4 stuprocentowe sytuację które powinny skończyc sie golem

0

Busquets to kłoda która czasem coś poda do boku do tyłu nie potrafi podciagnac dwóch metrów z piłką ani się odwrócić , jeżeli taki piłkarz będzie w pierwszym skladzie będzie ciezko z kazdym, każdy z nim wygrywa 1vs1

0

@ObiektywnyKibic121 Obiektywnie to Braith nie gra tak fatalnie imo , griezz katastrofa to fakt

0

Lenglet i Griezmann fatalnie bez piłki fatalnie , identyczna gra jak za Setiena oby Bayern nas nie podziurawił

1

@Janiama Obstawiam 5-2 bo dziurawa obrona

0

Ktos wie kiedy wraca Kun?

0

Będą jeszcze jakieś transfery z klubu/do klubu ? Blado wygląda przyszlosc z bosniakiem i para francuzów w obronie

1

@Pawlak1992 Dzieki ziomuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?